HOT

قیمت هولو

(HOT)

اطلاعات قیمت هولو
بالا ترین و پایین ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

۰.۰۰۱۶۱۴ $

۰.۰۰۱۵۷۵ $

قیمت (تومان)

۸۲.۱۱۸

تغییرات (۱h)

-۰.۰۲٪

تغییرات (۲۴h)

-۰.۶۶٪

تغییرات (۷d)

-۱.۹۸٪


اطلاعات بازار هولو
محبوبیت

#۱۱۲

ارزش بازار

۲۷۳M $

حجم (۲۴h)

۱۰M $

عرضه در گردش

۱۷۱B $

پرداخت می کنم

IRT

تومان

دریافت می کنم

HOT

هولو

قیمت تقریبی یک هولو

۸۲.۱۱۸ تومان


شروع معامله
هولو (HOT) چیست؟

شبکه هولوچین (Holochain)، برای ایجاد یک بستر اینترنتی توزیع‌شده با در نظر گرفتن استقلال کاربر، طراحی شده است. هدف شبکه هولوچین، توسعه یک فضای اینترنتی مبتنی بر ارزش‌های انسانی است. در شبکه هولو، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و بزرگ نمی‌توانند روی کاربران کنترل داشته باشند. هدف و استراتژی خاص این شبکه باعث شده تا افراد زیادی از خرید هولو استقبال کنند. هولو با عنوان اختصاری HOT، توکن بومی شبکه هولوچین است.

در حقیقت هولوچین خدمات خود را به افراد عرضه خواهد کرد و شرکت‌ها سهمی از فرآیند توزیع و حتی استفاده از سرویس‌های این شبکه، نخواهند داشت. این شبکه بستری را ایجاد خواهد کرد تا کاربران به تنهایی بتوانند هویت آنلاین خود را مدیریت کرده و با سایر کاربران، ارتباط برقرار کنند. همچنین، این پروژه بستری را برای توسعه برنامه‌های کاربردی هولوچین (hApps)، ایجاد خواهد کرد. برنامه‌ها در شبکه هولوچین، با زبان‌های C++ و جاوا اسکریپت طراحی خواهند شد.

شبکه هولوچین از جداول هش توزیع‌شده (DHT)، برای اجماع شبکه و پردازش تراکنش‌ها استفاده خواهد کرد. در این روش، هر نود به تنهایی می‌تواند یک تراکنش را پردازش و تایید کند. همچنین، نودهای دیگر می‌توانند صحت عملکرد سایرین را بررسی کنند. به این ترتیب، مقیاس‌پذیری تا حدی افزایش خواهد یافت.

افراد زیادی شانس حضور در فرآیندهای پردازش شبکه هولو را خواهند داشت؛ زیرا تبدیل شدن به نود پردازشی این شبکه، نیازی به تأمین سخت‌افزارهای قدرتمند ندارد و یک تلفن همراه نیز می‌تواند به عنوان یک نود، تراکنش‌ها را پردازش کند. فرآیندهای شبکه بلاکچین به شکلی طراحی شده‌اند که احتمال حملات ۵۱ درصدی و نفوذ هکرها، تقریباً به صفر رسیده است.

عرضه اولیه توکن HOT در سال ۲۰۱۸ انجام شد. طی فرآیند عرضه اولیه ارز دیجیتال هولو، سرمایه‌ای ۲۰ میلیون دلاری جمع‌آوری شد.

مزایای هولو

شبکه هولوچین و ارز دیجیتال هولو را یک فناوری پسابلاکچین می‌نامند. تمرکززدایی عالی، احترام به ارزش‌های انسانی، ارتقاء سطح حریم خصوصی، ارائه بستری برای توسعه نرم‌افزارهای کاربردی و روش اجماعی منصفانه، از جمله مزایای این شبکه است. با این حال برخی از کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند بخش گسترده‌ای از ظرفیت‌های این پروژه، در سال‌های آینده شناخته خواهد شد.

معایب هولو

هولو جزو پروژه‌های نسبتاً جوان کریپتو به حساب می‌آید و هنوز نتوانسته به خوبی جایی در بین ارز دیجیتالهای برتر پیدا کند. برخی از منتقدان، این شبکه را کمال‌گرا و ایده‌آل‌طلب می‌دانند. از طرفی ارز دیجیتال HOT نیز در سال‌های گذشته نوسان‌های زیادی را پشت سر گذاشته است و هنوز نتوانسته ثبات خوبی پیدا کند.

خرید و فروش هولو در صرافی ایرانی

برای خرید هولو، می‌توانید از کیف‌پول‌ها یا صرافی‌های ارز دیجیتالی استفاده کنید. یکی از بهترین پلتفرم‌های داخلی، صرافی راستین است. خرید هولو و سایر ارزهای دیجیتال در این صرافی به روشی امن، سریع و ارزان انجام خواهد شد.

بسیاری از کاربران برای خرید و فروش هولو به سراغ صرافی‌های خارجی می‌روند. باید دقت داشت که فعالیت در این پلتفرم‌ها، ممکن است منجر به بلوکه شدن دارایی دیجیتال شما شود. بسیاری از این صرافی‌ها به دلیل تبعیت از تحریم‌های اقتصادی، امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را ندارند. همچنین رابط کاربری این پلتفرم‌ها از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین بهتر است به جای استفاده از بسترهای خارجی و افزایش ریسک سرمایه‌گذاری، به خرید و فروش هولو در صرافی ایرانی روی آورید.

خرید هولو در صرافی راستین

برای خرید هولو ابتدا باید یک حساب کاربری در صرافی راستین ایجاد کنید. بدین منظور وارد وب‌سایت این مجموعه شده و روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید. پس از اتمام ثبت‌نام مراحل احراز هویت را طی کرده و منتظر تایید اطلاعات از سمت تیم پشتیبانی بمانید. بعد از تایید اطلاعاتی هویتی، امکان خرید هولو و سایر ارزهای دیجیتال برای شما فراهم خواهد بود. برای این کار کافی است بعد از شارژ کیف پول ریالی خود از بخش سفارش سریع نسبت به خرید هولو اقدام کنید.

فروش هولو در صرافی راستین

برای فروش هولو و تبدیل دارایی به وجه نقد، کافی است ارز دیجیتال خود را به کیف‌پول حساب‌کاربری صرافی راستین منتقل کرده و سپس یک سفارش فروش ایجاد کنید. سفارش شما در مدت زمان کوتاهی تکمیل خواهد شد و معادل ریالی آن در اسرع وقت به حساب ریالی شما در صرافی واریز خواهد شد.

صرافی راستین برای تسهیل معاملات ارز دیجیتالی، خرید و فروش هولو و دیگر توکن‌ها را از پرداخت کارمزد معاف کرده است. از طرفی، افزایش موجودی و واریز وجه نقد یا واریز ارز دیجیتالی نیز نیازی به پرداخت کارمزد ندارد.

لازم به ذکر است در صورت انتقال ارز دیجیتال به سایر بسترهای معاملاتی یا انتقال موجودی ریالی به حساب بانکی، کارمزدی مطابق با قوانین بلاکچین یا سیستم بانکی داخلی، از شما دریافت می‌شود.

پرسش های شما: سوالات دیگر درباره هولو
قیمت هولو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای هولو را تعیین می کنند.

کارمزد خرید یا فروش هولو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.