بازار‌‌ها

/

شبکه گولم

GLM

قیمت شبکه گولم

(GLM)

اطلاعات قیمت شبکه گولم
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3542 $

0.3411 $

قیمت (تومان)

20,294

تغییرات (۱h)

-0.82٪

تغییرات (۲۴h)

-3.12٪

تغییرات (۷d)

+8.75٪


اطلاعات بازار شبکه گولم
محبوبیت

#158

ارزش بازار

343M $

حجم (۲۴h)

14M $

عرضه در گردش

1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

GLM

شبکه گولم

قیمت تقریبی یک شبکه گولم

20,294 تومان


شروع معامله

معرفی شبکه گولم (Golem Network): پیشگام در پلتفرم محاسباتی غیرمتمرکز

شبکه گولم یک پلتفرم محاسباتی متن‌باز و غیرمتمرکز است که به عنوان یک بازار peer-to-peer برای منابع محاسباتی توزیع‌شده عمل می‌کند. این شبکه به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق پلتفرم گولم، منابع محاسباتی بی‌استفاده خود را مبادله کرده و توکن‌های GLM دریافت کنند.

توکن شبکه گولم (GLM)

GLM یا توکن شبکه گولم به عنوان واحد پرداخت برای محاسبات در شبکه استفاده می‌شود و ارزی است که معاملات در بازار را هدایت می‌کند. درخواست‌کنندگان می‌توانند مبلغی از GLM را برای انجام دادن کارهای خود پیشنهاد دهند، در حالی که ارائه‌دهندگان با انجام دادن کارها، GLM کسب می‌کنند.

نحوه مشارکت در شبکه گولم

برای ماندن در جریان آخرین تحولات و به‌روزرسانی‌های گولم، می‌توانید به جامعه دیسکورد گولم بپیوندید. در اینجا، شما می‌توانید از پشتیبانی برای تبدیل شدن به یک ارائه‌دهنده یا درخواست‌کننده در پلتفرم گولم بهره‌مند شوید.

خرید و استفاده از توکن گولم در راستین

کاربرانی که به دنبال خرید و استفاده از توکن گولم هستند، می‌توانند به پلتفرم راستین مراجعه کنند. راستین، به عنوان یکی از پلتفرم‌های معتبر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال، امکان دسترسی آسان و امن به توکن گولم و سایر ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند و به کاربران این امکان را می‌دهد تا در یک اکوسیستم محاسباتی غیرمتمرکز و نوآورانه فعالیت کنند.


قیمت لحظه‌ای شبکه گولم

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای شبکه گولم 20,294 تومان معادل 0.3485 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Golem-network-tokens طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-3.11022265 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۴ میلیون دلار است. ارزش بازار شبکه گولم هم اکنون ۳۴۳ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره شبکه گولم

قیمت معامله شبکه گولم در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت شبکه گولم در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای شبکه گولم را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید شبکه گولم در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش شبکه گولم در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید شبکه گولم اقدام کنم ؟

برای خرید شبکه گولم کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید شبکه گولم اقدام کنید.

خرید و فروش شبکه گولم چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش شبکه گولم در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از شبکه گولم خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید شبکه گولم می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید شبکه گولم در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید شبکه گولم معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها