بازار ها

/

رکوئست

REQ

قیمت رکوئست

(REQ)

اطلاعات قیمت رکوئست
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۰.۰۹۳۳ $

۰.۰۸۷۷ $

قیمت (تومان)

۴،۶۱۹.۵

تغییرات (۱h)

-۰.۰۳٪

تغییرات (۲۴h)

-۰.۶۷٪

تغییرات (۷d)

+۷.۳۳٪


اطلاعات بازار رکوئست
محبوبیت

#۲۷۸

ارزش بازار

۸۹M $

حجم (۲۴h)

۵.۱M $

عرضه در گردش

۱B $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

REQ

رکوئست

قیمت تقریبی یک رکوئست

۴،۶۱۹.۵ تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال رکوئست 

معرفی و بررسی ارز دیجیتال رکوئست (REQ)

این روز‌ها یکی از چیز‌هایی که در صنعت تکنولوژی و پیشرفت آن حرف اول را می‌زند، مبحث دنیای دیجیتال بوده که با بازار‌های مالی و معامله‌های پولی تحقق یافته است. با این وجود بسیاری از افراد به این فکر هستند که سرمایه خود را وارد این بازار کرده و سود نسبتا زیادی را سهم خود کنند.

ارز‌های دیجیتال که در این دنیا قرار دارند، هرکدام روز‌به‌روز پر‌‎طرفدار‌تر شده و جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص می‌دهند. در این میان، همین افرادی که به ترید می‌پردازند، آن‌ها را تا حد زیادی برای دیگر تریدر‌ها عرضه می‌کنند.

در بین تعداد زیادی از ارز‌های دیجیتال که نوع خاصی از پول بوده و بر پایه ریاضیات و رمز‌نگاری‌ها بنا شده‌اند، پلتفرم ارز دیجیتال رکوئست هم توانست جای پای خود را ثابت کند. با گسترش حوزه کریپتوکارنسی در این جهان دیجیتال، ارز‌های زیادی آمده و رفته‌اند و در این بین بسیاری هم ماندگار شده‌اند.

افرادی که به‌عنوان بنیان‌گذار آن پلتفرم شروع به فعالیت می‌کنند، اهداف خاص خود را داشته و در این مسیر سعی می‌کنند که آن را محقق سازند. پلتفرم Request دارای توکن انحصاری است که با نام REQ شناخته می‌شود.

ارز دیجیتال رکوئست (REQ) چیست؟

این ارز دیجیتال که با نام Request Network شناخته می‌شود، نوعی دارایی است که در شبکه اتریوم مختص به بلاک‌چین فعالیت خود را آغاز کرده است. با اینکه این روز‌ها بیشتر به پلتفرم‌های متمرکز دقت می‌شود و این نوع روی زبان‌ها است، اما Request نوعی توکن غیر‌متمرکز است. شبکه پرداخت آن را می‌توان شبکه پرداخت منبع باز دانست که این مورد در چنین پلتفرمی موضوع مهمی را در برمی‌گیرد. از آنجایی‌که این ارز چنین ویژگی‌هایی را دارد، می‌توان تمامی تراکنش‌ها را به‌صورتی انجام داد که پای هیچ واسطه‌ای در میان نباشد.

توکن انحصاری این پلتفرم مبتنی بر ERC20 است که امنیت خود را از این شبکه انحصاری در حوزه بلاک‌چین می‌گیرد. هر کاربر می‌تواند با استفاده از رکوئست نتورک، پولی را دریافت کرده یا اینکه آن را ارسال کند. در کنار این کار‌ها به هر تریدر این امکان داده شده که از این طریق سفارش خود را ثبت کند.

پروژه‌ای که تحت عنوان رکوئست طراحی شده و توسعه داده شده است، در حال تلاش است که بتواند با تمامی ارز‌های فیات بزرگ سازگاری داشته باشد. اگر این امکان به‌وجود بیاید، کاربران برای انجام ترید، با گزینه‌های بیشتری مواجه می‌شوند.

اینکه تیم توسعه‌دهنده یک ارز دیجیتال سعی کند شرایط خود را با شرایط و قوانین بسیاری از کشور‌های بزرگ جهان وفق دهد، کار بسیار سختی است که رکوئست نتورک سعی در انجام آن دارد.

تیمی که پشت این پلتفرم نهفته است و سعی می‌کند که ارز خود را به مقام‌های بالا برساند، به‌طور قطع اهداف بزرگی داشته و هیچ‌وقت از اهداف خود دست نمی‌کشد. این موضوع را می‌توان از شباهت و تفاوت Request با پی‌پال (Pypal) متوجه شد؛ چیزی که توانسته فرق بین این 2 را به‌جود آورد، همین موضوع سخت‌کوشی و داشتن اهداف بزرگ است.

چه کسانی ارز دیجیتال رکوئست ساخته است؟

تیمی که پشت این پلتفرم نهفته است و کار‌های خود را بسیار عالی و درجه 1 انجام می‌دهد، تیمی حرفه‌ای است که در مورد پلتفرم‌های انتقال پول، تجربه زیادی دارد؛ اما این تجربه از کجا به‌دست آمده است؟

در ‌واقع، این تیم سازنده نوعی پلتفرم انتقال پول به نام (Moneytis) است. شاید بپرسید پس چرا این تیم همین کار را ادامه نداده و راه خود را به سمت رکوئست کج کرده است؟ پاسخ به این سوال کاملا واضح است؛ این گروه تنها به این دلیل که می‌خواست از مزایای بلاک‌چین بهره ببرد، رکوئست نتورک را راه‌اندازی کرد.

اعتبار گروه Request Network را می‌توان در یک شتاب‌دهنده کسب‌و‌کار به نام YCombinator، جست‌و‌جو کرد. چیزی که توانست اعتبار تیم را با وجود این شتاب‌دهنده محقق کند، پشتیبانی آن از صرافی کوین‌بیس بود. افرادی با نام‌های ( اتین تاتور ) و ( کریستوفر لاسوت ) چنین پلتفرمی را بنیان نهادند. تجربیات این افراد در زمینه فعالیت قبلی‌شان به آن‌ها کمک کرد تا بتوانند به‌راحتی تشخیص دهند که ممکن است صورت‌حساب آنلاین برای پرداخت‌ها با مشکلات خاصی رو‌به‌رو شود.

با این اوصاف، آن‌ها سعی کردند در دل مشکل رفته و با ترس‌های خود در این زمینه مقابله کنند؛ به همین منظور سعی کردند با کمک فناوری بلاک‌چین، چنین مشکلی را بر‌طرف کنند. عملکرد اعضای این گروه برای رشد و تعالی Request، بسیار شفاف و واضح است. گروه این نتورک توانسته تا به حال با پروژه‌های قدرتمندی همچون  PWC France و Khyber network مشارکت کند؛ این مشارکت‌ها دستاوردی بزرگ برای آن‌ها است.

نکاتی که باید در مورد توکن REQ بدانید!

چنانچه قصد دارید از سیستم رکوئست استفاده کنید، باید توکن انحصاری آن را بخرید. البته ممکن است ویژگی‌های پیشرفته‌ای در این پلتفرم وجود داشته باشند که اگر قصد استفاده از آن‌‌ها را هم دارید، باید پول بیشتری را پرداخت کنید.

در کل این سیستم برای این طراحی شده که با خرید و فروش توکن آن بتوانید اکوسیستم برنامه‌های ایجاد‌شده را در سطح ایمن نگه دارید. کارمزدی که از توکن رکوئست در هر معامله گرفته می‌شود، بستگی به شرایط قرار‌گیری آن کوین در شبکه اتریوم دارد.

با این اوصاف هر مقدار کارمزدی که این شبکه مشخص کند، Request باید به اعمال آن بپردازد. واحد‌های کلی این ارز در بازار کریپتو، 999.98 میلیون عدد است که از این میزان، 999.88 واحد آن در گردش بوده و توسط تریدر‌ها خرید و فروش می‌شود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال رکوئست (REQ)

در میان عوامل تاثیر‌گذار در آینده این ارز دیجیتال، قدرت و تخصص اعضا و مدیران آن، تاثیر بسزایی در ایجاد آینده‌ای درخشان دارد. Request دارای 27.4 هزار عضو است که هرکدام در کار خود خبره بوده و تخصص لازم را دارا هستند. تمامی اعضای این تیم و همچنین مدیران با‌تجربه دارای اهداف بلند‌مدتی هستند. هرچقدر این تیم بتواند با کشور‌های بیشتری ارتباط موثر ایجاد کند و قوانین آنها را برای پذیرش داشته باشد، احتمال موفقیت و افزایش قیمت آن بیشتر می‌شود. 

خرید و فروش رکوئست در صرافی راستین

با وجود اینکه این ارز دیجیتال دارای آینده روشنی است، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از همین زمان سرمایه خود را وارد آن کرده و به خرید و فروش توکن اختصاصی Request بپردازند. یکی از صرافی‌هایی که از این توکن پشتیبانی می‌کند، راستین است. برای خرید و فروش ارز دیجتال رکوئست و یا بررسی قیمت لحظه‌ای این ارز دیجتال تنها کافی است بعد از ثبت نام در صرافی راستین، از قسمت معامله سریع، این ارز را انتخاب کرده و به میزان مورد نظر آن را تهیه کنید. 

جمع بندی

رکوئست یکی از دارایی‌های دیجیتالی است که در بازار دیجیتال، سهم و آینده خود را مشخص کرده است. توکن اختصاصی و انحصاری آن با نام REQ شناخته می‌شود که کاربران می‌توانند با ورود به صرافی راستین، آن را خرید و فروش کنند.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره رکوئست
قیمت رکوئست در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای رکوئست را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش رکوئست در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.