بازار‌‌ها

/

انجین‌کوین

ENJ

قیمت انجین‌کوین

(ENJ)

اطلاعات قیمت انجین‌کوین
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3505 $

0.3251 $

قیمت (تومان)

20,453

تغییرات (۱h)

+0.16٪

تغییرات (۲۴h)

+5.57٪

تغییرات (۷d)

+5.63٪


اطلاعات بازار انجین‌کوین
محبوبیت

#128

ارزش بازار

618M $

حجم (۲۴h)

22M $

عرضه در گردش

1.4B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ENJ

انجین‌کوین

قیمت تقریبی یک انجین‌کوین

20,453 تومان


شروع معامله

انجین کوین (ENJ) چیست؟

انجین کوین (ENJ)، یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که در راستای حمایت و توسعه دارایی‌های بلاکچینی نسل جدید، تلاش می‌کند. پلتفرم انجین از زمان راه‌اندازی تاکنون، شاهد پیشرفت‌های قابل‌توجهی بوده است.

انجین یک «پلتفرم به ‌عنوان سرویس» یا PaaS است که به کاربران اجازه می‌دهد بازی‌های بلاکچینی خود را بدون هیچ پیچیدگی، ایجاد و مدیریت کنند. هدف اکوسیستم انجین، ارائه محصولات نرم‌افزاری است تا از طریق آن، توسعه، تجارت، کسب درآمد و بازاریابی با بلاکچین را برای همه آسان‌تر کند.

پروژه انجین در جهت دستیابی به این هدف، استاندارد توکن متن‌باز ERC-1155 را ایجاد کرده است. این استاندارد، توسعه‌دهندگان بازی‌ها را قادر می‌سازد تا انواع مختلف دارایی‌ها، مانند ارز، املاک، آثار هنری و آیتم‌های درون بازی‌ را به توکن‌های قابل‌ استفاده در برنامه‌های بلاکچینی، تبدیل کنند.

پروژه انجین، یک بازار نیز دارد که ذخیره و مبادله ساده و بدون دردسر دارایی‌های بلاکچینی را امکان‌پذیر می‌کند.

مزایای انجین کوین

مهم‌ترین مزایای ارز دیجیتال انجین، عبارتند از:

  • انجین کوین پتانسیل نامحدودی برای رشد دارد؛ زیرا صنعت بازی روزبه‌روز در حال رشد و بزرگ‌تر شدن است.
  • با پلتفرم انجین، کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را ایجاد و آن‌ها را با برنامه‌ها، بازی‌ها و وبسایت‌های خود، ادغام کنند.
  • انجین، کیف پول بومی خود را دارد که امکان معامله ارزهای دیجیتال، از جمله NFT را برای کاربران فراهم می‌کند.
  • در بازار انجین، کاربران می‌توانند به خرید و فروش توکن‌های NFT کمیاب و منحصربه‌فرد بپردازند.
  • تیم انجین، یک شبکه بلاکچینی نسل جدید به نام انجین افینیتی (Enjin Effinity) را نیز ایجاد کرده که به عنوان شبکه‌ای مقیاس‌پذیر، غیرمتمرکز و بین زنجیره‌ای برای توکن‌های NFT، فعالیت می‌کند.

معایب انجین کوین

از جمله معایب شبکه انجین نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیف پول ارز دیجیتالی انجین، متن‌باز نیست و امکان بررسی کامل آن وجود ندارد.
  • ارز دیجیتال ENJ، هیچ پشتوانه‌ای در قالب دارایی یا کالای فیزیکی ندارد.

خرید و فروش انجین کوین در صرافی راستین

با توجه به مزایای قابل ‌توجه این پروژه و افزایش روزافزون محبوبیت بازی‌های بلاکچینی، کاربران زیادی تمایل به خرید انجین کوین و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال دارند. برای خرید انجین کوین می‌توان از صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کرد. با این حال، به دلیل تحریم کاربران ایرانی توسط صرافی‌‌های خارجی و خطر بلوکه شدن دارایی در این صرافی‌ها، استفاده از یک صرافی ایرانی معتبر برای خرید انجین کوین، روش مطمئن‌تری است. صرافی راستین، یکی از صرافی‌های معتبر داخلی است که از تمام ارز‌های دیجیتال بزرگ پشتیبانی می‌کند. بنابراین، از طریق این صرافی و تنها با چند کلیک، می‌توانید اقدام به خرید انجین کوین کنید.


قیمت لحظه‌ای انجین‌کوین

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای انجین‌کوین 20,453 تومان معادل 0.3557 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Enjin-coin طی ۲۴ ساعت اخیر ‎5.57702142 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۲ میلیون دلار است. ارزش بازار انجین‌کوین هم اکنون ۶۱۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره انجین‌کوین
قیمت انجین‌کوین در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای انجین‌کوین را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش انجین‌کوین در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.