بازار ها

نامقیمت (تومان)قیمت ($)تغییرات (۲۴h)حجم معاملات (۲۴h)تغییرات (۲۴h)
USDT

تتر

USDT

۵۲،۱۲۵

۱

-۰.۰۲٪

۲۲،۵۶۲،۲۳۵،۸۰۸ $

weekly trend
BTC

بیت‌کوین

BTC

۱،۳۹۶،۰۱۳،۴۲۵

۲۶،۷۸۲.۰۳

-۰.۷۹٪

۱۴،۶۴۲،۱۵۲،۴۵۱ $

weekly trend
SHIB

شیبا

SHIB

۰.۴۴۰۶۹

۰.۰۰۰۰۰۸۴۵

-۰.۰۳٪

۱۰۵،۸۶۵،۷۱۲ $

weekly trend
ETH

اتریوم

ETH

۹۶،۷۱۴،۶۵۰

۱،۸۵۵.۴۳

-۰.۲۳٪

۵،۶۴۵،۴۰۳،۴۸۶ $

weekly trend
DOGE

دوج‌کوین

DOGE

۳،۷۳۲.۹

۰.۰۷۱۶

+۰.۶۹٪

۱۶۲،۶۶۹،۵۶۱ $

weekly trend
PEPE

پپه

PEPE

۰.۰۶۷۰۸۴۸۷

۰.۰۰۰۰۰۱۲۸

+۴.۶۶٪

۱۵۲،۲۵۶،۰۰۹ $

weekly trend
FLOKI

فلوکی

FLOKI

۱.۶۴۳۰۶۳۴

۰.۰۰۰۰۳۱۵۲

+۱.۵۲٪

۲۸،۳۹۸،۷۱۵ $

weekly trend
PROS

پراسپر

PROS

۲۰،۳۷۱

۰.۳۹

+۰.۳۸٪

۴۲۸،۳۶۸ $

weekly trend
HOOK

هوک

HOOK

۷۵،۵۱۵

۱.۴۴

+۸.۲٪

۲۰،۹۹۶،۳۹۱ $

weekly trend
BNB

بایننس کوین

BNB

۱۵،۸۱۴،۰۵۲

۳۰۳.۳

-۰.۶۹٪

۳۹۹،۵۴۵،۸۲۵ $

weekly trend
OP

اپتیمیزم

OP

۷۳،۷۴۳

۱.۴۱۴

+۳.۲۵٪

۲۱۴،۲۵۶،۸۲۳ $

weekly trend
BCH

بیت‌کوین کش

BCH

۵،۸۶۷،۲۵۷

۱۱۲.۵

+۰.۳۱٪

۶۳،۷۲۶،۵۱۸ $

weekly trend
APE

اِیپ

APE

۱۶۲،۸۱۷

۳.۱۲

+۰.۶۴٪

۴۲،۲۹۱،۱۸۵ $

weekly trend
EOS

ایاس

EOS

۴۵،۹۴۰

۰.۸۸۱

-۰.۱۹٪

۸۲،۷۵۶،۶۶۶ $

weekly trend
FTM

فانتوم

FTM

۱۶،۳۳۳.۷

۰.۳۱۳۳

+۰.۵۵٪

۹۰،۹۷۵،۴۸۶ $

weekly trend
ATOM

اتم

ATOM

۵۳۸،۰۸۳

۱۰.۳۲

-۱.۸۵٪

۶۹،۹۳۱،۰۰۶ $

weekly trend
MINA

مینا

MINA

۲۷،۹۰۷

۰.۵۳

-۰.۶۱٪

۷،۶۹۴،۲۲۰ $

weekly trend
LUNC

ترا کلاسیک

LUNC

۴.۳۷۷۵۴

۰.۰۰۰۰۸۳۹۸

+۰.۳۲٪

۱۷،۷۵۶،۰۴۰ $

weekly trend
CFX

کانفلاکس

CFX

۱۵،۰۹۶.۸

۰.۲۸۹۶

+۱.۶۳٪

۱۳۱،۳۳۳،۰۱۵ $

weekly trend
SUSHI

سوشی

SUSHI

۴۳،۹۱۳

۰.۸۴۲

+۰.۶۳٪

۱۷،۸۱۸،۵۵۴ $

weekly trend
XRP

ریپل

XRP

۲۶،۲۱۲.۹

۰.۵۰۲۸

-۱.۴٪

۱،۲۵۶،۲۲۰،۸۱۲ $

weekly trend
LTC

لایت‌کوین

LTC

۴،۸۰۳،۹۷۹

۹۲.۱

+۳.۴۹٪

۶۹۹،۹۱۵،۲۸۳ $

weekly trend
TRX

ترون

TRX

۳،۸۸۸.۸۱

۰.۰۷۴۶

-۰.۵۲٪

۱۸۰،۳۴۶،۷۸۴ $

weekly trend
ETC

اتریوم کلاسیک

ETC

۹۲۸،۱۵۹

۱۷.۸

-۰.۱۷٪

۶۴،۶۴۳،۸۳۰ $

weekly trend
MASK

ماسک

MASK

۲۲۱،۴۳۸

۴.۲۴۸

-۳.۴۳٪

۷۸،۹۸۰،۸۸۷ $

weekly trend

۱–۲۵ از ۲۲۴

قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال

هنگامی که مردم در مورد ارزهای دیجیتال صحبت می‌کنند، معمولا بیت کوین مشهورترین ارز دیجیتالی است که همه خبرها را به خود اختصاص می‌دهد. اما به معنای واقعی کلمه هزاران گزینه دیگر نیز در بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد. این ارزها معمولا با فاصله زیادی از بیت کوین قرار دارند و به آن‌ها «آلت کوین» یا جایگزین‌هایی برای بیت کوین می‌گویند. در این صفحه به نمایش قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال و ارزش کل آن‌ها در بازار می‌پردازیم.

ما در صرافی راستین نرخ رایج‌ترین ارزهای دیجیتال را به طور مرتب و در لحظه به‌روزرسانی می‌کنیم. مظنه‌ها به دلار (USD) یا ریال بیان می‌شوند. شما می‌توانید نرخ لحظه‌ای ارز دیجیتال موردنظر خود را انتخاب و میانگین نرخ، ارزش بازار و حجم آن را در 24 ساعت گذشته بررسی کنید.

عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتالها

قیمت ارزهای دیجیتال مانند یک جاده دوطرفه عمل می‌کند، یعنی فقط افزایش پیدا نمی‌کنند و کاهش قیمت آن‌ها نیز یک امر عادی است. به طور کلی عوامل گوناگونی بر قیمت ارز دیجیتالها اثر می‌گذارند. عواملی نظیر وضعیت اقتصاد کلان، روند قیمت بیت کوین به عنوان رهبر بازار، نرخ پذیرش و تعداد کاربران ارزهای دیجیتال و تقاضا برای آن‌ها از این دسته هستند.

تعداد دارندگان یک ارز دیجیتال و کیف پول‌های فعال در شبکه نیز بسیار مهم هستند؛ چون به شما نشان می‌دهد که جامعه یک ارز دیجیتال چقدر قوی و پویا است. تعداد زیاد ماینرها یا اعتبارسنج‌ها هم می‌تواند نشان‌دهنده قدرت و غیرمتمرکز بودن یک شبکه باشد. بنابراین تعداد سرمایه‌گذاران و گردانندگان یک ارز دیجیتال هردو عامل مهمی در تعیین ارزش آن کوین هستند.

همچنین از نظر تئوری، اگر عرضه ارز دیجیتال محدود باشد، قیمت آن می‌تواند افزایش یابد، زیرا کوین‌های کمتری برای خرید و فروش در دسترس خواهد بود و عرضه کنترل می‌شود. بدین منظور می‌توان بیت کوین را مثال زد که با عرضه محدود و 21 میلیون عددی خود همیشه کالایی کمیاب خواهد ماند.

برخی از پروژه‌های کریپتو نیز کوین‌های در گردش خود را با ارسال آن‌ها به کیف پولی یک‌طرفه در داخل بلاکچین می‌سوزانند. به این ترتیب آن‌ها عرضه موجود را کنترل کرده و ارزش کوین خود را حفظ می‌کنند. تمامی این متغیرها بر قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال موثر هستند.

قیمت لحظه‌ای ارزهای دیجیتال مختلف

تعداد ارزهای دیجیتال در بازار همچنان رو به افزایش است و هرروز نیز کوین‌های جدیدی راه‌اندازی و عرضه می‌شود. به طوری که هم‌اکنون بیش از 12.000 ارز دیجیتال وجود دارد و روند افزایش تعداد آن‌ها واقعا شگفت‌انگیز است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پویا و دارای نوسان است و همان‌طور که گفته شد قیمت ارز دیجیتالها به متغیرهای گوناگونی وابستگی دارد. بنابراین قیمت ارزهای دیجیتال به صورت لحظه‌ای تعیین می‌شود و گهگاه پیش می‌آید که قیمت‌ها در ثانیه نوسان پیدا کند.

پس از طولانی شدن زمستان کریپتو در سال 2022، تحلیلگران و سرمایه‌گذاران به صعودی شدن این بازار در سال 2023 خوش‌بین هستند. چشم‌انداز مثبت ارزهای دیجیتال از این واقعیت نشات می‌گیرد که صنعت کریپتو توانست طوفان را پشت سر بگذارد و نشانه‌هایی از بهبود حتی در زمان‌های دشوار را از خود بروز دهد.

در پایان

توجه داشته باشید که لیست قيمت ارز دیجیتال از یک بازار غیرمتمرکز می‌آید، بنابراین نوسانات امری عادی و همیشگی هستند. به همین جهت به فعالان ارزهای دیجیتال و مخصوصا افراد کم‌تجربه توصیه می‌کنیم تا سرمایه‌های حیاتی خود را در این عرصه وارد نکنند. درواقع مدیریت ریسک همیشه باید در صدر اولویت‌ها قرار گیرد.

برای آشنایی بیشتر با قیمت امروز ارزهای دیجیتال و قیمت آنلاین آن به ادامه صفحه مراجعه کنید. صرافی راستین قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را به شکل مرتب به‌روزرسانی می‌کند.