MAGIC

قیمت مجیک

(MAGIC)

اطلاعات قیمت مجیک
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.2776 $

1.1994 $

قیمت (تومان)

72,047

تغییرات (۱h)

+0.61٪

تغییرات (۲۴h)

-1.81٪

تغییرات (۷d)

-6.58٪


اطلاعات بازار مجیک
محبوبیت

#174

ارزش بازار

431M $

حجم (۲۴h)

66M $

عرضه در گردش

260M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

MAGIC

مجیک

قیمت تقریبی یک مجیک

72,047 تومان


شروع معامله

مجیک (MAGIC): اکوسیستم بازی‌های غیرمتمرکز

مجیک (MAGIC) توکن کاربردی پلتفرم Treasure است که بازی‌ها و جوامع مربوط به آن‌ها را در این پلتفرم به هم متصل می‌کند. Treasure یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز مبتنی بر NFT است که در آن جوامع و پروژه‌های متاورسی شکل گرفته و به یکدیگر می‌پیوندند. پروژه Treasure بر روی بلاک چین آربیتروم، یکی از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم، اجرا می‌شود و امنیت آن توسط مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم تامین می‌شود. اکوسیستم Treasure ، بازی‌ها، بازیکنان و توسعه‌دهندگان آن‌ها را با هم مرتبط می‌سازد تا در بخش‌های مختلف توسعه بازی، از طراحی و بازاریابی گرفته تا روایت داستان بازی، با همدیگر مشارکت کنند.

تاریخچه

پلتفرم Treasure ابتدا در اوت ۲۰۲۱ توسط دو بنیان‌گذار خود، John Patten و Karel Vuong، بر روی شبکه اتریوم و به عنوان زیرشاخه‌ای از پروژه‌ای به نام Loot راه‌اندازی شد. این پروژه بعداً در اکتبر سال ۲۰۲۱ به بلاک چین آربیتروم منتقل شد. توکن MAGIC در سپتامبر ۲۰۲۱ ایجاد و راه‌اندازی شد تا اعضای جامعه Treasure بتواند NFT‌های داخل بازی‌های این پلتفرم را خرید و فروش کنند. 

تکنولوژی

اکوسیستم Treasure از اجزای زیر تشکیل شده است:

  • کارتریج‌ها (Cartridges): کارتریج‌ها همان بازی‌ها و متاورس‌های موجود در اکوسیستم Treasure هستند که از اصلی‌ترین آن‌ها می‌توان به Bridgeworld و Smolverse اشاره کرد. Bridgeworld از یک اقتصاد سه بخشی استفاده می‌کند: توکن MAGIC، منابع Treasure و لژیون‌ها. لژیون‌ها بازیکنانی هستند که توسط NFT‌های Treasure نمایندگی می‌شوند. لژیون‌ها از منابع یا treasures برای استخراج توکن MAGIC و احداث زیرساخت و تجهیزات در بازی استفاده می‌کنند.
  • زیرساخت (Infrastructure): زیرساخت Treasure شامل چند جز است. بازار Trove، جایی که کاربران می‌توانند NFT‌ها را برای استفاده در بازی‌های Treasure خریداری کنند. صرافی غیرمتمرکز MagicSwap که اجازه می‌دهد کاربران دارایی‌های Treasure را معامله کنند و TreasureTags، تگ‌های غیرقابل انتقال که به عنوان هویت بازیکنان در اکوسیستم بازی Treasure عمل می‌کنند.
  • جوامع و DAO Treasure: اکوسیستم Treasure از جوامع بازی کوچک و متعددی تشکیل شده که توسط توکن MAGIC به هم متصل شده‌اند. DAO Treasure از اعضای جامعه‌ای تشکیل شده که توکن MAGIC را استیک (Stake) کرده‌اند. اعضای DAO به پروژه‌ها برای ساخته شدن در اکوسیستم Treasure رای می‌دهند. همچنین در نحوه توزیع توکن MAGIC و به اشتراک‌گذاری درآمد بازار Treasure، مشارکت می‌کنند.

مزایا

به طور کلی اکوسیستم Treasure شامل مزیت‌های زیر است:

  • Treasure به کاربران خود، یک اکوسیستم بازی با قابلیت کسب درآمد (P2E) ارائه می‌دهد که در آن می‌توانند پاداش بازی‌ها را کسب کرده و آن‌ها را برای سود به فروش برسانند.
  • Treasure به کاربران اجازه می‌دهد که شخصیت‌ها و دارایی‌ها را میان بازی‌ها و متاورس‌های مختلف جابجا کنند.
  • در حال حاضر، Treasure بیش از ۱۰ بازی را میزبانی می‌کند که شامل BattleFly، یک بازی نبرد برای کسب پاداش‌ها و Beacon، یک بازی RPG اکشن-فانتزی و چندین بازی دیگر است.
  • متاورس‌ها و بازی‌های ساخته شده بر روی این پلتفرم از طریق توکن‌های MAGIC به هم متصل هستند.
  • کاربران می‌توانند توکن‌های MAGIC و NFT‌هایشان را در پلتفرم Treasure استیک یا سرمایه‌گذاری کنند.

خرید و استفاده از مجیک در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که ارز دیجیتال مجیک را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از مجیک بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

Treasure یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز بر روی شبکه آربیتروم است که برای بازی‌هایی که توسط جامعه خود اداره می‌شوند، ساخته شده است. هر پروژه‌ یا بازی که در پلتفرم Treasure قرار می‌گیرد، از توکن MAGIC در فضا و متاورس‌ مربوط به خود استفاده می‌کند، به طوری که هر جامعه داستان و سناریو خاص خود را برای نحوه استفاده از این توکن در بازی خود، ارائه می‌کند. MAGIC، توکن بومی پلتفرم Treasure، تنها واحد پولی برای معاملات بازار این پلتفرم است. به این ترتیب، توکن MAGIC به عنوان یک ارز واحد برای کل متاورس‌های متصل به هم تحت پوشش Treasure عمل می‌کند.


قیمت لحظه‌ای مجیک

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای مجیک 72,047 تومان معادل 1.2537 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Magic-token طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.80596784 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶۶ میلیون دلار است. ارزش بازار مجیک هم اکنون ۴۳۱ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره مجیک
قیمت مجیک در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای مجیک را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش مجیک در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان مجیک قابل برداشت از صرافی برابر با 7 مجیک است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت مجیک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت مجیک برابر 3 مجیک است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت مجیک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.