بازار‌‌ها

/

اومیسه گو

OMG

قیمت اومیسه گو

(OMG)

اطلاعات قیمت اومیسه گو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.7278 $

0.6847 $

قیمت (تومان)

42,137

تغییرات (۱h)

+1.04٪

تغییرات (۲۴h)

+3.73٪

تغییرات (۷d)

+5.24٪


اطلاعات بازار اومیسه گو
محبوبیت

#392

ارزش بازار

102M $

حجم (۲۴h)

17M $

عرضه در گردش

140M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

OMG

اومیسه گو

قیمت تقریبی یک اومیسه گو

42,137 تومان


شروع معامله

اومیسه گو (OMG) چیست؟

مقیاس‌پذیری، مشکل اصلی بلاکچین اتریوم در سال‌های اخیر بوده است. حل این مشکل آسان نیست و چندین راه‌حل مختلف توسط توسعه‌دهندگان اتریوم در حال بررسی است. یکی از این راه‌حل‎ها، اومیسه گو (OmiseGO) است که اخیراً به OMG Network تغییر نام داده است.

اومیسه گو، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری برای اتریوم است که به طور کامل از ارز دیجیتال اتریوم (ETH) و توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند. اومیسه گو، با وعده کاهش کارمزدها و تایید سریع‌تر و در عین حال، بهره‌مندی از امنیت اتریوم، قصد دارد برخی از مشکلات مقیاس‌پذیری را که موانع اصلی پیش روی اتریوم هستند حل کند.

البته اومیسه گو تنها راه‌حل لایه دوم ارائه شده برای مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم نیست. با این حال، این پروژه تاکنون توانسته به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند.

ارز دیجیتال اومیسه گو (OMG)، توکن بومی شبکه اومیسه گو است. توکن OMG، یک توکن ERC-20 است که به عنوان توکن کاربردی شبکه اومیسه گو عمل می‌کند. این توکن برای استیکینگ و همچنین پرداخت کارمزد در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، توکن OMG توسط اعتبارسنج‌هایی که نودهای شبکه اومیسه گو را اجرا کرده و بلاک‌ها را تایید می‌کنند، نیز استفاده می‌شود.

مزایای اومیسه گو

شبکه اومیسه گو، پرداخت‌های بین پلتفرمی را میان شبکه‌های بلاکچینی مختلف، تسهیل می‌کند. این پلتفرم پرداخت باز و صرافی غیرمتمرکز، روی بلاکچین اتریوم قرار دارد و انتقال توکن‌های ETH و ERC-20 را با نرخ هزاران تراکنش در ثانیه، امکان‌پذیر می‌کند. همچنین، کاربران OMG از کارمزدهای کم و افزایش سرعت تایید تراکنش و همچنین، امنیت شبکه اتریوم، بهره‌مند می‌شوند.

معایب اومیسه گو

اگرچه به نظر می‌رسد که اومیسه گو پتانسیل خوبی برای رشد دارد، اما این موضوع هنوز محقق نشده است. شبکه اومیسه گو از لحاظ اپراتورها و ناظران، یک شبکه متمرکز به شمار می‌رود. همچنین، توسعه این شبکه کند بوده و تیم توسعه‌دهنده آن در مورد تحقق وعده‌های خود، چندان خوش‌قول نبوده‌اند. رقبای موفق زیادی نیز در این صنعت وجود دارند که با ارائه ویژگی‌های جذاب‌تر، در حال پیشی گرفتن از شبکه اومیسه گو هستند.

خرید و فروش اومیسه گو در صرافی راستین

با توجه به قابلیت‌های جذاب ارائه‌شده توسط این پروژه، کاربران زیادی تمایل به خرید اومیسه گو و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دارند. برای خرید اومیسه گو می‌توان هم از صرافی‌های داخلی و هم از صرافی‌های خارجی استفاده کرد. با این حال، به دلیل این که کاربران ایرانی توسط بسیاری از صرافی‌های بزرگ خارجی تحریم شده‌اند و حتی در صورت استفاده از سرویس‌های تغییر آی‌پی، خطر بلوکه شدن دارایی‌های آن‌ها وجود دارد، استفاده از یک صرافی ایرانی معتبر برای خرید اومیسه گو روش مطمئن‌تری است. صرافی راستین یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است که از تمام ارز‌های دیجیتال بزرگ پشتیبانی می‌کند. بنابراین، از طریق این صرافی و تنها با چند کلیک، می‌توانید اقدام به خرید اومیسه گو کنید.


قیمت لحظه‌ای اومیسه گو

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای اومیسه گو 42,137 تومان معادل 0.7325 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Omg طی ۲۴ ساعت اخیر ‎3.73470635 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۷ میلیون دلار است. ارزش بازار اومیسه گو هم اکنون ۱۰۲ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اومیسه گو
قیمت اومیسه گو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اومیسه گو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش اومیسه گو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان اومیسه گو قابل برداشت از صرافی برابر با 22.5 اومیسه گو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اومیسه گو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت اومیسه گو برابر 10.5 اومیسه گو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اومیسه گو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.