بازار‌‌ها

/

اپتیمیزم

OP

قیمت اپتیمیزم

(OP)

اطلاعات قیمت اپتیمیزم
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.340 $

1.285 $

قیمت (تومان)

67,558

تغییرات (۱h)

+0.04٪

تغییرات (۲۴h)

+3.69٪

تغییرات (۷d)

+2.34٪


اطلاعات بازار اپتیمیزم
محبوبیت

#41

ارزش بازار

5.7B $

حجم (۲۴h)

91M $

عرضه در گردش

799M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

OP

اپتیمیزم

قیمت تقریبی یک اپتیمیزم

67,558 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال آپتیمیزم (Optimism) چیست؟

 آپتیمیزم با نشانه اختصاری «OP» یک توکن حاکمیتی است که به‌عنوان راه‌حلی برای مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم ساخته شده است. کاربران با خرید آپتیمیزم می‌توانند از تضمین‌های امنیتی قوی اتریوم بهره‌مند شوند.

 توکن آپتیمیزم روی شبکه اصلی بلاک‌چین اتریوم معامله می‌شود. این توکن به افراد این امکان را می‌دهد که بسیاری از عملیات‌های مشابه شبکه اتریوم را با سرعت بیشتر و هزینه تراکنش کمتر انجام دهند.

آپتیمیزم فراتر از فناوری بلاک‌چین و یک منبع باز و زنجیره دو لایه در شبکه اصلی اتریوم است. کاربران می‌توانند تراکنش‌های خود را روی این شبکه انجام دهند و بعد داده‌های آن را برای انجام فرایند اعتبارسنجی به شبکه اصلی منتقل کنند.

مزایای معامله ارز دیجیتال آپتیمیزم 

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید آپتیمیزم استفاده از فناوری خاصی به اسم رول‌آپ (Rollup) یا جمع‌آوری است. این فناوری، داده‌های زیادی مربوط به صدها تراکنش را جمع‌آوری و دسته‌بندی می‌کند؛ اطلاعات تراکنش‌هایی مثل توکن‌های غیرمثلی (NFT) و معامله توکن‌ها.

وقتی تراکنش‌های زیادی در یک دسته جمع شوند، دیگر هزینه گس اتریوم برای هرکدام به‌صورت جداگانه محاسبه نمی‌شود و تمام آن‌ها در یک تراکنش خلاصه شده و هزینه بین همه تقسیم می‌شود.

خرید آپتیمیزم از صرافی راستین

در صرافی راستین می‌توانید سفارش خرید آپتیمیزم را با رصد قیمت لحظه‌ای آن و بدون پرداخت کارمزد، در قیمت مدنظرتان یا با قابلیت خرید سریع ثبت کنید. 

فروش ارز دیجیتال آپتیمیزم در صرافی راستین

دو روش برای فروش رمز ارز آپتیمیزم در صرافی راستین برای شما وجود دارد:

  1. می‌توانید از یک کیف پول خارجی، آپتیمیزم را به کیف پول راستین منتقل کنید و بعد آن را بفروشید.
  2. اگر قبلاً در کیف پول راستین، آپتیمیزم داشتید، می‌توانید با مشاهدۀ قیمت آپتیمیزم به دلار و ریال، در قیمت مناسب آن را بفروشید.

فروش این ارز در صرافی راستین مثل خرید آپتیمیزم بدون کارمزد انجام می‌شود. فقط در زمان برداشت به ریال یا رمز ارز، کارمزدی بابت هزینه‌های بانکی و شبکۀ بلاک‌چین کسر می‌شود.

قیمت آپتیمیزم 

تعیین قیمت ارز دیجیتال آپتیمیزم در راستین بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد انجام می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای آپتیمیزم را تعیین می‌کنند.

برای مشاهده قیمت آپتیمیزم به دلار می‌توانید نرخ امروز آپتیمیزم را در وب‌سایت راستین دنبال کنید. همچنین امکان مشاهده قیمت روز آپتیمیزم به تومان به صورت لحظه‌ای در صفحه این رمز ارز در سایت راستین وجود دارد.


قیمت لحظه ای اپتیمیزم

امروز ۱۴۰۲/۷/۷، قیمت لحظه ای اپتیمیزم 67,558 تومان معادل $ 1.348 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Optimism طی ۲۴ ساعت اخیر

+3.69٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اپتیمیزم ۵٫۷ میلیارد دلار است. ارزش بازار اپتیمیزم هم اکنون ۹۱ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اپتیمیزم
قیمت اپتیمیزم در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اپتیمیزم را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش اپتیمیزم در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان اپتیمیزم قابل برداشت از صرافی برابر با 6 اپتیمیزم است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اپتیمیزم از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت اپتیمیزم برابر 1 اپتیمیزم است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اپتیمیزم از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.