بازار‌‌ها

/

استارلینک

1000STARL

قیمت استارلینک

(STARL)

اطلاعات قیمت هزار استارلینک
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.000000 $

0.000000 $

قیمت (تومان)

0.000

تغییرات (۱h)

+0.12٪

تغییرات (۲۴h)

-2.32٪

تغییرات (۷d)

-9.61٪


اطلاعات بازار استارلینک
محبوبیت

#844

ارزش بازار

7.3M $

حجم (۲۴h)

617K $

عرضه در گردش

10T $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

1000STARL

هزار استارلینک

قیمت تقریبی یک هزار استارلینک

0.000 تومان


شروع معامله

امروزه برخی از مفاهیم مثل متاورس، وب ۳ و ارز دیجیتال در صدر لیست اخبار موردعلاقه مردم سراسر دنیا قرار گرفته و کاربران زیادی پیگیر وضعیت این مفاهیم هستند. ارز دیجیتال و متاورس مفاهیم جدا از یکدیگر هستند اما با پیشرفت‌های فناوری به یکدیگر مرتبط شده‌اند. به ‌ویژه اینکه این دو مفهوم از نظر مجازی بودن شباهت زیادی به یکدیگر دارند. در حال حاضر با پیشرفت‌های تکنولوژی انواع کارتون‌ها و انیمیشن‌ها به ‌صورت سه ‌بعدی طراحی می‌شوند و NFT ‌ها جزئی از ویژگی‌های این بلاکچین‌ها هستند که کاربرد آنها از خریدوفروش عادی فراتر رفته و به طراحی سه‌بعدی در فضای مجازی رسیده است.

استارلینک، یکی از ارز‌های مجازی پرطرفدار است که عنوان آن با نام اینترنت ماهواره‌ای نیز یکسان است‌. با ویژگی‌های مورد استفاده در طراحی این ارز دیجیتال کاربران می‌توانند به جهان‌های مجازی سفر کنند و اطلاعات علمی و ارز دیجیتال را از طریق انجام یک سری مأموریت‌ها کسب کنند. بررسی قابلیت‌ها و ویژگی‌های این رمز ارز جدید می‌تواند برای کاربران مختلف کاربردی باشد و زمینه سرمایه‌گذاری در آن را فراهم کند.

ارز دیجیتال استارلینک (Starl) چیست؟

پروژه استارل به بازی در بستر متاورس گفته می‌شود. این پروژه در ابتدا هیچ عرضه اولیه‌ای نداشت و به ‌صورت مستقیم شروع به ‌کار کرد. برخلاف سایر رمزارز‌ها تبلیغات یا بازاریابی خاصی برای این پروژه انجام نشد و شروع به کار Starl در سکوت انجام شد. از طریق این پروژه انواع مختلف بازی‌ها، کلوپ‌های مجازی و ... در اختیار افراد قرار می‌گیرد. علاوه بر این، می‌توان انواع فعالیت‌های آموزشی و سرمایه‌گذاری در مستغلات و املاک و ... را از طریق استارل فراهم کرد. تمام معاملات انجام‌شده در بستر متاورس نیز بر پایه ارز استارل است.

همه آنچه که بتوان از طریق ارز دیجیتال وارد دنیای واقعی کرد و به ‌صورت عملی انجام داد، از طریق رمزارز استارلینک در بستر متاورس انجام می‌شود. متاورس استارل در سطح فضا است و افراد در آن باید به دنبال جوامع جدید بگردند.

فعالان این پروژه بر این عقیده هستند که استارل فراتر از یک بازی است و در قالب آن باید انواع تعاملات اجتماعی و مالی را مدیریت کرد. اهمیت بازی‌های موجود در بستر استارل بسیار زیاد است و به دلیل انواع مأموریت‌های فردی یا جمعی، بیشتر کاربران پروژه استال را با این بازی‌ها شناخته‌اند.

ویژگی‌های ارز استارلینک

پروژه استارل از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده است که در کنار یکدیگر زمینه پیشرفت starl را فراهم می‌آورند و هرکدام از این آیتم‌ها در نوع خود نقش مهمی در روند پیشرفت پروژه ایفا می‌کنند. اکوسیستم تشکیل‌دهنده آن شامل موارد زیر است:

  • ارز دیجیتال استارلینک: این پروژه از یک توکن اختصاصی برخوردار است که کاربران بتوانند در فضای متاورس فعالیت کنند و در اقتصاد سه ‌بعدی طراحی‌شده در بستر متاورس سرمایه‌گذاری کنند و به درآمد برسند.
  • دنیای استارل: دنیای استارل به فضای سه‌ بعدی طراحی‌شده در متاورس گفته می‌شود که یکی از بخش‌های اساسی این پروژه است و بازی‌های مختلف در این شبکه اجرا می‌شوند.
  • پرتال بازی: گیمر‌ها می‌توانند با سایر کاربران در این بخش رقابت کنند و بازی‌های مختلف را انجام دهند. سپس بر اساس میزان محتوای خلق‌شده، برنده‌شدن در بازی‌ها و رسیدن به توانایی‌های مختلف و سطوح کاربری بالاتر، از محیط بازی درآمد کسب کنند.
  • پروفایل: افرادی ‌که در بستر متاورس فعالیت می‌کنند، باید آواتار داشته باشند که نشان‌دهنده حضور آنها در فضای مجازی سه‌بعدی باشد. این پروفایل اختصاصی است و زمینه حضور اشخاص با هویت‌های واقعی را در متاورس ایجاد می‌کند.
  • توکن‌هایNFT: برای اینکه کاربران بتوانند در قسمت‌های مختلف استارل اثبات مالکیت کنند، نیاز به توکن‌های غیرمثلی خواهند داشت. این توکن‌های خاص و منحصربه‌فرد می‌توانند برای اثبات مالکیت کاربران در قسمت‌های گوناگون متاورس استارل استفاده شوند و زمینه خریدوفروش را فراهم کنند.
  • مارکت استارل: در این قسمت کاربران امکان خریدوفروش توکن‌های غیرمثلی و مبادله ارز استارلینک را خواهند داشت. همچنین تمام آیتم‌های موجود در متاورس استارل در آن عرضه می‌شود تا کاربران امکان خرید آنها را داشته باشند.

مزایای استارلینک

  • پروژه starl امکان پشتیبانی از قرارداد‌های هوشمند گوناگون را دارد.
  • این ارز سرعت، امنیت و عملکرد مطلوبی دارد و می‌توان با اطمینان در آن خریدوفروش انجام داد و به درآمد رسید.

معایب استارلینک

  • این ارز دیجیتال از نظر مقیاس‌پذیری در سطح مطلوبی قرار ندارد.
  • تراکنش‌های انجام‌شده در آن هزینه بسیار زیادی دارد؛ چراکه بر پایه پروتکل پلتفرم اتریوم انجام می‌شود.

خرید و فروش استارلینک در صرافی ایرانی

در حال حاضر بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی از استارلینک پشتیبانی می‌کنند که شما برای معامله آن باید در صرافی موردنظر ثبت‌نام کنید و فرآیند نام‌نویسی آن را تا مرحله احراز هویت تکمیل کنید. سپس می‌توانید در صرافی موردنظر به مقدار دلخوه ارز starl خریداری کنید.

خرید starl  از صرافی راستین

صرافی راستین، یکی از بهترین بستر‌های خریدوفروش ارز دیجیتال است که ارز‌های متنوع را برای کاربران خود فراهم کرده است. محیط کاربری این صرافی بسیار ساده است و کاربران با هر مقدار اطلاعات به‌ راحتی می‌توانند در آن معامله کنند.

شما باید ابتدا در صرافی ثبت‌نام کنید و برای جلوگیری از ایجاد مشکلات امنیتی در صرافی، فرآیند احراز هویت را نیز انجام دهید. پس از آن در قسمت حساب کاربری نسبت به شارژ حسابتان اقدام کنید و در نهایت مقدار starl موردنظرتان را بخرید. امکان نگهداری استارلینک خریداری‌شده در حساب کاربری صرافی فراهم شده و ایمنی بالایی دارد؛ اما کاربران می‌توانند آن را به کیف پول‌های موردنظر خود نیز انتقال دهند.

فروش ارز starl در صرافی راستین

همچنین کاربران از طریق صرافی راستین می‌توانند هر زمان که بخواهند ارز استارل خود را بفروشند و سود یا مبلغ ناشی از آن را به حساب بانکی خود انتقال دهند. خیلی از کاربران نسبت به استارلینک دید بلندمدت و آینده‌داری دارند؛ اما بهتر است قبل از خرید یا فروش آن اطلاعات کافی درباره ویژگی‌های کلی این رمز ارز و جوانب مختلف آن به دست آورید.


قیمت لحظه ای استارلینک

امروز ۱۴۰۲/۹/۹، قیمت لحظه ای استارلینک 0.000 تومان معادل $ 0.000000 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Star-link طی ۲۴ ساعت اخیر

-2.32٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر استارلینک ۷٫۳ میلیون دلار است. ارزش بازار استارلینک هم اکنون ۶۱۷ هزار دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره استارلینک
قیمت استارلینک در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای استارلینک را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش استارلینک در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان استارلینک قابل برداشت از صرافی برابر با 20000 هزار استارلینک است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت استارلینک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت استارلینک برابر 10000 هزار استارلینک است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت استارلینک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.