بازار‌‌ها

/

وی‌چین

VET

قیمت وی‌چین

(VET)

اطلاعات قیمت وی‌چین
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.02184 $

0.02133 $

قیمت (تومان)

1,098.1

تغییرات (۱h)

-0.05٪

تغییرات (۲۴h)

+0.47٪

تغییرات (۷d)

+3.44٪


اطلاعات بازار وی‌چین
محبوبیت

#40

ارزش بازار

1.9B $

حجم (۲۴h)

38M $

عرضه در گردش

73B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

VET

وی‌چین

قیمت تقریبی یک وی‌چین

1,098.1 تومان


شروع معامله
وی چین (VET) چیست؟

وی چین که در سال 2015 به عنوان بخشی از شرکت BitSE مستقر در شانگهای معرفی شد، یک اکوسیستم تجاری توزیع شده است که از فناوری بلاکچین استفاده می‌کند. این پلتفرم به طور خاص برای استفاده توسط مشاغل کوچک و بزرگ طراحی شده است. بلاکچین عمومی وی چین VeChainThor نام دارد.

بنیاد وی چین در سنگاپور تأسیس شده و بر توسعه، حاکمیت و پیشرفت اکوسیستم وی چین نظارت دارد.

به دلیل برنامه‌های تجاری بسیاری که در دنیای واقعی در بلاکچین VeChainThor وجود دارد، برخی وی چین را یک شرکت بالغ در نظر می‌گیرند. تیم این پروژه در وایت پیپر VeChain بیان می‌کند: «این راه‌حل‌ها فقط تئوری نیستند، آنها راه‌حل‌هایی هستند که با بیش از 700 شرکت مورد آزمایش و بحث قرار گرفته‌اند و برای بیش از 100 شرکت پیاده سازی شده‌اند.»

مزایای وی چین

بلاکچین VeChainThor مشابه دیگر پلتفرم‌های بلاکچین برای کاربرد‌های تجاری استفاده می‌شود. کسب‌وکارها از محصول کاملاً کاربردیBlockchain-as-a-Service (BaaS) در وی چین به نام ToolChain برای ساخت راه‌حل‌های مبتنی بر بلاکچین خود استفاده می‌کنند. VeChainThor همچنین از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می‌کند.

تراکنش‌های منفرد در بلاکچین VeChainThor می‌توانند چندین کار را انجام دهند. علاوه بر این، کاربران برنامه وی چین، برای انجام تراکنش‌ها نیازی به نگه داشتن ارز دیجیتال ندارند.

وی چین به دلیل پیوندهای عمیق خود با کشور چین مورد توجه است. دفتر مرکزی این شرکت در سنگاپور قرار دارد. دفتر دیگر آن در شانگهای است و مدیر عامل چینی او «سانی لو» نام دارد. این پروژه همچنین با چندین نهاد دولتی چین، از جمله اتحاد سلامت حیوانات و ایمنی غذایی چین، مشارکت دارد.

راه‌حل‌های مبتنی بر بلاکچین می‌تواند به اقتصاد مواد غذایی شفاف‌تر در سراسر جهان منجر شود. دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) با قابلیت فعالیت بر بستر بلاکچین وی چین را می‌توان در سراسر زنجیره تأمین، از جمله روی محصولات، وسایل نقلیه و انبارها مستقر کرد. سپس، داده‌های محیطی و مبتنی بر مکان را می‌توان از این دستگاه‌ها و به‌ صورت غیرمتمرکز در بلاکچین VeChainThor بارگذاری، تایید و ذخیره کرد. راه‌حل‌هایی مانند این، در حال حاضر برای چندین شرکت از جمله Shenzhen Yuhongtai Foods در حال اجرا هستند.

معایب وی چین

بلاکچین VeChainThor از اجماع اثبات اقتدار (PoA) استفاده می‌کند که قدرت را به گِره یا نود‌های خاصی در بلاکچین VeChainThor برای تایید تراکنش‌ها تفویض می‌کند. این ویژگی به ایجاد تمرکز و کاهش غیر متمرکز بودن شبکه منجر می‌شود.

خرید وی چین در صرافی ایرانی

برای خرید وی چین می‌توانید از صرافی‌های داخلی و نیز صرافی‌های خارجی استفاده کنید. هنگام خرید وی چین از اکثر صرافی‌های خارجی نیاز به استفاده از فیلترشکن‌ یا VPN‌ دارید؛ زیرا صرافی‌های خارجی کاربران ایرانی را تحریم کرده‌اند و به آنها خدمات نمی‌دهند. کار با صرافی‌های خارجی علاوه بر این چالش، ریسک بزرگ‌تری دارد: ممکن است هویت ایرانی شما برای صرافی فاش شود و صرافی حساب کاربری شما را مسدود کند. بنابراین بهتر است برای خرید و فروش وی چین به صرافی ‌های ایرانی مراجعه کنید.

مزیت دیگر خرید و فروش وی چین در صرافی‌ های ایرانی این است که به آسانی می‌توانید از ریال استفاده کنید.

خرید و فروش وی چین در صرافی ایرانی چالش‌ها و نگرانی‌های موجود در صرافی‌های خارجی را ندارد. صرافی راستین یکی از بهترین صرافی‌هایی است که امکان خرید و فروش وی چین و بسیاری از ارز دیجیتال‌های دیگر را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

خرید وی چین در صرافی راستین

برای خرید وی چین در صرافی راستین ابتدا باید در وب‌سایت صرافی ثبت ‌نام کنید. پس از ثبت ‌نام و انجام مراحل احراز هویت، می‌توانید با واریز ریالی، از بخش سفارش سریع به خرید وی چین اقدام کنید.

بعد از افتتاح حساب در صرافی راستین کیف ‌پول‌های ارز دیجیتالی شما فعال خواهند شد. شما می‌توانید پس از خرید وی چین، ارز دیجیتال خود را در کیف پول‌ صرافی نگهداری کنید یا به خواست خود آن را به کیف پول دیگری خارج از صرافی انتقال دهید.

فروش وی چین در صرافی راستین

امکان فروش وی چین نیز در صرافی راستین برای کاربران فراهم است. اگر دارایی وی چین کاربر در کیف پول یا پلتفرم دیگری خارج از صرافی راستین است، ابتدا باید آن را به کیف پول داخلی صرافی راستین انتقال دهد و سپس برای فروش وی چین اقدام کند.

پس از اینکه سفارش فروش وی چین کاربر با موفقیت انجام شد، مبلغ ریالی سفارش به کیف پول ریالی کاربر اضافه می‌شود.

صرافی راستین برای واریز ریالی، واریز ارز دیجیتالی و خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، هیچ کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند. این یکی از مزیت‌های مهم این صرافی است. تنها برای دریافت ارز دیجیتال از حساب کاربری راستین به سایر پلتفرم‌ها یا برداشت ریالی وجه، باید به ترتیب کارمزدهای بلاکچین یا سیستم بانکی مورد نظر را پرداخت کنید.


قیمت لحظه ای وی‌چین

امروز ۱۴۰۲/۹/۹، قیمت لحظه ای وی‌چین 1,098.1 تومان معادل $ 0.02174 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Vechain طی ۲۴ ساعت اخیر

+0.47٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر وی‌چین ۱٫۹ میلیارد دلار است. ارزش بازار وی‌چین هم اکنون ۳۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره وی‌چین
قیمت وی‌چین در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای وی‌چین را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش وی‌چین در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان وی‌چین قابل برداشت از صرافی برابر با 350 وی‌چین است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت وی‌چین از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت وی‌چین برابر 150 وی‌چین است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت وی‌چین از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.