SUSHI

قیمت سوشی

(SUSHI)

اطلاعات قیمت سوشی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.9957 $

0.9261 $

قیمت (تومان)

64,870

تغییرات (۱h)

+1.17٪

تغییرات (۲۴h)

-1.85٪

تغییرات (۷d)

-40.39٪


اطلاعات بازار سوشی
محبوبیت

#244

ارزش بازار

241M $

حجم (۲۴h)

44M $

عرضه در گردش

236M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

SUSHI

سوشی

قیمت تقریبی یک سوشی

64,870 تومان


شروع معامله

قیمت و خرید سوشی (SUSHI)

سوشی سواپ (SushiSwap)، یک صرافی غیر متمرکز، پلتفرم سپرده‌گذاری و استخر نقدینگی است که در حوزه دیفای فعالیت دارد. ارز دیجیتال بومی این صرافی، SUSHI نام دارد. کاربران به کمک این پلتفرم می‌توانند دارایی‌های خود را سپرده‌گذاری کرده و سود دریافت کنند. به دلیل محدودیت‌های موجود در صرافی‌های متمرکز، استقبال خوبی از صرافی‌های غیرمتمرکز از سوی کاربران اتفاق افتاد.

از توکن SUSHI برای اعطای پاداش در استخرهای نقدینگی استفاده می‌شود. کاربرانی که دارایی خود را در این پلتفرم سپرده‌گذاری می‌کنند، ارز دیجیتال SUSHI دریافت خواهند کرد. همچنین دارندگان این توکن می‌توانند در رأی‌گیری‌های شبکه نیز شرکت کنند.

روش توزیع ارز دیجیتال SUSHI، بسیار عادلانه و جامعه‌محور است. فروش سوشی از طریق عرضه اولیه صورت نگرفت. بدین ترتیب، هیچ توکنی قبل از راه‌اندازی پلتفرم و صرافی، توزیع نشده است. تمام توکن‌ها پس از راه‌اندازی استخرها و تحت عنوان پاداش، بین سپرده‌گذاران توزیع شده است. (چنانچه تمایل به مشاهده نرخ لحظه ای ارز دیجیتال دارید، می‌توانید از جدول قیمت راستین که به صورت مستمر آپدیت می‌شود، استفاده کنید)

مزایای سوشی

ارز دیجیتال SUSHI، یک توکن حاکمیتی-‌بومی محسوب می‌شود و مزیت‌های زیادی برای اعضای جامعه سوشی سواپ دارد. برخی از این مزیت‌ها عبارتند از:

  • کسب سود از طریق سپرده‌گذاری: امکان خرید سوشی سواپ و سپرده‌گذاری (Stake) برای کاربران فراهم شده است. پلتفرم استخر نقدینگی نیز به طور متناوب، سودهایی را در قالب توکن SUSHI برای کاربران واریز خواهد کرد.
  • کنترل و مدیریت فرآیندهای شبکه: ارز دیجیتال سوشی، یک توکن حاکمیتی است. تغییرات و اصلاحات شبکه، دائماً به رأی گذاشته می‌شود و دارندگان این توکن‌ها می‌توانند در رأی‌گیری شرکت کنند.
  • توزیع عادلانه: تمام توکن‌های سوشی بین سپرده‌گذاران توزیع می‌شود. بنابراین شانس کسب درآمد از خرید و فروش سوشی سواپ، ابتدا متعلق به سپرده‌گذاران این پلتفرم است.
  • نظام هوشمند توزیع کارمزد: بخشی از کارمزدهای دریافت‌شده از کاربران در صرافی سوشی‌سواپ، صرف خرید سوشی سواپ می‌شود. بنابراین همیشه تقاضای فعال برای خرید این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت. نتیجه این فرآیند، ایجاد فشار خرید و افزایش قیمت دارایی است.

معایب سوشی

مهمترین چالش برای خرید و فروش سوشی و سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال، ناپایداری وضعیت استخرهای نقدینگی است. کاهش حجم نقدینگی سبب کاهش سود سپرده‌گذاران خواهد شد.

خرید و فروش سوشی در صرافی ایرانی

تعداد سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال، دائماً رو به افزایش است. سوشی نیز جزء توکن‌های مشهور دنیای کریپتو است که طرفداران زیادی دارد. افرادی که تمایل به خرید سوشی سواپ دارند، می‌توانند از طریق صرافی‌های بین‌المللی یا داخلی، ارز دیجیتال مد نظر خود را خریداری کنند. باید دقت داشت که فعالیت در صرافی‌های بین‌المللی ممکن است دردسرهایی را برای کاربران ایرانی به همراه داشته باشد.

بسیاری از این صرافی‌ها، دسترسی کاربران ایرانی به وب‌سایت و پلتفرم‌های معاملاتی را مسدود یا محدود کرده‌اند. کسانی هم که از سرویس‌های تغییر آی‌پی استفاده می‌کنند، ممکن است با مشکل بلوکه شدن دارایی مواجه شوند.

توصیه می‌شود خرید و فروش سوشی را از طریق یک صرافی ایرانی انجام دهید. یکی از بهترین بسترهای داخلی، صرافی راستین است. این صرافی علاوه بر ارز دیجیتال سوشی، از اکثر توکن‌های محبوب و معتبر، پشتیبانی می‌کند. در نتیجه دست شما برای ترید و خرید سریع ارز دیجیتال در این صرافی، باز خواهد بود.

خرید سوشی سواپ در صرافی راستین

با ثبت‌نام در صرافی راستین و انجام مراحل احراز هویت، حساب کاربری شما فعال شده و امکان خرید و انتقال ارز دیجیتال، فراهم می‌شود. اگر قصد خرید ارز دیجیتال sushi دارید، کافی است پس از افزایش موجودی ریالی از بخش سفارش سریع به خرید سوشی اقدام کنید. پس از خرید سوشی سواپ، به راحتی می‌توانید این توکن را به سایر آدرس‌ها منتقل کرده یا آن را در کیف پول صرافی راستین، نگه‌داری کنید.

فروش سوشی در صرافی راستین

اگر قبلاً اقدام به خرید سوشی سواپ کرده‌اید و حالا به دنبال پلتفرمی ایرانی برای فروش این ارز دیجیتال هستید، می‌توانید از خدمات صرافی راستین استفاده کنید.

برای فروش سوشی کافی است ابتدا ارز دیجیتال را به کیف‌پول داخلی این صرافی انتقال داده و سپس یک سفارش فروش ایجاد کنید. با توجه به حجم معاملات بالای صرافی راستین، ظرف مدت کوتاهی تراکنش پردازش خواهد شد و موجودی ریالی حساب کاربری شما شارژ می‌شود.

یکی از مزیت‌های مهم صرافی راستین عدم دریافت کارمزد از معامله‌گران در زمان واریز وجه ریالی و خرید و فروش ارز دیجیتال است. تنها زمان انتقال دارایی از حساب کاربری صرافی راستین به پلتفرم‌های دیگر یا حساب‌های بانکی، باید کارمزد تراکنش پرداخت شود. این کارمزدها نیز بر اساس ضوابط بلاکچین یا پروتکل‌های سیستم بانکی تعیین خواهد شد.

قیمت سوشی سواپ 

با توجه به اینکه سوشی سواپ در چند زنجیره متفاوت فعال بوده و بلاک چین اصلی آن، اتریوم است، روند صعودی یا نزولی قیمت ارز sushi هم، متاثر از تمامی این موارد خواهد بود.  همچنین تورم عرضه توکن است که بازار را رقیق می‌کند و بر قیمت سوشی تأثیر منفی می‌گذارد.

اما لازم است به این موضوع اشاره کنیم که چون این ارز مهم یه شکل نقدینگی در اختیار و دسترس کاربران و سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد و آن‌ها در ازای سایر فعالیت‌های خود و حتی در زمان‌هایی که از این ارز استفاده نمی‌کنند، می‌توانند سوشی دریافت کنند و همچنین پشتوانه قوی اتریوم، تغییرات منفی شدید را با وجود افت و خیز طبیعی قیمت نخواهد داشت و در عین‌حال،  پیشرفت‌های لازم را در برهه‌های زمانی مختلف خواهد کرد. 

با این حال این توصیه را به یاد داشته باشید: 

برای اینکه در معاملاتی که درباره این ارز دیجیتال دارید، موفق باشید، اخبار، تحلیل‌های تکنیکال و پیش‌بینی قیمت ارزها را دنبال کنید تا با اطمینان بیشتری معاملات خود را انجام دهید. 

ما در پلتفرم معاملاتی راستین تلاش کرده‌ایم قیمت لحظه ای سوشی سواپ را فراهم کرده و تا با رصد کردن قیمت، با توجه به پیشینه و شرایط گذشته، جوانب را بررسی کرده و در نهایت اقدام کنید.

قیمت همۀ ارزها در صرافی راستین پیوسته به‌روز می‌شود و می‌توانید با اطمینان از قیمت در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید.

از طرفی برای اینکه سود مناسبی را در سرمایه‌گذاری بسیاری از این توکن‌ها به دست آوردید، بهتر است اهداف بلندمدت برای خود در نظر بگیرید.  همچنین برای خرید این ارز دیجیتال امکان انجام معامله از همین صفحه هم وجود دارد.  


قیمت لحظه‌ای سوشی

امروز ۱۴۰۳/۱/۲۸، قیمت لحظه‌ای سوشی 64,870 تومان معادل 0.9757 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Sushiswap طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.84222176 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۴۴ میلیون دلار است. ارزش بازار سوشی هم اکنون ۲۴۱ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره سوشی

قیمت معامله سوشی در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سوشی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای سوشی را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید سوشی در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش سوشی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان سوشی برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان سوشی قابل برداشت از صرافی برابر با 42.9 سوشی است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت سوشی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه سوشی برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت سوشی برابر 10.5 سوشی است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت سوشی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید سوشی اقدام کنم ؟

برای خرید سوشی کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید سوشی اقدام کنید.

خرید و فروش سوشی چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش سوشی در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از سوشی خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید سوشی می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید سوشی در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید سوشی معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها