بازار‌‌ها

/

رادیو کاکا

RACA

قیمت رادیو کاکا

(RACA)

اطلاعات قیمت رادیو کاکا
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0001085 $

0.0001064 $

قیمت (تومان)

0.0000

تغییرات (۱h)

-0.12٪

تغییرات (۲۴h)

-0.01٪

تغییرات (۷d)

-4.34٪


اطلاعات بازار رادیو کاکا
محبوبیت

#431

ارزش بازار

46M $

حجم (۲۴h)

1.7M $

عرضه در گردش

335B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

RACA

رادیو کاکا

قیمت تقریبی یک رادیو کاکا

0.0000 تومان


شروع معامله

معرفی و بررسی رادیو کاکا و شیوه خرید و فروش آن در صرافی راستین

با اینکه اصطلاحات موجود در دنیای ارز‌ها در همین چند سال اخیر چندان گسترده نبود، اما می‌توان به آسانی گفت طی 1 الی 2 سال پیش تا به حال، اصطلاحات و ارز‌هایی وارد این زمینه شده‌اند که هرکدام توانسته‌اند به نوبه خود، جای خاصی را در دل کاربران باز کنند. یکی از این ارز‌ها که در حیطه توکن‌های غیر‌مثلی یا بی‌همتا که با نام دیفای (Defi) شناخته می‌شوند، قرار دارد، رادیو کاکا است. این روز‌ها توکن‌های بی‌همتا که با عنوان NFT شناخته می‌شوند، بازار داغی داشته و در متاورس جولان می‌دهند.

شرکت‌های زیادی وجود دارند که در حوزه متاورس و NFT فعالیت کرده و سعی می‌کنند در این میان جای خاصی را به خود اختصاص داده و بازی‌های متاورس را بیش از پیش گسترش دهند. Radio Caca در این میان به‌عنوان یک پلتفرم قصد دارد توکن‌های بی‌همتا، متاورس و دیفای را با هم ترکیب کرده و این ترکیب بلاک‌چینی را در پلتفرم خود برای کاربران ارائه دهد. بسیاری از شرکت‌هایی که قصد دارند در این میان خودنمایی کنند، عمر زیادی در متاورس نداشته و اغلب از این کار کناره می‌گیرند؛ چراکه بیشتر آن‌ها تنها تحت برخی هیجانات عمل می‌کنند.

بررسی رادیو کاکا از لحاظ چیستی

اینکه چندین شرکت بتوانند با کمک و راهنمایی یکدیگر یک متاورس را تشکیل دهند، ارزش بسیاری داشته و می‌توان آینده آن متاورس را بسیار روشن دید. رادیو کاکا هم یکی از همین‌ها است که توانسته با کمک مجموعه دانش‌بنیان ارز دیجیتال دانشگاه کمبریج، متاورس مختص به خود را ایجاد کند. متاورس در اصل چیزی است که دنیای مجازی و دنیای واقعی را با هم در آمیخته و آن‌ها را با یکدیگر ادغام می‌کند. در این میان، اداره Radio Caca در چنین دنیایی توسط افراد مختلفی در سراسر جهان انجام می‌شود.

این پلتفرم در اصل یک سازمان مستقل غیر‌متمرکز (DAO) است که افراد بسیاری آن را ساخته و اداره می‌کنند. تمامی افرادی که گرد هم آمده و برای اداره آن تلاش می‌کنند، دارای دیدگاه‌های مشترکی هستند که قصد دارند دنیای مجازی را در فرمی جدید بسازند. ساختن این فرم جدید، هم به میل این افراد بوده و هم برای علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی در‌نظر گرفته شده است. هدف اصلی رادیو کاکا در کنار ایجاد ترکیبی از NFT، Defi و بازی‌های حوزه بلاک ‌چین، این است که چنین بازی‌هایی را در جهتی ایجاد کند که افراد بتوانند با بازی‌کردن از آن پول در بیاورند.

از زمانی‌که کرونا در جهان همه‌گیر شد، ترجیح آموزش روی شکل‌های مجازی رفت؛ از این‌رو متاورس توانست بیش از پیش خود را نشان دهد. با توجه به این موضوع، دانشگاه کمبریج در مشارکت با Radio Caca توانست آموزش‌های خود را به سبکی نوین برای کاربران ایجاد کند. همین موضوع هم سبب این شد که رادیو کاکا بیش از پیش شناخته شده و روند رشد خود را در پیش بگیرد.

تیمی که پشت پلتفرم و ارز دیجیتال Radio Caca نهفته است!

مشخص نیست که چه افرادی این تیم قوی را تشکیل داده‌اند؛ اما چیزی که واضح است و بیش از شناسایی هویت افراد سازنده این ارز دیجیتال اهمیت دارد، همین ارتباط قوی است که می‌توان در بازی‌ها و حوزه بلاک ‌چین آن را مشاهده کرد. با توجه به همین موضوع است که بسیاری از افراد پیش‌بینی می‌کنند RACA می‌تواند در چندین سال آینده به غول برنامه‌های متاورس و GameFi تبدیل شود. این پیش‌بینی برای این است که افراد سازنده این بازی‌ها در متاورس، بازی‌ها را با کیفیت بسیار ساخته و آن‌ها را در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

این پروژه در اصل یک برنامه بلند‌مدت است که ایلان ماسک از آن حمایت می‌کند. در کنار ایلان ماسک که مدیر‌عامل تسلا است، هلدینگ فناوری Tencent هم که یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌هایی است که در ساخت بازی‌های کامپیوتری فعالیت دارد، حمایت خود از این پلتفرم را اعلام کرده است. کاربران می‌توانند در بازی‌های رادیو کاکا، NFT خریداری کرده، آن‌ها را به فروش برسانند و با استیک ‌کردن‌شان، درآمد قابل توجهی را کسب کنند.

 این سیستم به‌صورتی طراحی شده تا افراد بتوانند از هنر موجود در متاورس لذت برده و در کنار این شگفتی‌ها، درآمدی را هم از آنِ خود کنند. برنامه آینده Radio Caca و سیستم آن این است که RACA را در مقابل توکن‌های غیر‌مثلی موجود در متاورس مانند CryptoPunks، Hashmasks و Bored Ape Yacht Club قرار داده و با آن‌ها به رقابت بپردازد. این پلتفرم در اصل وظیفه مدیریت توکن‌های غیر‌مثلی MPB که در حوزه NFT، یکی از موفق‌ترین‌ها است را بر‌عهده دارد.

آینده ارز دیجیتال RACA چگونه پیش بینی می شود؟

همان گونه که گفته شد، قرار است که آینده روشن و عظیمی پیش روی رادیو کاکا و توکن اختصاصی آن قرار داشته باشد. RACA قصد دارد در آینده خدمات جدیدی را در قالب وب برای کاربران ارائه دهد؛ چراکه این ارز دیجیتال در حوزه وب 3.0 قرار دارد. در این میان چیزی وجود ندارد که بتواند راکا را تهدید کرده و آینده آن را مخدوش سازد. تمامی این شرایط در حالی است که پیش‌بینی می‌شود کاربرد راکا زیاد شده و با توجه به همین موضوع، میزان تقاضای آن هم افزایش یابد.

تاریخ‌هایی برای عرضه RACA در‌نظر گرفته شده است که همین تاریخ‌ها می‌توانند یکی از معیار‌های مناسب سرمایه‌گذاری روی این پروژه و رادیو کاکا باشند.

خرید و فروش RACA از صرافی راستین، به غیر از صرافی های متمرکز و غیر متمرکز

در کنار صرافی‌هایی مانند یونی سواپ، اکسکوینو، پنکیک سواپ، کوکوین، هوبی گلوبال و هات بیت که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید کار‌های خرید و فروش آن را از صرافی راستین هم انجام دهید. این صرافی برای افراد این امکان را فراهم آورده تا بتوانند با پرداخت حداقل کارمزد، خرید و فروش ارز‌های دلخواه خود را انجام دهند. بسیاری از صرافی‌های ایرانی، رادیو کاکا را که یک توکن جدید است، پشتیبانی نمی‌کنند؛ اما راستین در کنار بیت‌کوین، ترون و سایر کوین‌ها از این مورد هم پشتیبانی می‌کند.


قیمت لحظه‌ای رادیو کاکا

امروز ۱۴۰۳/۴/۱، قیمت لحظه‌ای رادیو کاکا 0.0000 تومان معادل 0.0000000 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Radio-caca طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-0.00205982 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱٫۷ میلیون دلار است. ارزش بازار رادیو کاکا هم اکنون ۴۶ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره رادیو کاکا

قیمت معامله رادیو کاکا در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت رادیو کاکا در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای رادیو کاکا را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید رادیو کاکا در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش رادیو کاکا در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید رادیو کاکا اقدام کنم ؟

برای خرید رادیو کاکا کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید رادیو کاکا اقدام کنید.

خرید و فروش رادیو کاکا چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش رادیو کاکا در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از رادیو کاکا خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید رادیو کاکا می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید رادیو کاکا در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید رادیو کاکا معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها