بازار‌‌ها

/

نیوزکریپتو

NWC

قیمت نیوزکریپتو

(NWC)

اطلاعات قیمت نیوزکریپتو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.070420 $

0.063220 $

قیمت (تومان)

0.000

تغییرات (۱h)

-1.22٪

تغییرات (۲۴h)

-10.03٪

تغییرات (۷d)

+8.29٪


اطلاعات بازار نیوزکریپتو
محبوبیت

#767

ارزش بازار

17M $

حجم (۲۴h)

75K $

عرضه در گردش

150M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

NWC

نیوزکریپتو

قیمت تقریبی یک نیوزکریپتو

0.000 تومان


شروع معامله

معرفی و بررسی نیوز کریپتو و شیوه خرید و فروش آن در صرافی راستین

ارز دیجیتال آنقدر دنیای گسترده و وسیعی دارد که حتی برخی گمان می‌کنند که این دنیا نا‌محدود بوده و حدی برای آن در‌نظر گرفته نشده است. هر روز ممکن است با اصطلاحات جدیدی از ارز‌های دیجیتال آشنا شوید که تا به حال حتی اسم آن‌ها هم به گوش‌تان نخورده است.

بسیاری از این پلتفرم‌ها دارای توکن اختصاصی و مربوط به خود هستند که کاربران می‌تواند با خرید و فروش همین توکن‌ها به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنند. در این میان، توکن نیوز کریپتو هم یکی از پلتفرم‌هایی است که توکن اختصاصی آن با نام NWC شناخته می‌شود.

برای اینکه بتوانید در این حوزه فعالیت کرده و چنین ارزی را خریداری کنید، لازم است که ابتدا آن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. این بررسی باید به‌گونه‌ای صورت گیرد که در کنار شناسایی اولیه، هدف‌ها، آینده و قیمت آن هم آنالیز شود. تریدر‌ها باید از فرصتی که یک پلتفرم برایشان در‌نظر می‌گیرد، نهایت استفاده را کرده و معاملات پر‌سود و بازده‌ای را برای خود رقم بزنند. این دارایی دیجیتال، رتبه 752 را در این بازار به خود اختصاص داده است.

نگاهی به تعریف ارز دیجیتال نیوز کریپتو

برخی اندیکاتور‌ها، منابع سرگرمی و آموزشی در دسته‌ای قرار می‌گیرند که می‌توانند اکوسیستم NewsCrypto را تشکیل داده و برای کاربران رمز ‌ارزی جذاب و مفید باشند. این اکوسیستم سعی دارد پلتفرمی بسازد که کاربر محور بوده و تمامی کاربران بتوانند با یکدیگر تعامل داشته و در این میان از دانش دیگر اعضا بهره کافی ببرند. تمامی این کار‌ها در توکن نیوز کریپتو باید با به‌کار‌گیری ابزار‌های مورد‌نیاز تریدر‌ها انجام شود؛ یعنی تا زمانی‌که چنین ابزار‌هایی موجود نباشد، معامله‌گران نمی‌توانند با اعضای دیگر ارتباط برقرار کنند.

 NewsCrypto که با عنوان NWC هم شناخته می‌شود، یکی از ارز‌هایی است که رمز‌نگاری شده و در پلتفرم Ethereum می‌تواند عملکرد خود را نشان دهد. چنین اکوسیستمی در این جهت طراحی شده تا راه کسب درآمد از طریق خرید و فروش ارز‌های دیجیتال را تسهیل بخشد. تمامی عملکرد‌های NewsCrypto در این جهت انجام می‌شود که از تریدر‌های مبتدی گرفته تا افراد حرفه‌ای بتوانند تجربیات سود‌آوری را در کنار به‌ دست ‌آوردن درآمد، کسب کنند. تریدر‌ها می‌توانند با ابزاری که در اختیار دارند، بسیاری از کار‌ها را انجام دهند.

یکی از کار‌هایی که معامله‌گران می‌توانند در این اکوسیستم انجام دهند، ارسال NWC در با‌کیفیت‌ترین حالت ممکن برای دیگر اعضا است. بازار این ارز هم همانند بسیاری از توکن‌های دیگر نوسانات زیادی را به خود دیده و ممکن است حتی در آینده هم تجربه کند. با این اوصاف لازم است پیش از ورود به بازار توکن نیوز کریپتو و خرید و فروش توکن انحصاری آن، دقت زیادی را به خرج داده و آن را به بهترین شکل ممکن بررسی کنید. تحقیقات و بررسی‌های اولیه باید به‌گونه‌ای باشند که بتوانید اطلاعات کامل و جامعی را از این پلتفرم به‌دست آورید.

پستی و بلندی هایی که این توکن در چندین سال اخیر طی کرده است!

از زمانی‌که توکن انحصاری این اکوسیستم در سال 2019 منتشر شد، تا به حال پستی و بلندی‌های زیادی را به خود دیده است. در همان سال اول، NewsCrypto با قیمت 0.03 و در اوایل نوامبر در بازار عرضه شد. در همان یک سال اول، متقاضیان شاهد طی‌شدن روند نسبتا پایدار آن بودند. با این حساب، بیشترین پستی و بلندی‌ها در سال‌های بعد از آن رخ دادند. افزایش قیمت در این ارز دیجیتال را پس از طی‌شدن این مدت، می‌توان در اواخر سال 2020 مشاهده کرد.

با اینکه این افزایش قیمت روند آرامی را در پیش گرفته بود، اما در نهایت در نوامبر 2020 تا جایی افزایش یافت که توانست قیمت 0.26 دلار را از آن خود کند. تمامی این شرایط در حالتی رخ دادند که این توکن توانست در تاریخ 28 آوریل 2021 بالاترین میزان از قیمت را تجربه کند.

در این تاریخ، توکن نیوز کریپتو با قیمت 2 دلار معامله و خرید و فروش شده است. پس از پایان این ماه بود که NWC، دوباره روند نزولی را در پیش گرفت و به قیمت 0.5 دلار رسید. دیری نپایید که پس از چند ماه، این رمز ‌ارز توانست خود را بالا کشیده و قیمت 1 دلار را تجربه کند.

در طی این چند سال، NWC با پستی و بلندی‌هایی مواجه شده که در نهایت قیمت آن در سال 2022 باز هم کاهش پیدا کرده و به 0.22 دلار رسیده است.

کارمزد انتقال NWC به کیف پول

چیزی که به‌عنوان کارمزد از روی NewsCrypto در حال معامله کسر می‌شود، ربطی به صرافی که در آن ترید می‌کنید، ندارد. در اصل، صرافی‌ها به‌صورت جداگانه میزان خاصی از کارمزد را دریافت می‌کنند که با شبکه بلاک‌ چین ارتباط چندانی ندارد. چیزی که به‌عنوان کارمزد، در صورت انتقال NWC به کیف پول دیجیتالی کسر می‌شود، از سوی بلاک ‌چین است. کارمزد‌های برداشت و انتقال با توجه به کارمزد‌های جهانی که توسط شبکه بلاک‌ چین تعیین شده‌اند، محاسبه می‌شوند.

حداکثری هم برای این کارمزد‌ها در‌نظر گرفته شده است که افراد نتوانند از این موضوع سوء استفاده کنند. حداکثر کارمزد انتقال توکن نیوز کریپتو به یک کیف پول در این شبکه، 100 نیوز کریپتو است. البته این میزان برای تمامی انتقال‌ها کسر نشده و هر کارمزد بنا‌بر میزان برداشت توکن مشخص می‌شود. این میزان برداشت با توجه به حجم مبادلات بوده که با توجه به همین موضوع، میزان ترافیک و دریافت کارمزد از روی ارز دیجیتال، عوامل تعیین‌کننده‌ای هستند.

مزایای خرید و فروش این ارز در صرافی راستین

به راستی که بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال در کار خود چندان انصاف به خرج نداده و حجم زیادی از کارمزد را از روی معاملات دریافت می‌کنند. البته این موضوع بستگی به توکن‌های قابل ارائه در آن صرافی هم دارد.

پلتفرمی که تنها چندین کوین برجسته را پشتیبانی کند، سعی می‌کند از روی همین چند مورد، مبلغ قابل توجهی را کسر کرده و از آن خود کند. اما صرافی مانند راستین که علاوه‌بر بیت‌کوین و ترون، سایر کوین‌ها مانند NewsCrypto را هم در بر می‌گیرد، از معامله‌های هرکدام کارمزد پایینی را دریافت می‌کند.


قیمت لحظه‌ای نیوزکریپتو

امروز ۱۴۰۳/۴/۲، قیمت لحظه‌ای نیوزکریپتو 0.000 تومان معادل 0.000000 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Newscrypto طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-10.02759151 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۷۵ هزار دلار است. ارزش بازار نیوزکریپتو هم اکنون ۱۷ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره نیوزکریپتو

قیمت معامله نیوزکریپتو در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت نیوزکریپتو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای نیوزکریپتو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید نیوزکریپتو در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش نیوزکریپتو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان نیوزکریپتو برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان نیوزکریپتو قابل برداشت از صرافی برابر با 200 نیوزکریپتو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت نیوزکریپتو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه نیوزکریپتو برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت نیوزکریپتو برابر 100 نیوزکریپتو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت نیوزکریپتو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید نیوزکریپتو اقدام کنم ؟

برای خرید نیوزکریپتو کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید نیوزکریپتو اقدام کنید.

خرید و فروش نیوزکریپتو چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش نیوزکریپتو در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از نیوزکریپتو خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید نیوزکریپتو می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید نیوزکریپتو در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید نیوزکریپتو معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها