هدف راستین

در سال‌های اخیر تب استفاده از فناوری بلاکچین و ارز‌های دیجیتال در سراسر دنیا و همچنین ایران به شدت بالا گرفته است. تا چند وقت اخیر کاربران ایرانی برای فعالیت در این حوزه از صرافی‌های بین‌المللی همچون بایننس استفاده می‌کردند. به دلیل امکانات کمتر پلتفرم‌های ایرانی و همچنین پشتیبانی از تعداد ارزهای کمتر و حجم معاملات پایین، کاربران داخلی ناگزیر به انتخاب صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی بودند.

به دنبال سخت‌تر شدن تحریم‌ها، اغلب صرافی‌های معتبر بین‌المللی خدمات‌رسانی به کاربران ایرانی را متوقف کردند و این موضوع کار را برای کاربران ایرانی به شدت سخت کرد. بر همین اساس نیاز به وجود پلتفرم‌های داخلی معتبر، با امکانات و کیفیتی در سطح جهانی، به شدت احساس می‌شد.


تیم راستین

مجموعه راستین با چندین سال تجربه فعالیت در حوزه‌های مختلف ارز دیجیتال، بلاکچین و بازارهای مالی، تصمیم گرفت گامی جدی در جهت رفع نیاز کاربران ایرانی بردارد. پلتفرم معاملاتی راستین در نظر دارد به مرور و با سرعت بالا تمامی امکانات مورد نیاز کاربران برای سفارش‌گذاری، معاملات، کسب درآمد و ... را به مجموعه خود اضافه کند.

مجموعه راستین در تلاش است که با ایجاد فضایی امن، فعالیت‌های ارز دیجیتالی شما را به بهترین شکل امکان‌پذیر سازد. امنیت بالا، تعهد، محیط ساده و کاربرپسند، پشتیبانی ۲۴ ساعته، امکانات گسترده، مناسب‌ترین قیمت‌ها و کمترین کارمزدها از جمله ویژگی‌های صرافی راستین است.