بازار‌‌ها

/

یونی‌سواپ

UNI

قیمت یونی‌سواپ

(UNI)

اطلاعات قیمت یونی‌سواپ
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

6.333 $

5.891 $

قیمت (تومان)

300,466

تغییرات (۱h)

+0.05٪

تغییرات (۲۴h)

-6.08٪

تغییرات (۷d)

-4.4٪


اطلاعات بازار یونی‌سواپ
محبوبیت

#21

ارزش بازار

5.9B $

حجم (۲۴h)

173M $

عرضه در گردش

588M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

UNI

یونی‌سواپ

قیمت تقریبی یک یونی‌سواپ

300,466 تومان


شروع معامله
یونی سواپ (UNI) چیست؟

یونی سواپ (UniSwap) یکی از آلت کوین‌های معروف و البته محبوب بازار ارز‌های دیجیتال است. یونی سواپ یک صرافی ارز دیجیتالی غیرمتمرکز است که بر بستر شبکه اتریوم ساخته شده است.

این صرافی، یک رابط برای تبادل توکن‌های ERC-20 است که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند. با استفاده از یونی سواپ، واسطه‌های غیرضروری معاملات حذف می‌شوند و سرعت تراکنش‌ها افزایش می‌یابد. یونی سواپ بسیار به هدف اکوسیستم ارز دیجیتال‌ها و دنیای بلاک‌چین که غیرمتمرکزسازی فعالیت‌های مختلف است، کمک می‌کند. این صرافی، کیف پول داخلی ندارد و به همین دلیل نیاز نیست برای خرید و فروش ارز دیجیتال در آن دارایی‌های خود را به کیف پول این صرافی منتقل کنید.

مزایای یونی سواپ

همان‌طور که گفته شد، یونی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز است که یک توکن بومی به همین نام نیز دارد. توسعه این صرافی باعث شده است تا خرید و فروش ارز‌های دیجیتال بدون نیاز به یک نهاد متمرکز و فرآیند‌های سیستم‌های مالی سنتی، ممکن باشد. برای استفاده از صرافی یونی سواپ، پرداخت هزینه کارمزد اجباری است. سرمایه‌گذاری بلندمدت روی توکن‌های بومی صرافی‌های غیرمتمرکز، می‌تواند در آینده بسیار سودده باشد.

معایب یونی سواپ

شاید بتوان اجرای صرافی یونی سواپ بر بستر شبکه بلاک‌چین اتریوم را یکی از بزرگ‌ترین معایب و مشکلات آن دانست.

دیگر بر هیچ‌کس پوشیده نیست که کارمزد‌های شبکه بلاک‌چین اتریوم تا چه حد بالا و غیرمنطقی هستند.

با توجه به این موضوع، خرید و فروش در این صرافی می‌تواند با مشکلاتی همراه باشد. البته این مشکل به احتمال زیاد در آینده حل خواهد شد و بی شک تأثیری مستقیم بر قیمت ارز دیجیتال UNI خواهد گذاشت.

خرید و فروش یونی سواپ در صرافی ایرانی

خرید یونی سواپ از صرافی‌های خارجی با ریسک بالایی همراه است. با توجه به این‌که کاربران کشور ایران از طرف اکثر صرافی‌های خارجی مورد تحریم قرار گرفته‌اند، استفاده از این صرافی‌ها برای خرید و فروش ارز دیجیتال به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

همچنین خرید و فروش توکن یونی در صرافی UniSawp نیز با مشکلات متعددی از جمله کارمزد بالا همراه است. باتوجه به شرایط فعلی، بهترین انتخاب برای خرید ارز دیجیتال یونی سواپ، استفاده از صرافی‌های ایرانی است. صرافی راستین، یکی از صرافی‌های معتبر و مطرح ارز‌های دیجیتال در ایران است.

شما به راحتی می‌توانید از صرافی راستین، یونی بخرید. کافی است به سایت این صرافی رفته و به ثبت‌نام در آن اقدام کنید. پس از ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی راستین، می‌توانید با خیالی راحت یونی و سایر ارز‌های دیجیتال معتبر و محبوب را خریداری کنید.

خرید یونی سواپ در صرافی راستین

برای خرید یونی از صرافی راستین کافی است مقداری وجه ریالی در کیف پول پنل خود داشته باشید. پس از شارژ کیف پول ریالی خود در این صرافی، می‌توانید تنها با چند کلیک، به خرید یونی از بخش سفارش سریع اقدام کنید. یکی از ویژگی‌های مهم صرافی راستین، عدم دریافت کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال است. بی‌شک این ویژگی برای کاربران این صرافی بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

فروش یونی سواپ در صرافی راستین

برای فروش یونی در صرافی ایرانی راستین لازم است تعداد موردنظر از این توکن را به کیف پول ارز دیجیتالی خود در این صرافی، منتقل کنید. سپس از بخش سفارش سریع، توکن یونی را انتخاب و تعداد آن را وارد کنید.

پس از فروش توکن‌های خود، وجه ریالی معادل این معامله، به کیف پول داخلی شما در صرافی، واریز می‌شود و می‌توانید با خیال راحت اقدام به برداشت این وجه کنید.

این مسئله را مدنظر داشته باشید که صرافی راستین، در ازای خدماتی که به شما می‌دهد کارمزدی دریافت نمی‌کند. اگر هم کارمزدی برای برداشت توکن یا وجه ریالی پرداخت می‌کنید، کارمزد مربوط به شبکه بلاک‌چین یا شبکه بانکی داخلی است.


قیمت لحظه ای یونی‌سواپ

امروز ۱۴۰۲/۹/۹، قیمت لحظه ای یونی‌سواپ 300,466 تومان معادل $ 5.945 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Uniswap طی ۲۴ ساعت اخیر

-6.08٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر یونی‌سواپ ۵٫۹ میلیارد دلار است. ارزش بازار یونی‌سواپ هم اکنون ۱۷۳ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره یونی‌سواپ
قیمت یونی‌سواپ در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای یونی‌سواپ را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش یونی‌سواپ در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان یونی‌سواپ قابل برداشت از صرافی برابر با 1.15 یونی‌سواپ است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت یونی‌سواپ از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت یونی‌سواپ برابر 0.15 یونی‌سواپ است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت یونی‌سواپ از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.