بازار‌‌ها

/

مون ریور

MOVR

قیمت مون ریور

(MOVR)

اطلاعات قیمت مون ریور
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

7.045 $

6.751 $

قیمت (تومان)

356,686

تغییرات (۱h)

+0.9٪

تغییرات (۲۴h)

+1.1٪

تغییرات (۷d)

+7.15٪


اطلاعات بازار مون ریور
محبوبیت

#433

ارزش بازار

77M $

حجم (۲۴h)

4.8M $

عرضه در گردش

8.6M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

MOVR

مون ریور

قیمت تقریبی یک مون ریور

356,686 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال مون ریور؛ ارز دیجیتالی با ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد

ارز دیجیتال مون ریور یک پاراچین با قراردادی هوشمند در بلاکچین کوزاما است که پروسه سازگاری خود را با استفاده از ابزار و شبکه توسعه اتریوم فراهم می‌کند. اما منظور از پارچین بودن ارز دیجیتالMoonriver چیست؟ پارچین را می‌توانیم مدلی از شبکه‌های بلاکچین در نظر بگیریم که ساختار خاصی را برای مدیریت اطلاعات به صورت موازی در اکوسیستم پولکادات(Polkadot) اجرا می‌کنند. توکن مون ریور به عنوان یک پلتفرم قرارداد هوشمند غیر متمرکز نقش عمده‌ای در تسهیل پرداخت‌های مربوط به تراکنش‌ها و سایر عملکردهای مهم دارد. اگر شما هم از علاقه‌مندان خرید ارز دیجیتال مون ریور هستید اما اطلاع چندانی درباره آن ندارید، امروز نگاهی به خصوصیات منحصر‌به‌فرد و چشم‌انداز این ارز دیجیتال خواهیم داشت.

ارز دیجیتال مون ریور چگونه عمل می‌کند

ارز دیجیتال مون ریور(Moonriver) به وجود آمد تا بتواند به عنوان یک محیط بلاکچین با اتریوم در شبکه کوساما سازگار باشد. این ارز دیجیتال با این هدف که بتواند به عنوان یک قرارداد هوشمند عمل کند ایجاد شد. پلتفرم مون ریور یک هاب تک مرحله‌ای را برای کاربران خود فراهم کرده است تا با استفاده از آن، DAppهای اتریوم را بدون اینکه نیازی به پیکربندی در شبکه Karura داشته باشند مستقر کند. ارز دیجیتالMoonrive به شما امکان استفاده از ماشین مجازی اتریوم را می‌دهد. این کار باعث می‌شود قراردادهای هشومندی که بر پایه بلاکچین اتریوم (Ethereum)هستند، بتوانند به محیط کوساما انتقال پیدا کنند و روی این شبکه به فعالیت‌های خود ادامه بدهند.

خدماتی که ارز دیجیتال مون ریور به کاربران ارائه می‌کند

به صورت کلی ماهیت اصلی شبکه مون ریور در فضای بازار ارزهای دیجیتال، ارائه خدماتی در زمینه قراردادهای هوشمند و همچنین پیاده‌سازی پروژه‌ها با استفاده از اسلات‌ها یا بخش‌های شبکه کوساما است. علاوه بر این موارد، کاربران این شبکه مهم می‌توانند از قابلیت استیکینگ چنین پلتفرمی به منظور کسب درآمد استفاده کنند. ارز دیجیتال مون ریور برای آن دسته از افرادی که می‌خواهند از طریق روش استیکینگ به کسب درآمد برسند، امکان سپرده‌گذاری این توکن را در این شبکه فراهم کرده است. پاداش حاصل از استیکینگ را می‌توانیم در دو دوره زمانی پرداخت کنیم. هر دوره زمانی 300 بلاک تشکیل می‌دهد که تشکیل هر یک از آن‌ها چیزی در حدود یک ساعت زمان خواهد برد.

قابلیت استیکینگ

سرمایه‌گذاران به منظور کسب سود بیشتر از بازارهایی که غیرمتمرکز هستند مقداری از دارایی ارز های دیجیتال خودشان را در کیف پول آنلاین و یا کریپتوکارنسی‌ها گرو می‌گذارند. هدف از انجام این کار، کسب سود و بهره مشخص از کارگزاری مورد نظر است. سود کلی در این شبکه بین تاییدکنندگان تراکنش‌ها و شرکت کنندگان تقسیم خواهد شد.

دارندگان ارز دیجیتال مون ریور صاحبان اصلی این ارز دیجیتال هستند

دارندگان مون ریور با خرید ارز دیجیتال مون ریور (MOVR)می‌توانند قدرت واقعی خودشان را حس کنند. دارندگان می‌توانند پیشنهادات و همه‌پرسی‌هایی که به صورت عمومی برگزار می‌شوند را بر روی فضای این اکوسیستم قرار دهند.

شبکه مون ریور چه اهدافی را برای خود در نظر گرفته است

ارز دیجیتال مون ریور در نظر دارد تا پلتفرمی را برای پشتیبانی از چندین بلاکچین ایجاد کند. در واقع هدف اصلی این سیستم ارائه خدمات با کیفیت بیشتر به کاربران خود است. دقیقا به همین دلیل است که این شبکه قراردهای هوشمندی متناسب با ماشین مجازی اتریوم را معرفی می‌کند که به پشتیبانی از از توسعه برنامه‌های غیر متمرکز می‌پردازد. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که هم‌ اکنون پلتفرم قراردادهای هوشمند بر روی شبکه میان زنجیره‌ای مستقر نیست. اما با پیاده‌سازی طرح مورد اشاره، توسعه‌دهندگان می‌توانند پروژه‌های خود را در فضایی جدید به کاربران خود ارائه دهند.

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال مون ریور از سال 2022 تا سال 2026

یکی از مواردی که میتواند در پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال مون ریور(MOVR) به ما کمک کند، استفاده از الگوریتم مدل‌سازی توسط داده‌هایی قابل پیش‌بینی است. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که هیچ‌گاه نمی‌توان بصورت قطعی آینده هیچ ارز دیجیتالی را در این بازار پیش‌بینی کرد.

اما تحلیل‌هایی که در این زمینه ارائه می‌شوند می‌توانند به عنوان یک ابزار کمکی در زمان تصمیم‌گیری شما عمل کنند. صرف نظر از این مسئله، اصل مدیریت ریسک باید همواره از طرف شما رعایت شود. شناسایی پایین‌ترین سسطح ممکن برای ورود به معاملات این ارز دیجیتال کار آسانی نیست. در نتیجه معامله‌گران و سرمایه‌گذاران باید پیش از هر تصمیم، تحقیقات خود را به صورت کامل انجام دهند.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2022

طبق پیش‌بینی کارشناسان، قیمت ارز دیجیتال مون ریور به سطح حداقل 82.96 دلار خواهد رسید. از سویی دیگر پیش‌بینی می‌شود که حداکثر قیمت سطح نیز 94.47 دلار باشد. میانگین قیمت نیز در طول سال احتمال می‌رود حدود 88.36 دلار بشود.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2023

مدل‌های پیش‌بینی داده‌ها بر اساس اطلاعات جمع‌آوری شده نشان می‌دهد که طی سال 2023 میلادی قیمت مون ریور به حداقل قیمت مورد انتظار 89.84 دلار و حداکثر قیمت 108.66 دلار طی این سال برسد.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2024

داده‌ها و مدل‌های پیش‌بینی قیمت به ما می‌گوییند که حداقل سطح قیمتی این ارز دیجیتال طی این سال به 82.71 دلار برسد. حداکثر قیمت نییز 126.42 دلار با میانگین قیمت معاملاتی حدود 106.57 دلار در طی سال 2024 خواهد بود.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2025

اطلاعات تحلیل تکنیکال برای سال 2025 حداقل قیمت ارز دیجیتال مون ریور را 117.27 و حداکثر سطح قیمتی را نیز 150.03 دلار را برآورد می‌کنند. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهد که میانگین قیمت در طی این سال رقمی معادل 127.19 دلار خواهد بود.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2026

در سال 2026 میلادی این امکان وجود دارد که شاهد یک اصلاح جزئی قیمت در مقایسه با سال 2025 باشیم. مدل‌های پیش‌بینی قیمت به ما می‌گویند که ممکن است حداقل سطح قیمت در این سال 109.75 دلار باشد. حداکثر قیمت نیز 134.13 دلار خواهد بود که میانگین قیمت 122.48 دلار را در سال 2026 بر اساس مدل‌های پیش‌بینی قیمت حفظ خواهد کرد.

خرید و فروش ارز دیجیتال مون ریور در صرافی ایرانی

با توجه به تحریم‌های بین‌المللی و محدودیت‌هایی که برای کاربران ایرانی وجود دارد، در صورت استفاده از صرافی‌های خارجی این امکان وجود دارد که حساب کاربری و سرمایه شما ضبط شود. در نتیجه می‌توانید برای جلوگیری از وقوع چنین مسائلی یک صرافی ایرانی مانند راستین را انتخاب کنید تا نگرانی از بابت امنیت و پشتیبانی نداشته باشید.

ارز دیجیتال مون ریور؛ پروژه‌ای نوظهور با اهدافی استراتژیک و بلندپروازانه

به باور بسیاری از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال پروژه مون ریور یک پروژه نوظهور و با اهداف بلندپروازانه است که اتریوم و کوساما را با یکدیگر ادغام کرده است. از طرفی روز به روز نیز شاهد افزایش محبوبیت ارز مون ریور و اضافه شدن آن به فهرست صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی هستیم. صرافی راستین با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال، بلاکچین و بازارهای مالی به دلیل امنیت بالا، پشتیبانی 24 ساعته و ارائه خدمات با کیفیت گامی جدی را در این عرصه برای رفع نیازهای کاربران ایرانی برداشته است.


قیمت لحظه ای مون ریور

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای مون ریور 356,686 تومان معادل $ 7.026 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Moonriver طی ۲۴ ساعت اخیر

+1.1٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر مون ریور ۷۷ میلیون دلار است. ارزش بازار مون ریور هم اکنون ۴٫۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره مون ریور
قیمت مون ریور در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای مون ریور را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش مون ریور در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان مون ریور قابل برداشت از صرافی برابر با 1.1 مون ریور است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت مون ریور از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت مون ریور برابر 0.045 مون ریور است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت مون ریور از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.