بازار‌‌ها

/

اومیسه گو

OMG

قیمت اومیسه گو

(OMG)

اطلاعات قیمت اومیسه گو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.5001 $

0.4828 $

قیمت (تومان)

25,067

تغییرات (۱h)

+0.22٪

تغییرات (۲۴h)

+1.8٪

تغییرات (۷d)

+11.37٪


اطلاعات بازار اومیسه گو
محبوبیت

#292

ارزش بازار

69M $

حجم (۲۴h)

39M $

عرضه در گردش

140M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

OMG

اومیسه گو

قیمت تقریبی یک اومیسه گو

25,067 تومان


شروع معامله
اومیسه گو (OMG) چیست؟

مقیاس‌پذیری، مشکل اصلی بلاکچین اتریوم در سال‌های اخیر بوده است. حل این مشکل آسان نیست و چندین راه‌حل مختلف توسط توسعه‌دهندگان اتریوم در حال بررسی است. یکی از این راه‌حل‎ها، اومیسه گو (OmiseGO) است که اخیراً به OMG Network تغییر نام داده است.

اومیسه گو، یک راه‌حل مقیاس‌پذیری برای اتریوم است که به طور کامل از ارز دیجیتال اتریوم (ETH) و توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کند. اومیسه گو، با وعده کاهش کارمزدها و تایید سریع‌تر و در عین حال، بهره‌مندی از امنیت اتریوم، قصد دارد برخی از مشکلات مقیاس‌پذیری را که موانع اصلی پیش روی اتریوم هستند حل کند.

البته اومیسه گو تنها راه‌حل لایه دوم ارائه شده برای مشکل مقیاس‌پذیری شبکه اتریوم نیست. با این حال، این پروژه تاکنون توانسته به موفقیت‌های بسیاری دست پیدا کند.

ارز دیجیتال اومیسه گو (OMG)، توکن بومی شبکه اومیسه گو است. توکن OMG، یک توکن ERC-20 است که به عنوان توکن کاربردی شبکه اومیسه گو عمل می‌کند. این توکن برای استیکینگ و همچنین پرداخت کارمزد در شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، توکن OMG توسط اعتبارسنج‌هایی که نودهای شبکه اومیسه گو را اجرا کرده و بلاک‌ها را تایید می‌کنند، نیز استفاده می‌شود.

مزایای اومیسه گو

شبکه اومیسه گو، پرداخت‌های بین پلتفرمی را میان شبکه‌های بلاکچینی مختلف، تسهیل می‌کند. این پلتفرم پرداخت باز و صرافی غیرمتمرکز، روی بلاکچین اتریوم قرار دارد و انتقال توکن‌های ETH و ERC-20 را با نرخ هزاران تراکنش در ثانیه، امکان‌پذیر می‌کند. همچنین، کاربران OMG از کارمزدهای کم و افزایش سرعت تایید تراکنش و همچنین، امنیت شبکه اتریوم، بهره‌مند می‌شوند.

معایب اومیسه گو

اگرچه به نظر می‌رسد که اومیسه گو پتانسیل خوبی برای رشد دارد، اما این موضوع هنوز محقق نشده است. شبکه اومیسه گو از لحاظ اپراتورها و ناظران، یک شبکه متمرکز به شمار می‌رود. همچنین، توسعه این شبکه کند بوده و تیم توسعه‌دهنده آن در مورد تحقق وعده‌های خود، چندان خوش‌قول نبوده‌اند. رقبای موفق زیادی نیز در این صنعت وجود دارند که با ارائه ویژگی‌های جذاب‌تر، در حال پیشی گرفتن از شبکه اومیسه گو هستند.

خرید و فروش اومیسه گو در صرافی ایرانی

با توجه به قابلیت‌های جذاب ارائه‌شده توسط این پروژه، کاربران زیادی تمایل به خرید اومیسه گو و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دارند. برای خرید اومیسه گو می‌توان هم از صرافی‌های داخلی و هم از صرافی‌های خارجی استفاده کرد. با این حال، به دلیل این که کاربران ایرانی توسط بسیاری از صرافی‌های بزرگ خارجی تحریم شده‌اند و حتی در صورت استفاده از سرویس‌های تغییر آی‌پی، خطر بلوکه شدن دارایی‌های آن‌ها وجود دارد، استفاده از یک صرافی ایرانی معتبر برای خرید اومیسه گو روش مطمئن‌تری است. صرافی راستین یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است که از تمام ارز‌های دیجیتال بزرگ پشتیبانی می‌کند. بنابراین، از طریق این صرافی و تنها با چند کلیک، می‌توانید اقدام به خرید اومیسه گو کنید.

خرید اومیسه گو در صرافی راستین

خرید اومیسه گو در صرافی راستین بسیار راحت است. برای این منظور، ابتدا در سایت این صرافی ثبت‌نام و مراحل احراز هویت را تکمیل کنید. سپس می‌توانید از بخش سفارش سریع به خرید اومیسه گو اقدام کنید. توکن‌های خریداری‌شده در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به کیف پول ارز دیجیتالی شما در صرافی، منتقل می‌شوند. در صورت تمایل، می‌توانید این توکن‌‌ها را به کیف پول دیگری انتقال دهید.

فروش اومیسه گو در صرافی راستین

برای فروش اومیسه گو در صرافی راستین لازم است ابتدا توکن‌ها را به کیف پول ارز دیجیتالی خود در این صرافی، انتقال دهید. سپس از بخش سفارش سریع تعداد توکن موردنظر را انتخاب کرده و آن‌ها را به فروش برسانید. بدیهی است در صورتی که موجودی شما در کیف پول داخلی صرافی راستین قرار داشته باشد تنها کافی است از بخش سفارش سریع به فروش آنها اقدام کنید.

بعد از تکمیل سفارش فروش، وجه معادل اومیسه گوهای فروخته‌‌شده، به موجودی کیف پول ریالی شما در صرافی راستین اضافه خواهد شد. این مبلغ را می‌توانید در حساب خود نگه دارید یا آن را به حساب بانکی دیگری ارسال کنید.

لازم به ذکر است که برای واریز ریالی و واریز ارز دیجیتال و همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی راستین نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی نیست. تنها برای برداشت‌های ریالی و ارز دیجیتال است که به ترتیب بابت هزینه سیستم بانکی و شبکه بلاکچین، کارمزد کسر می‌شود.


قیمت لحظه ای اومیسه گو

امروز ۱۴۰۲/۷/۷، قیمت لحظه ای اومیسه گو 25,067 تومان معادل $ 0.5004 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Omg طی ۲۴ ساعت اخیر

+1.8٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر اومیسه گو ۶۹ میلیون دلار است. ارزش بازار اومیسه گو هم اکنون ۳۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اومیسه گو
قیمت اومیسه گو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اومیسه گو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش اومیسه گو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان اومیسه گو قابل برداشت از صرافی برابر با 21 اومیسه گو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اومیسه گو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت اومیسه گو برابر 10.5 اومیسه گو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اومیسه گو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.