بازار‌‌ها

/

انجین‌کوین

ENJ

قیمت انجین‌کوین

(ENJ)

اطلاعات قیمت انجین‌کوین
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.2253 $

0.2218 $

قیمت (تومان)

11,409

تغییرات (۱h)

-0.03٪

تغییرات (۲۴h)

+1.07٪

تغییرات (۷d)

-1.43٪


اطلاعات بازار انجین‌کوین
محبوبیت

#121

ارزش بازار

225M $

حجم (۲۴h)

7.9M $

عرضه در گردش

1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ENJ

انجین‌کوین

قیمت تقریبی یک انجین‌کوین

11,409 تومان


شروع معامله
انجین کوین (ENJ) چیست؟

انجین کوین (ENJ)، یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که در راستای حمایت و توسعه دارایی‌های بلاکچینی نسل جدید، تلاش می‌کند. پلتفرم انجین از زمان راه‌اندازی تاکنون، شاهد پیشرفت‌های قابل‌توجهی بوده است.

انجین یک «پلتفرم به ‌عنوان سرویس» یا PaaS است که به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های بلاکچینی خود را بدون هیچ پیچیدگی ساخت و نگه‌داری زیرساخت، ایجاد و مدیریت کنند. هدف اکوسیستم انجین، ارائه محصولات نرم‌افزاری است تا از طریق آن، توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی با بلاکچین را برای همه آسان‌تر کند.

پروژه انجین در جهت دستیابی به این هدف، استاندارد توکن متن‌باز ERC-1155 را ایجاد کرده است. این استاندارد، توسعه‌دهندگان بازی‌ها را قادر می‌سازد تا انواع مختلف دارایی‌ها، مانند ارز، املاک، آثار هنری و آیتم‌های درون بازی‌ را به توکن‌های قابل‌ استفاده در برنامه‌های بلاکچینی، تبدیل کنند.

پروژه انجین، یک بازار نیز دارد که ذخیره و مبادله ساده و بدون دردسر دارایی‌های بلاکچینی را امکان‌پذیر می‌کند.

مزایای انجین کوین

مهم‌ترین مزایای ارز دیجیتال انجین، عبارتند از:

  • انجین کوین پتانسیل نامحدودی برای رشد دارد؛ زیرا صنعت بازی روزبه‌روز در حال رشد و بزرگ‌تر شدن است.
  • با پلتفرم انجین، کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را ایجاد و آن‌ها را با برنامه‌ها، بازی‌ها و وبسایت‌های خود، ادغام کنند.
  • انجین، کیف پول بومی خود را دارد که امکان معامله ارزهای دیجیتال، از جمله NFT را برای کاربران فراهم می‌کند.
  • در بازار انجین، کاربران می‌توانند به خرید و فروش توکن‌های NFT کمیاب و منحصربه‌فرد بپردازند.
  • تیم انجین، یک شبکه بلاکچینی نسل جدید به نام انجین افینیتی (Enjin Effinity) را نیز ایجاد کرده که به عنوان شبکه‌ای مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و بین زنجیره‌ای برای توکن‌های NFT، فعالیت می‌کند.

معایب دوج کوین

از جمله معایب شبکه انجین نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیف پول ارز دیجیتالی انجین، متن‌باز نیست و امکان بررسی کامل آن وجود ندارد.
  • ارز دیجیتال ENJ، هیچ پشتوانه‌ای در قالب دارایی یا کالای فیزیکی ندارد.

خرید و فروش انجین کوین در صرافی ایرانی

با توجه به مزایای قابل ‌توجه این پروژه و افزایش روزافزون محبوبیت بازی‌های بلاکچینی، کاربران زیادی تمایل به خرید انجین کوین و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دارند. برای خرید انجین کوین می‌توان از صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کرد. با این حال، به دلیل تحریم کاربران ایرانی توسط صرافی‌‌های خارجی و خطر بلوکه شدن دارایی در این صرافی‌ها، استفاده از یک صرافی ایرانی معتبر برای خرید انجین کوین، روش مطمئن‌تری است. صرافی راستین، یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است که از تمام ارز‌های دیجیتال بزرگ پشتیبانی می‌کند. بنابراین، از طریق این صرافی و تنها با چند کلیک، می‌توانید اقدام به خرید انجین کوین کنید.

برای استفاده از امکانات صرافی راستین، لازم است در این سایت ثبت‌نام کنید و مدارک لازم برای احراز هویت را ارسال کنید.

خرید انجین کوین در صرافی راستین

برای خرید انجین کوین در صرافی ایرانی راستین، پس از ثبت‌نام و احراز هویت، لازم است حساب ریالی خود در این صرافی را شارژ کنید. سپس در بخش «خرید»، ارز دیجیتال انجین کوین را انتخاب کنید و تعداد توکن موردنظر برای خرید را وارد کنید. پس از تکمیل خرید، توکن‌های خریداری‌شده به حساب کیف پول شما در صرافی راستین، منتقل می‌شود. می‌توانید آن‌ها را در کیف پول اختصاصی خود نگه‌داری کنید یا به آدرس کیف پول ارز دیجیتالی دیگری، انتقال دهید.

فروش انجین کوین در صرافی راستین

در صرافی راستین، امکان فروش انجین کوین نیز برای کاربران فراهم شده است. اگر توکن‌های انجین شما در صرافی‌ها و پلتفرم‌های ارز دیجیتالی دیگری ذخیره شده‌اند، آن‌ها را به آدرس کیف پول خود در صرافی راستین منتقل کنید. سپس در بخش «فروش»، انجین کوین را انتخاب کنید و تعداد توکن موردنظر خود برای فروش را وارد کنید. وجه حاصل از فروش انجین کوین، به حساب ریالی شما در صرافی راستین، واریز می‌شود.

لازم به ذکر است که برای واریز ریالی و واریز ارز دیجیتال و همچنین خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی راستین، نیاز به پرداخت هیچ کارمزدی نیست. تنها کارمزد شبکه بلاکچین برای برداشت ارز دیجیتال و کارمزد شبکه بانکی داخلی برای برداشت وجه ریالی از شما دریافت می‌شود.


قیمت لحظه ای انجین‌کوین

امروز ۱۴۰۲/۷/۸، قیمت لحظه ای انجین‌کوین 11,409 تومان معادل $ 0.2264 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Enjin-coin طی ۲۴ ساعت اخیر

+1.07٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر انجین‌کوین ۲۲۵ میلیون دلار است. ارزش بازار انجین‌کوین هم اکنون ۷٫۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره انجین‌کوین
قیمت انجین‌کوین در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای انجین‌کوین را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش انجین‌کوین در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.