NMR

قیمت نامریر

(NMR)

اطلاعات قیمت نامریر
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

34.75 $

31.81 $

قیمت (تومان)

2,083,208

تغییرات (۱h)

+6.05٪

تغییرات (۲۴h)

+2.82٪

تغییرات (۷d)

+8.48٪


اطلاعات بازار نامریر
محبوبیت

#277

ارزش بازار

373M $

حجم (۲۴h)

24M $

عرضه در گردش

6.3M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

NMR

نامریر

قیمت تقریبی یک نامریر

2,083,208 تومان


شروع معامله

نامریر (NMR): ترکیب بلاک چین، علوم داده و یادگیری ماشین برای معامله در بازار سهام

نامریر (Numeraire)، یک نرم‌افزار مبتنی بر بلاک چین است که به عنوان یک صندوق سرمایه‌گذاری کار می‌کند و با ترکیب هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشین (Machine Learning)، رمزنگاری و علوم داده برای پیش‌بینی بازارهای سهام، به کاربران امکان سرمایه‌گذاری در این بازار را می‌دهد. توکن NMR به عنوان روش اصلی پرداخت در پلتفرم نامریر عمل می‌کند و برای سرمایه‌گذاری روی پیش‌بینی‌های مختلف بازار که در پلتفرم نامریر ارائه می‌شوند، استفاده می‌شود. NMR به عنوان پاداش به مشارکت‌کنندگان پرداخت می‌شود و به اجرای نرم‌افزارهای پلتفرم نامریر کمک می‌کند. نامریر (NMR) یک توکن با استاندارد ERC-20 است و نرم‌افزار آن نیز بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود.

تاریخچه

نامریر توسط Richard Craib در سال 2015 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا راه‌اندازی شد. از سال 2016 تا 2020، پروژه نامریر، چهار دور تامین مالی را پشت سر گذاشت که توانست در طی آن‌ها بیش از 21 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کند. در سال 2017، شرکت نامریر 1 میلیون توکن NMR را ایجاد و آن‌ها را میان دانشمندان علوم داده‌ای که قبلاً در پلتفرم آن مشارکت کرده بودند، توزیع کرد. هدف اصلی پشت این پروژه این بود که به کاربران اجازه دهد از طریق یک مدل خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، علم داده و رمزنگاری، در بازار سهام سرمایه‌گذاری کنند.

تکنولوژی

نامریر یک نرم‌افزار است که به عنوان یک صندوق سرمایه‌گذاری عمل می‌کند و هدف آن امکان معامله بازار سهام بر روی بلاک چین اتریوم است. با استفاده از هوش مصنوعی و از طریق جمع‌آوری مدل‌های پیش‌بینی بازار، نامریر یک تورنمنت برگزار می‌کند که در آن کاربران، الگوریتم‌های معاملاتی خود را درباره پیش‌بینی بازار سهام ارائه می‌دهند. دارندگان نامریر (NMR) می‌توانند توکن‌های NMR خود را هر هفته روی پیش‌بینی‌های دلخواه‌شان سرمایه‌گذاری کنند. پیش‌بینی‌های موفق با توکن‌های NMR بیشتری پاداش داده می‌شوند.

داخل نرم‌افزار نامریر، دو برنامه وجود دارد که هر کدام از آن‌ها از نوعی از معاملات پشتیبانی می‌کند:

  • Numerai Signals: جایی که استراتژی‌های معاملاتی خاص برای بازار سهام یا یک سهم مشخص، بارگذاری می‌شوند.
  • Numerai Tournament: از سوی دیگر، به کاربران اجازه می‌دهد الگوریتم‌های معاملاتی خود را در یک مسابقه هفتگی بارگذاری کنند. هر مشارکت‌کننده در شبکه می‌تواند بر روی پیش‌بینی‌هایی که احتمالاً بیشترین رای را بر اساس رای‌های کاربران دارند، سرمایه‌گذاری کند.

این ساختار منحصر به فرد به نامریر اجازه می‌دهد تا از توانایی‌های متخصصان سراسر جهان برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی‌ دقیق‌تر بازار سهام بهره ببرد و به این ترتیب، یک مدل جدید معاملاتی بر اساس علوم داده و هوش مصنوعی ارائه دهد.

مزایا

  • عرضه محدود توکن NMR که به حفظ ارزش آن کمک می‌کند.
  • هر هفته، نامریر مسابقه‌ای برگزار می‌کند که در آن دانشمندان علم داده، به داده‌های جدید دسترسی پیدا کرده و از آن‌ها برای ساخت مدل‌های پیش‌بینی بازارهای مالی استفاده می‌کنند.
  • دانشمندان علوم داده باید مقداری از توکن‌های نامریر (NMR) را روی مدل‌های پیش‌بینی خود سرمایه‌گذاری کنند تا از دستکاری در قیمت جلوگیری شود. به این دلیل که اگر در یک تورنمنت، یک مدل‌ اشتباه کرده و قیمت سهام مورد نظر را درست پیش‌بینی نکند، توکن افرادی که روی آن مدل سرمایه‌گذاری کرده‌اند، سوزانده شده و از بین می‌رود. در مقابل افرادی که روی مدل درست سرمایه‌گذاری کرده باشند، توکن‌های NMR جدید را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. 

خرید و استفاده از نامریر در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که نامریر (NMR) را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از نامریر بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

نامریر یک پلتفرم و یک صندوق سرمایه‌گذاری است که از ترکیب هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، فناوری بلاکچین و علوم داده برای ایجاد مدل‌های پیش‌بینی بازارهای مالی استفاده می‌کند. دانشمندان علوم داده با استفاده از داده‌های رمزنگاری شده و امن،  مدل‌های پیش‌بینی‌ خود را در نرم‌افزار نامریر بارگذاری می‌کنند و برای کاربران امکان معامله سهام در بلاک چین اتریوم را فراهم می‌کنند. نوکن NMR برای اهدای پاداش به مشارکت‌کنندگان و ارائه‌دهندگان مدل‌های پیش‌بینی صحیح، استفاده می‌شود.


قیمت لحظه‌ای نامریر

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای نامریر 2,083,208 تومان معادل 35.01 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Numeraire طی ۲۴ ساعت اخیر ‎2.82478308 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۴ میلیون دلار است. ارزش بازار نامریر هم اکنون ۳۷۳ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره نامریر
قیمت نامریر در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای نامریر را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش نامریر در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان نامریر قابل برداشت از صرافی برابر با 3.6225 نامریر است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت نامریر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت نامریر برابر 1.81125 نامریر است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت نامریر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید نامریر کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید نامریر اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش نامریر در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید نامریر می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید نامریر معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها