بازار ها

/

اینجکتیو پروتکل

INJ

قیمت اینجکتیو پروتکل

(INJ)

اطلاعات قیمت اینجکتیو پروتکل
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۷.۳۳۲ $

۶.۹۷۹ $

قیمت (تومان)

۳۷۲،۵۵۰

تغییرات (۱h)

-۰.۱۱٪

تغییرات (۲۴h)

-۰.۰۸٪

تغییرات (۷d)

+۱۳.۴۴٪


اطلاعات بازار اینجکتیو پروتکل
محبوبیت

#۶۹

ارزش بازار

۵۷۶M $

حجم (۲۴h)

۵۰M $

عرضه در گردش

۸۰M $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

INJ

اینجکتیو پروتکل

قیمت تقریبی یک اینجکتیو پروتکل

۳۷۲،۵۵۰ تومان


شروع معامله

ارزدیجیتال انیجکتیو (INJ)

معرفی و بررسی ارز دیجیتال اینجکتیو 

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل یکی از پروژه‌های انقلابی در حوزه دیفای است که برای مبادلات غیر متمرکز ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیفای صنعتی بسیار بزرگ در حوزه فناوری‌های بلاک چین است که جایگزین سیستم‌های بانکداری فعلی محسوب می‌شود.

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل چیست؟

اینجکتیو پروتکل پروژه‌ای تازه تاسیس است اما دارای پتانسیل رشد بسیار بالایی می‌باشد. در واقع امنیت، سرعت و همچنین افراد حمایت کننده از این پروژه موجب شده مورد توجه معامله گران بسیاری در بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرد. ارز دیجیتال INJ از جمله توکن‌های چند منظوره بوده که برای ساده نمودن فرآیند خرید و فروش انواع ارزها بدون محدودیت مرزی ایجاد شده است.

 این رمز از با‌توجه ‌به اینکه از ساختار اتریوم استفاده می‌کند، از توکن‌های لایه اول نیز پشتیبانی می‌نماید. همچنین برای جلوگیری از تغییر و نوسانات قیمت‌های بازار و سوءاستفاده از تغییرات قیمتی نیز کاربرد دارد. لازم است که اشاره کنیم غول‌های بزرگ تجاری مانند بایننس، پانترا  و  Hashed نیز از اینجکتیو پروتکل پشتیبانی می‌کنند.

هدف از توسعه پروتکل اینجکتیو پوتکل

هدف این پروتکل که موجب تمایز آن از سایر ارزهای دیجیتال شده است، ساخت پلتفرمی برای عرضه معاملات آتی، قراردادهای دائمی و معامله های نقطه‌ای است که به شکل کاملا غیر متمرکز هستند و قابل سانسور نمی‌باشند. همین مقاومت پروتکل موجب شده همه افراد بتوانند از آن استفاده نمایند. از دیگر اهداف پروتکل اینجکتیو می‌توان به ایجاد رابط کاربری آسان برای راحتی سرمایه گذاران اشاره کرد.

به این صورت که مانند یک دفتر کار است که می‌توان تمامی معاملات را در آن انجام داد. به بیانی دیگر می‌توان گفت هدف این پروتکل ایجاد یک دفتر سفارش مرکزی به صورت غیر متمرکز است. این ایده شرایطی را فراهم نموده که امکان معامله میان تمامی رمزارزها برای سرمایه گذاران فراهم شود.

مزایای رمز ارز INJ

هر یک از رمز ارزها دارای مزیت‌های خاصی هستند. رمز ارز اینجکتیو پروتکل نیز مزیت‌های بسیاری دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • مبادله آن در مقایسه با سایر رمزارزها سرعت بالایی دارد.
  • دارای قابلیت نظر سنجی به صورت خودکار است.
  • هزینه مبادله رمز ارز INJ پایین است.
  • قابل مدیریت بر جمع محوری است.
  • تعبیه سیستم ماینینگی که موجب شده ارزش توکن اینجکتیو بیشتر شود.

کاربرد ارز دیجیتال Injective Protocol

توکن INJ تنها ارز دیجیتال پلتفرم Injective Protocol  محسوب می‌شود. از مهم‌ترین کاربردهای این توکن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:  

حاکمیت پروتکل

دارندگان این ارز دیجیتال می‌توانند پس از خرید آن برای شرکت و نقش داشتن در کنترل اجزای مختلف زنجیره جانبی اینجکتیو از توکن‌های آن استفاده کنند. ازاین‌رو می‌توانند روی پروتکل آتی، پارامترهای مبادله و ارتقا پروتکل شرکت داشته باشند.

کارمزد فعالیت‌های مختلف

به منظور استفاده از قابلیت‌های متفاوت اینجکتیو پروتکل باید مقداری از این رمز ارز را داشته باشید؛ زیرا کارمزد تراکنش‌ها و همچنین استفاده از قابلیت‌های این شبکه تنها با استفاده از این ارز دیجیتال پرداخت می‌شود.

مشارکت در استخراج نقدینگی

بنیاد اینجکتیو پروتکل دارای یک طرح استخراج نقدینگی است که کاربران این پروتکل می‌توانند با مشارکت در این طرح از آن استفاده کنند. به این ترتیب روزانه مقدار مشخصی از این رمز ارز میان افرادی که از این قابلیت استفاده می‌کنند بر اساس میزان توکنی که در این فرآیند به دست آورده‌اند توزیع می‌شود.

تامین امنیت شبکه

امنیت شبکه اینجکتیو پروتکل از طریق الگوریتم اثبات سهام تامین می‌گردد. افرادی که دارای مقدار مشخصی از توکن INJ هستند، می‌توانند در این فرآیند سهام‌گذاری شرکت کنند و ضمن کمک کردن به امنیت شبکه و پردازش تراکنش‌ها از شبکه نیز پاداش دریافت نمایند.

پشتوانه وثیقه

از این ارز دیجیتال می‌توان به عنوان جایگزین استیبل کوین‌ها در وثیقه‌گذاری برای بازارهای مشتقات در Injective Chain استفاده نمود. همچنین در برخی از بازارها نیز از ارز INJ تحت عنوان پشتوانه وثیقه یا استخر بیمه‌ای استفاده می کنند و افراد می‌توانند مقداری از این رمز ارز را به عنوان پاداش دریافت نمایند.

خرید و فروش اینجکتیو پروتکل

خرید و فروش ارز دیجیتال INJ بسیار ساده است. اما حتما باید معاملات آن را در یک صرافی قابل اعتماد که کاملا معتبر و دارای امنیت بوده انجام شود. صرافی‌های معتبر متعددی وجود دارد اما یکی از بهترین صرافی‌ها، صرافی راستین است که کاربران ایرانی می‌توانند بدون هیچ گونه محدودیتی از امکانات و خدمات بی‌نظیر آن استفاده کنند.

 کاربران با مراجعه به این صرافی می‌توانند با اطلاع از قیمت لحظه‌ای رمز ارزها به خرید و فروش آ‌ن‌ها بپردازند. همچنین لازم است که اشاره کنیم این صرافی آنلاین کاملا به صورت فارسی است و کاربران مشکلی بابت زبان انگلیسی نخواهند داشت. در ادامه خرید و فروش INJ در صرافی راستین را شرح می‌دهیم.

خرید اینجکتیو پروتکل در صرافی راستین

برای خرید توکن INJ در صرافی ارز دیجیتال راستین، کافی است ابتدا مراحل ثبت‌نام را کامل کنید. سپس وارد مرحله احراز هویت شوید و بعد از طی نمودن این مراحل وارد قسمت کیف پول‌ها شوید و کیف پول ریالی خود را به مقدار دلخواه شارژ نمایید.

سپس خرید خود را نهایی کنید و توکن‌های INJ  را به کیف پول خود در صرافی راستین انتقال دهید. همچنین می‌توانید رمزارز خریداری شده را به والت شخصی خود واریز کنید.

فروش اینجکتیو پروتکل در صرافی راستین

در این صرافی بعد از انجام فرآیند فروش، مبلغ مد نظر را می‌توانید به حساب بانکی خود واریز کنید. لازم به ذکر است که در این صرافی کارمزد معاملات صفر است و از کاربران هیچ گونه کارمزدی دریافت نمی‌شود و فقط در موارد برداشت ریالی یا رمزارزی توسط شبکه بانکی یا بلاک چین فرد باید کارمزد بپردازد.

سخن پایانی

ارز دیجیتال اینجکتیو پروتکل یکی از برترین رمزارزها در دنیای کریپتوکارنسی‌ها است که بر اساس  قیمت و روند پیشرفت آن می‌توان پیش بینی نمود دارای آینده درخشانی است. به همین دلیل طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

کاربران ایرانی با توجه به تحریم‌های صورت گرفته علیه ایران نمی‌توانند از صرافی‌های بین‌المللی برای معاملات خود استفاده کنند. اما جای نگرانی وجود ندارد و اگر شما نیز تصمیم به سرمایه‌گذاری بر روی رمز ارز INJ گرفته‌اید، کافی است به صرافی راستین مراجعه کنید تا بتوانید با استفاده از امکانات بی‌نظیر آن معاملات سودمندی در بازار ارزهای دیجیتال انجام دهید.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره اینجکتیو پروتکل
قیمت اینجکتیو پروتکل در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای اینجکتیو پروتکل را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش اینجکتیو پروتکل در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.