بازار‌‌ها

/

رندر توکن

RNDR

قیمت رندر توکن

(RNDR)

اطلاعات قیمت رندر توکن
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

11.409 $

10.830 $

قیمت (تومان)

665,662

تغییرات (۱h)

+1.59٪

تغییرات (۲۴h)

+1.93٪

تغییرات (۷d)

+14.08٪


اطلاعات بازار رندر توکن
محبوبیت

#26

ارزش بازار

6.1B $

حجم (۲۴h)

426M $

عرضه در گردش

389M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

RNDR

رندر توکن

قیمت تقریبی یک رندر توکن

665,662 تومان


شروع معامله

خرید و فروش رندر توکن

با اینکه این روز‌ها بازار ارز دیجیتال بسیار داغ است، اما کمتر کسی پیدا می‌شود که با بیشتر جزئیات و انواع ارز‌ها آشنایی داشته باشد. در چندین سال اخیر، تعداد زیادی توکن و کوین وارد این بازار شده و مباحث را از چیزی که بودند، گسترده‌تر کردند. اغلب افراد با ارز‌هایی مانند بیت‌کوین، شیبا اینو، تتر، دوج کوین و از این دست مباحث آشنایی دارند؛ چرا که از آن‌ها صحبت زیادی می‌شود. در این میان، Render-Token هم چند سال است که در چنین بازاری جایگاه خاص خود را دارد.

این توکن در شبکه‌ای توزیع، خرید و فروش می‌شود که سازندگان آن سعی دارند دنیای مجازی را بیشتر به واقعیت نزدیک کنند. یک نکته بسیار مهمی در ساخت انیمیشن، بازی و کارتون وجود دارد که آن هم رندرینگ است. این عمل نیازمند دستگاه‌های گرافیکی قوی بوده و لازم است که برای اعمال آن تایم زیادی را صرف کنید.

ایجاد ارتباط بین پویانمایی‌ها و کسانی که دارای دستگاه‌های گرافیکی قدرتمند هستند، کاری است که می‌تواند در این جهت سودمند باشد؛ در واقع، رندر قصد انجام چنین کاری را دارد.

شبکه رندر توکن چیست؟

Render-Token شبکه‌ای است که می‌تواند در جهت ساخت انیمیشن‌ها و پویانمایی‌ها تاثیر مستقیم داشته باشد. آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که یک انیمیشن چگونه ساخته می‌شود؟ اینکه همه‌ چیز تا حد زیادی واقعی و مرتبط به هم هستند، چه چیزی آن‌ها را در این مرحله قرار داده است؟

پشت تمامی این سوال‌ها، سیستمی بنا شده که در پویانمایی‌ها همه چیز را به هم مرتبط می‌کند. اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزار‌های مختلفی در این راستا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزار‌ها تنها برای این هستند که انیمیشن را تولید کنند؛ اما چه چیزی باعث ایجاد پیوستگی می‌شود؟

سازندگان باید در نهایت مجموعه، از آن رندر (خروجی) گرفته تا همه ‌چیز را همان‌گونه که دیده می‌شود، به­هم پیوسته نشان دهند؛ چنین عملیاتی نیازمند کارت گرافیکی (GPU) قوی است. این عملیات هزینه زیادی داشته و بسیار زمان‌بر است. Render-Token اینجا است که هزینه‌ها را تا حد زیادی کاهش داده و آن‌ها را در سطح معقول نگه دارد.

Render Network چیست؟

Render Network مجموعه‌ای از GPU‌هایی که در این شبکه توزیع شده و روی قرارداد هوشمند اتریوم طراحی و ساخته شده‌اند را شامل می‌شود. در این پلتفرم افرادی که دارای سیستم کارت گرافیکی هستند، می‌توانند این کارت را ارائه داده و سازندگان انیمیشن‌ها از آن‌ها بهره ببرند.

در این مجموعه، هزاران دستگاه برای استفاده وجود دارد و هر سازنده می‌تواند هر یک از آن‌ها را به خدمت بگیرد. کسانی که کارت گرافیک خود را در این شبکه در اختیار سازندگان قرار می‌دهند، پاداشی را هم دریافت خواهند کرد.

این شبکه چه هدفی را دنبال می‌کند؟

Render-Token زمانی‌که مسیر خود را انتخاب کرد، از همان ابتدا با هدفی ثابت وارد کار شد. این روز‌ها بیشتر کارت‌های گرافیکی در جهت استخراج با مکانیسم گواه اثبات کار استفاده شده و حجم زیادی از توان آن‌ها در این جهت از بین می‌رود.

این مسئله بسیار جدی بوده و حتی دیده شده که گیمر‌ها و سازندگان انیمیشن از نایاب‌شدن GPU شاکی شدند. چنین افرادی قصد داشتند از این کارت‌های گرافیکی برای ساخت فیلم و انیمیشن استفاده کنند، اما همه چیز ناگهان کمیاب شد!

چنین حالتی زمانی رخ داد که وظیفه اصلی GPU، پردازش سخت گرافیکی و رندر‌گرفتن بود. وقتی سازنده یک پویانمایی یا یک گیمر قصد تولید یک محتوا را دارد، باید از کارت گرافیکی در جهت پیاده‌کردن الگوریتم‌ها و حل مسائل پیچیده در فرآیند کاری خود استفاده کند.

Render-Token قصد دارد دوباره GPU را در جهتی قرار دهد که روی کار اصلی خود متمرکز شده و دست از استخراج با مکانیسم گواه اثبات کار بردارد. رندر توکن، چنین شبکه‌ای را ایجاد کرده تا افراد علاوه‌ بر استفاده راحت‌تر از کارت‌های گرافیکی، بتوانند کسب درآمد هم کنند.

بودن در این پلتفرم، همراه با مزیت­های زیادی است. شما می‌توانید هم به‌ عنوان ارائه‌دهنده GPU پاداشی را دریافت کنید و هم می‌توانید به‌عنوان سازنده پویانمایی و گیم از چنین سیستم‌هایی استفاده کرده، کار خود را راحت‌تر کنید و زود‌تر به درآمد برسید.

تیم سازنده Render-Token را چه افرادی تشکیل می‌دهند؟

افرادی که در این زمینه فعالیت کرده و با یکدیگر تیم Render-Token را تشکیل دادند، دارای تخصص حرفه‌ای در حوزه کریپتو هستند. تنها سر‌شناس‌بودن در این تیم جایی ندارد و خلاقیت هم موضوع مهمی را شامل می‌شود. هر فرد در این تیم در نقطه‌ای از جهان زندگی می‌کند؛ تمامی آن‌ها در سراسر جهان مستقر شده و با یکدیگر تعامل دارند. تشکیل تیم RNDR بنا‌بر حمایت شرکت OTOY که در ایالت لس‌آنجلس آمریکا قرار دارد، انجام شد. این گروه متشکل از 4 نفر است.

  • اری امانوئل (Ari Emanuel)

این فرد در تیم Render-Token جایگاه مشاور را دارد. در اصل اری امانوئل سازنده شرکت WME-IMG است؛ این شرکت یک مجموعه تجاری بزرگ است که در زمینه سرگرمی و رسانه فعالیت می‌کند.

  • برندن آیک (Brenden Eich)

این فرد نیز دارای سِمت مشاور در این شبکه است. "برندن" بنیان‌گذار و مدیر‌عامل مرورگر بریو بوده و یکی از افراد سرشناس حوزه کریپتو محسوب می‌شود.

  • ژولس اوبراخ (Jules Urbach)

عنوان بنیان‌گذار و مدیر اجرایی OTOY متعلق به ژولس است. این فرد در صنعت گرافیک بیش از 25 سال تجربه دارد. ژولس از همان ابتدا که شروع به فعالیت کرده بود، می‌خواست در زندگی خود قدمی برای ایجاد انقلاب در تولید محتوای 3 بعدی بر دارد.

  • جی جی ابرامز (J. Abrams)

جی جی ابرامز در تیم Render-Token عنوان مشاور را دارد. عنوان مدیر‌عامل شرکت تولیدات تلویزیونی و سینمایی به نام Bad Robot Production هم متعلق به جی جی است.

خرید و فروش RNDR در صرافی راستین

برای اینکه بتوانید توکن بومی پلتفرم رندر را خرید و فروش کنید، همانند خرید و فروش تمامی ارز‌ها نیاز به صرافی دارید که از آن پشتیبانی کند. از آنجایی‌که اغلب صرافی‌های معتبر روز دنیا در ایران تحریم هستند، پس بهتر است صرافی‌های داخلی همچون راستین را برگزینید.

برای خرید و فروش Render-Token کافی است وارد سایت آن شده و عملیات لازم را انجام دهید. البته می‌توانید با مراجعه به نشانی  https://raastin.com/price/render-token به‌ صورت مستقیم وارد صفحه مربوط به خرید و فروش توکن رندر شوید.


قیمت لحظه‌ای رندر توکن

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای رندر توکن 665,662 تومان معادل 11.608 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Render-token طی ۲۴ ساعت اخیر ‎1.93118023 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۴۲۶ میلیون دلار است. ارزش بازار رندر توکن هم اکنون ۶٫۱ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره رندر توکن

قیمت معامله رندر توکن در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رندر توکن در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای رندر توکن را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید رندر توکن در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش رندر توکن در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان رندر توکن برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان رندر توکن قابل برداشت از صرافی برابر با 1.92177 رندر توکن است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت رندر توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه رندر توکن برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت رندر توکن برابر 0.89685 رندر توکن است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت رندر توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید رندر توکن اقدام کنم ؟

برای خرید رندر توکن کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید رندر توکن اقدام کنید.

خرید و فروش رندر توکن چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش رندر توکن در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از رندر توکن خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید رندر توکن می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید رندر توکن در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید رندر توکن معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها