SUSHI

قیمت سوشی

(SUSHI)

اطلاعات قیمت سوشی
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۰.۸۸۳ $

۰.۸۶۱ $

قیمت (تومان)

۴۴،۵۹۷

تغییرات (۱h)

+۰.۱۲٪

تغییرات (۲۴h)

-۱.۸۲٪

تغییرات (۷d)

-۲.۰۸٪


اطلاعات بازار سوشی
محبوبیت

#۱۴۹

ارزش بازار

۱۹۹M $

حجم (۲۴h)

۱۴M $

عرضه در گردش

۲۳۰M $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

SUSHI

سوشی

قیمت تقریبی یک سوشی

۴۴،۵۹۷ تومان


شروع معامله
سوشی (SUSHI) چیست؟

سوشی سواپ (SushiSwap)، یک صرافی غیر متمرکز، پلتفرم سپرده‌گذاری و استخر نقدینگی است که در حوزه دیفای فعالیت دارد. ارز دیجیتال بومی این صرافی، SUSHI نام دارد. کاربران به کمک این پلتفرم می‌توانند دارایی‌های خود را سپرده‌گذاری کرده و سود دریافت کنند. به دلیل محدودیت‌های موجود در صرافی‌های متمرکز، استقبال خوبی از صرافی‌های غیرمتمرکز از سوی کاربران اتفاق افتاد.

از توکن SUSHI برای اعطای پاداش در استخرهای نقدینگی استفاده می‌شود. کاربرانی که دارایی خود را در این پلتفرم سپرده‌گذاری می‌کنند، ارز دیجیتال SUSHI دریافت خواهند کرد. همچنین دارندگان این توکن می‌توانند در رأی‌گیری‌های شبکه نیز شرکت کنند.

روش توزیع ارز دیجیتال SUSHI، بسیار عادلانه و جامعه‌محور است. فروش سوشی از طریق عرضه اولیه صورت نگرفت. بدین ترتیب، هیچ توکنی قبل از راه‌اندازی پلتفرم و صرافی، توزیع نشده است. تمام توکن‌ها پس از راه‌اندازی استخرها و تحت عنوان پاداش، بین سپرده‌گذاران توزیع شده است.

مزایای سوشی

ارز دیجیتال SUSHI، یک توکن حاکمیتی-‌بومی محسوب می‌شود و مزیت‌های زیادی برای اعضای جامعه سوشی سواپ دارد. برخی از این مزیت‌ها عبارتند از:

  • کسب سود از طریق سپرده‌گذاری: امکان خرید سوشی و سپرده‌گذاری (Stake) برای کاربران فراهم شده است. پلتفرم استخر نقدینگی نیز به طور متناوب، سودهایی را در قالب توکن SUSHI برای کاربران واریز خواهد کرد.
  • کنترل و مدیریت فرآیندهای شبکه: ارز دیجیتال سوشی، یک توکن حاکمیتی است. تغییرات و اصلاحات شبکه، دائماً به رأی گذاشته می‌شود و دارندگان این توکن‌ها می‌توانند در رأی‌گیری شرکت کنند.
  • توزیع عادلانه: تمام توکن‌های سوشی بین سپرده‌گذاران توزیع می‌شود. بنابراین شانس کسب درآمد از خرید و فروش سوشی، ابتدا متعلق به سپرده‌گذاران این پلتفرم است.
  • نظام هوشمند توزیع کارمزد: بخشی از کارمزدهای دریافت‌شده از کاربران در صرافی سوشی‌سواپ، صرف خرید سوشی می‌شود. بنابراین همیشه تقاضای فعال برای خرید این ارز دیجیتال وجود خواهد داشت. نتیجه این فرآیند، ایجاد فشار خرید و افزایش قیمت دارایی است.

معایب سوشی

مهمترین چالش برای خرید و فروش سوشی و سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال، ناپایداری وضعیت استخرهای نقدینگی است. کاهش حجم نقدینگی سبب کاهش سود سپرده‌گذاران خواهد شد.

خرید و فروش سوشی در صرافی ایرانی

تعداد سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال، دائماً رو به افزایش است. سوشی نیز جزء توکن‌های مشهور دنیای کریپتو است که طرفداران زیادی دارد. افرادی که تمایل به خرید سوشی دارند، می‌توانند از طریق صرافی‌های بین‌المللی یا داخلی، ارز دیجیتال مد نظر خود را خریداری کنند. باید دقت داشت که فعالیت در صرافی‌های بین‌المللی ممکن است دردسرهایی را برای کاربران ایرانی به همراه داشته باشد.

بسیاری از این صرافی‌ها، دسترسی کاربران ایرانی به وب‌سایت و پلتفرم‌های معاملاتی را مسدود یا محدود کرده‌اند. کسانی هم که از سرویس‌های تغییر آی‌پی استفاده می‌کنند، ممکن است با مشکل بلوکه شدن دارایی مواجه شوند.

توصیه می‌شود خرید و فروش سوشی را از طریق یک صرافی ایرانی انجام دهید. یکی از بهترین بسترهای داخلی، صرافی راستین است. این صرافی علاوه بر ارز دیجیتال سوشی، از اکثر توکن‌های محبوب و معتبر، پشتیبانی می‌کند. در نتیجه دست شما برای ترید و سرمایه‌گذاری در این صرافی، باز خواهد بود.

خرید سوشی در صرافی راستین

با ثبت‌نام در صرافی راستین و انجام مراحل احراز هویت، حساب کاربری شما فعال شده و امکان خرید و انتقال ارز دیجیتال، فراهم می‌شود. اگر قصد خرید سوشی دارید، کافی است پس از افزایش موجودی ریالی از بخش سفارش سریع به خرید سوشی اقدام کنید. پس از خرید سوشی، به راحتی می‌توانید این توکن را به سایر آدرس‌ها منتقل کرده یا آن را در کیف پول صرافی راستین، نگه‌داری کنید.

فروش سوشی در صرافی راستین

اگر قبلاً اقدام به خرید سوشی کرده‌اید و حالا به دنبال پلتفرمی ایرانی برای فروش این ارز دیجیتال هستید، می‌توانید از خدمات صرافی راستین استفاده کنید.

برای فروش سوشی کافی است ابتدا ارز دیجیتال را به کیف‌پول داخلی این صرافی انتقال داده و سپس یک سفارش فروش ایجاد کنید. با توجه به حجم معاملات بالای صرافی راستین، ظرف مدت کوتاهی تراکنش پردازش خواهد شد و موجودی ریالی حساب کاربری شما شارژ می‌شود.

یکی از مزیت‌های مهم صرافی راستین عدم دریافت کارمزد از معامله‌گران در زمان واریز وجه ریالی و خرید و فروش ارز دیجیتال است. تنها زمان انتقال دارایی از حساب کاربری صرافی راستین به پلتفرم‌های دیگر یا حساب‌های بانکی، باید کارمزد تراکنش پرداخت شود. این کارمزدها نیز بر اساس ضوابط بلاکچین یا پروتکل‌های سیستم بانکی تعیین خواهد شد.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره سوشی
قیمت سوشی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای سوشی را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش سوشی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.