CTK

قیمت شنتو

(CTK)

اطلاعات قیمت شنتو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.8746 $

0.7973 $

قیمت (تومان)

49,335

تغییرات (۱h)

+1.18٪

تغییرات (۲۴h)

-2.84٪

تغییرات (۷d)

-0.03٪


اطلاعات بازار شنتو
محبوبیت

#425

ارزش بازار

109M $

حجم (۲۴h)

5M $

عرضه در گردش

132M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

CTK

شنتو

قیمت تقریبی یک شنتو

49,335 تومان


شروع معامله

معرفی توکن شنتو (Shentu - CTK): نوآوری در امنیت بلاکچین و اپلیکیشن‌های بحرانی

شنتو چین یک بلاکچین امنیت-محور با اثبات سهام تفویضی (Delegated Proof-of-Stake) است که برای اجرای مطمئن برنامه‌های کاربردی بحرانی مانند DeFi، NFT و خودروهای خودران طراحی شده است. شنتو چین بر سازگاری میان شبکه‌ای تمرکز دارد و به عنوان یک Cosmos Hub با سازگاری کامل با EVM و Hyperledger Burrow، همچنین سازگاری با eWASM و AntChain شرکت مالی آنت، ساخته شده است.

امنیت و کارایی در شنتو چین

شنتو چین با ارائه اوراکل امنیتی (Security Oracle)، امکان دریافت بینش‌های امنیتی را برای پروژه‌های بلاکچین فراهم می‌کند. این اوراکل به صورت زمان‌واقعی تراکنش‌های بلاکچین را نظارت کرده و طیف گسترده‌ای از آسیب‌پذیری‌های مخرب را پیش از وقوع شناسایی و علامت‌گذاری می‌کند. بسته به سطح امتیاز امنیتی، پروژه‌های بلاکچین حسابرسی‌شده ممکن است واجد شرایط عضویت در شنتوشیلد باشند، که یک سیستم جبران خسارت انعطاف‌پذیر و غیرمتمرکز برای هر دارایی کریپتو است که به دلیل مسائل امنیتی از دست رفته یا دزدیده شده است.

زبان برنامه‌نویسی DeepSEA و ماشین مجازی شنتو (SVM)

پروژه‌ها به طور بومی می‌توانند با استفاده از DeepSEA، یک زبان برنامه‌نویسی فوق‌العاده امن که توسط بنیاد اتریوم، بنیاد Qtum و IBM پشتیبانی می‌شود، کدنویسی کنند. DeepSEA به طور مستقیم با ماشین مجازی شنتو (SVM) که کاملاً با EVM سازگار است، کار می‌کند. SVM اطلاعات امنیتی قراردادهای هوشمند و بلاکچین را به نمایش می‌گذارد و روش‌های بی‌سابقه‌ای برای دسترسی، بررسی و گنجاندن ریسک در تصمیمات قراردادهای هوشمند فراهم می‌کند.

کاربردهای توکن شنتو (CTK)

CTK توکن دیجیتال کاربردی بومی شنتو چین است و به عنوان ابزار اصلی برای عملکردهای زنجیره‌ای مانند بهره‌برداری از اوراکل امنیتی و سیستم‌های شنتوشیلد، پرداخت هزینه‌های مصرفی گاز شنتو چین و رأی‌گیری برای تصمیمات حاکمیت در شبکه عمل می‌کند.

نتیجه‌گیری

توکن شنتو (CTK) با ارائه یک ساختار امنیتی پیشرفته و راهکارهای نوآورانه برای مدیریت و اجرای برنامه‌های کاربردی بحرانی، به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه امنیت بلاکچین و اپلیکیشن‌های مرتبط مطرح می‌شود.

قیمت لحظه‌ای شنتو

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای شنتو 49,335 تومان معادل 0.8286 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Shentu طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.83284561 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵ میلیون دلار است. ارزش بازار شنتو هم اکنون ۱۰۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره شنتو
قیمت شنتو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای شنتو را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش شنتو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید شنتو کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید شنتو اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش شنتو در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید شنتو می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید شنتو معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها