C98

قیمت کوین 98

(C98)

اطلاعات قیمت کوین 98
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3352 $

0.3141 $

قیمت (تومان)

19,131

تغییرات (۱h)

+1.17٪

تغییرات (۲۴h)

+1.65٪

تغییرات (۷d)

+9.49٪


اطلاعات بازار کوین 98
محبوبیت

#242

ارزش بازار

330M $

حجم (۲۴h)

14M $

عرضه در گردش

695M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

C98

کوین 98

قیمت تقریبی یک کوین 98

19,131 تومان


شروع معامله

کوین 98 (C98): یک ارز دیجیتال جدید با امکان انجام مبادلات میان زنجیره‌ای

با توجه به پیشرفت‌ سرمایهگذاری بر روی انواع ارز دیجیتال در دنیا، امروزه جایگاه این پول‌های مجازی بیش از پیش مستحکم شده است. یکی از این ارز‌های دیجیتال کوین C98 است که امکانات مختلفی برای کاربران فراهم می‌کند؛ از‌جمله امکانات این ارز آن است که انجام مبادله‌های میان زنجیره‌ای و استیکینگ به سادگی در دسترس کاربر قرار می‌گیرد. این ارز یک پروتکل مخصوص برای ارائه محصولات Defi شناخته می‌شود. پروتکل C98 یکی از آسان‌ترین قسمت‌های Defi است و کاربران جهت فعالیت در آن نیاز به دانش تخصصی ندارند. در ادامه قصد داریم با کوین 98 (توکن C98) آشنا شویم و نحوه خرید، فروش و مزایا و معایب آن را بررسی کنیم.

این توکن از موارد خاصی برای فعالیت خود استفاده می‌کند؛ چراکه یک توکن بومی در پلتفرم کوین 98 است. این ارز دیجیتال به دنبال روش‌هایی برای شروع بهکار یک سیستم تجزیه تحلیل بلاک چین و بازار NFT است. کوین 98 (توکن C98) در سال 2020 طراحی شده و در همین مدت کم توانسته به رشد زیادی برسد. به همین دلیل این ارز به تازگی در لیست معاملاتی صرافی‌های مختلف قرار گرفته است. سازندگانش آن را جزء ساده‌ترین پروتکل‌های موجود در Defi معرفی کرده‌اند.

کمپانی سازنده این ارز به دنبال یک روش جامع برای امور مالی غیرمتمرکز موجود در حوزه Defi است. بهطوریکه در شبکه فعالیت کوین 98 (توکن C98) نقدینگی از چند قسمت Defi غیرمتمرکز جمع‌آوری می‌شود و این پول برای اعطا وام، مبادله توکن، تولید محصولات فارمینگ و استقراض متقابل زنجیره‌ای بهکار می‌رود. در این پلتفرم ابزار‌ها و خدمات گوناگونی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد تا بتوانند انواع پروتکل‌های مالی و بلاک‌چین را در دسترس داشته باشند.

ویژگی‌های منحصر به ‌فرد کوین C98

ارز‌های مختلفی در حوزه Defi فعالیت می‌کنند و قابلیت‌های مختلفی مثل نقدینگی بین زنجیره‌ای را ارائه می‌دهند اما تعداد زنجیره‌ها بسیار کم است. درحالیکه کوین 98 (توکن C98) زمینه نقدینگی بیش از 20 بلاک‌چین را فراهم کرده و با قابلیت‌هایی مثل space gate زمینه تعویض و انتقال میان شبکه‌های مختلف را ایجاد کرده است. این ارز تاکنون توانسته چندین بار بهروز‌‌رسانی شود؛ اما چشمانداز آینده آن پیشرفت‌های بسیار زیادی خواهد داشت.

برای اینکه بتوان به بلاکچین‌های مختلف دسترسی پیدا کرد، حتماً باید مشارکت‌های استراتژیک وجود داشته باشد. ارز C98 بهدلیل ظرفیت بسیار بالای آن در هنگام طراحی توانسته با انواع مختلف بلاکچین‌ها همکاری کند. همه این ویژگی‌ها باعث شده تا این ارز دیجیتال جدید منحصر‌به‌فرد باشد و کاربران زیادی به دنبال سرمایهگذاری در آن باشند.

سرمایه‌گذاری روی کوین C98 چه مزایا و معایبی دارد؟

وجود ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد در این ارز دیجیتال باعث شده تا مزیت‌های زیادی داشته باشد. بهدلیل امکان انجام اشتراک‌گذاری در این ارز، کاربران می‌توانند در آن سرمایه‌گذاری کنند و از این طریق به سود خوبی برسند. علاوهبراین، میزان زیادی از منابع آموزشی و تحلیل بازار ارز‌های دیجیتال از این پلتفرم به کاربران ارائه می‌شود که یک مزیت بسیار ایدهآل است.

کوین 98 (توکن C98) از مسیریابی‌های هوشمندی برخوردار است که می‌تواند برای انجام تراکنش نقدینگی‌های مختلف از آن استفاده کند و هزینه اسلیپیج را به حداقل برساند. همچنین از این طریق تمام هزینه‌های گس نیز بهینه‌سازی می‌شوند. خدمات نقدینگی متنوع ارائه شده در این پروژه باعث می‌شود تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. شاید تنها عیب این ارز دیجیتال، سابقه فعالیت کم آن باشد؛ اما باید بدانید این ارز بدون برنامه نیست و طراحان نسبت به آینده آن، بسیار خوش‌بین هستند‌.

چشمانداز آینده توکن C98 برای کاربران

یکی از مهمترین مسائلی که قبل از انجام سرمایه‌گذاری بر روی یک ارز باید به آن توجه کرد، تحلیل وضعیت آینده این پروژه است. این پلتفرم بلاکچین‌های زیادی دارد که این قابلیت در سایر پروژه‌های حوزه Defi بسیار کم است.

هر چقدر میزان همکاری پروژه‌های مختلف با یک ارز دیجیتال بیشتر باشد، محبوبیت آن نیز افزایش پیدا می‌کند؛ به‌خصوص در کوین 98 که برترین فناوری‌های بلاکچین موجود با آن همکاری کرده‌اند. این ارز بهراحتی می‌تواند ارتباط میان بلاکچین‌های مختلف را ایجاد کند.

در چند ماه اخیر ارز C98 در لیست پربازدید‌ترین‌های سایت‌های مختلف ارز دیجیتال بوده است و به همین دلیل قیمت آن به شدت رو‌به‌رشد است. دلیل روند افزایشی قیمت این ارز دیجیتالی این است که محبوبیت و مقبولیت آن در میان کاربران فعال حوزه Defi افزایش پیدا کرده و درنتیجه، زمینه رشد آن فراهم شده است. همچنین با توجه به اهداف این پروژه که شامل فراهم کردن مبادلات میان زنجیره‌ای، سهولت برقراری ارتباط میان بلاکچین‌های گوناگون، اتصال دارایی‌های بومی در بلاکچین‌های مختلف و... است، می‌توان گفت چشمانداز آینده کوین 98 بسیار روشن است.

نحوه خرید و فروش ارز C98

خرید و فروش کوین 98 در صرافی راستین

پلتفرم کوین 98 در حوزه ارائه محصولات شبکه Difi فعالیت می‌کند و به‌دنبال امکان ایجاد فعالیت‌های چند‌زنجیره‌ای میان بلاکچین‌های مختلف است. این توکن در حال حاضر برای مواردی مثل کارمزد تراکنش، توسعه محصولات، استیکینگ و حاکمیت مورد استفاده قرار می‌گیرد تا زمینه رسیدن به اهداف خود را فراهم کند.

شما می‌توانید برای خرید و فروش این ارز دیجیتال از صرافی راستین اقدام کنید. همچنین می‌توانید ارز خریداری شده را در کیف پول‌ موردنظر خودتان ذخیره کنید تا در مواقع لازم آن را بفروشید. بهدلیل اینکه ارز C98 با بلاک‌چین‌های زیادی همکاری می‌کند، این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید ارز‌های مختلف را با استاندارد‌های گوناگون به یکدیگر تبدیل کنید. علاوهبراین انواع دیگر ارز دیجیتال‌ها نیز در صرافی راستین قابل خرید و فروش بوده و برای نگهداری سرمایه شما از امنیت کافی برخوردار است.


قیمت لحظه‌ای کوین 98

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای کوین 98 19,131 تومان معادل 0.3326 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Coin98 طی ۲۴ ساعت اخیر ‎1.65818401 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۴ میلیون دلار است. ارزش بازار کوین 98 هم اکنون ۳۳۰ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره کوین 98
قیمت کوین 98 در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای کوین 98 را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش کوین 98 در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان کوین 98 قابل برداشت از صرافی برابر با 149.5 کوین 98 است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت کوین 98 از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت کوین 98 برابر 49.5 کوین 98 است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت کوین 98 از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.