بازار‌‌ها

/

برگر مانی

BURGER

قیمت برگر مانی

(BURGER)

اطلاعات قیمت برگر مانی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.4688 $

0.4256 $

قیمت (تومان)

22,363

تغییرات (۱h)

+0.9٪

تغییرات (۲۴h)

-0.75٪

تغییرات (۷d)

+13.76٪


اطلاعات بازار برگر مانی
محبوبیت

#679

ارزش بازار

20M $

حجم (۲۴h)

7.9M $

عرضه در گردش

46M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

BURGER

برگر مانی

قیمت تقریبی یک برگر مانی

22,363 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال برگر مانی؛ توکن مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس

ارز دیجیتال برگر مانی یا Burger Swap که در سپتامبر 2020 راه‌اندازی شد، یک بازارساز خودکار (AMMs)، غیرمتمرکز و دموکراتیک است که در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) میزبانی می‌شود. این ارز دیجیتال از طریق استفاده از قراردادهای هوشمند و خارج کنترل مقامات متمرکز عمل می‌کند.

ارز دیجیتال برگر مانی یکی از اولین پلتفرم‌های دیفای (امور مالی غیر متمرکز) است که هدف آن ارائه محصولات و خدمات بسیار ارزان‌تر و قابل اعتمادتر در دیفای می‌باشد. از زمانی که این پلتفرم راه‌اندازی شد، تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر هیچ مشکلی از سوی کاربران گزارش نشده که این خود گواهی بر قابلیت اطمینان برگرمانی است.

برگر مانی چیست؟

ارز دیجیتال برگر مانی مربوط به صرافی غیرمتمرکز برگر سواپ است که مبتنی بر BSC ساخته شده و به کاربران اجازه می‌دهد تا مبادلات ارزهای دیجیتالی خود را انجام دهند که توسط AMM تسهیل می‌شود. AMM توسط استخر نقدینگی خود پشتیبانی می‌شود که در آن کاربران می‌توانند توکن‌ها را در ازای پاداش‌های پلت فرم تامین کنند.

هدف اصلی این پلتفرم رسیدگی به مشکل اکثر صرافی‌های مبتنی بر اتریوم با گس فی (Gas fee)، لغزش قیمت و سرعت پایین تراکنش‌ها است. از طریق پل ETH-BSC، کاربران همچنین می‌توانند به راحتی توکن‌های ERC-20 خود را در برگر سواپ تعویض کنند. در نهایت، معماری این پلتفرم به پروژه‌هایی مشابه مانند PancakeSwap، BakerySwap و بسیاری دیگر، بسیار نزدیک است. مدل AMM برگر مانی در صورت عرضه نقدینگی به بورس، مشوق‌هایی را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

بنیان‌گذار ارز دیجیتال برگر مانی کیست؟

از نظر فنی، هیچ بنیان‌گذار تحسین‌شده‌ای برای ارز دیجیتال برگر مانی وجود ندارد، به این دلیل که یک پروژه اجتماعی متشکل از گروهی از توسعه‌دهندگان است. از این رو می‌توان این گروه از توسعه‌دهندگان را بنیان‌گذار نامید. برگر مانی توسط تونی کارسون، دکتر مهمت سابیر کراز و همچنین دکتر سلیمان کارداس تاسیس شد.

دکتر مهمت سابیر رهبر برنامه UG Cyber Security و Digital Forensics با دانش بسیار زیاد در رمزنگاری، مبانی امنیت سایبری، مدیریت امنیت سایبری، برنامه نویسی C و شبکه چند سرویس است. تونی کارسون و دکتر سلیمان کارداس نیز هر دو شخصیت‌های تاثیرگذار در فضای رمزنگاری هستند. آن‌ها به طور جداگانه پروژه‌های عمیقی را توسعه داده‌‌اند. به طور کلی، هدف سه شریک بهبود اجرای UniSwap از ERC-2917 با تغییر مدل مشوق است. برای انجام این کار، این شرکا با تلاش و مطالعات گسترده ثابت کردند که کد ارز دیجیتال برگر مانی اصالت دارد و یک فورک یا کپی نیست.

دلایل منحصربه‌فرد بودن ارز دیجیتال برگر مانی چیست؟

بیشتر سازندگان بازار خودکار فقط بر روی اتریوم(Ethereum) کار می‌کنند، اکوسیستمی که به دلیل تاخیر زیاد و هزینه‌های گران گس فی یا تراکنش شناخته شده است. در مقایسه با زنجیره هوشمند بایننس، اتریوم در نقطه ضعفی قرار دارد زیرا BSC ارزش و سرعت بیشتری ارائه می‌دهد. از این رو ارز دیجیتال برگر مانی (BURGER) به‌عنوان اولین سازنده بازار خودکار در زنجیره هوشمند بایننس یک از دلایل منحصربه‌فرد بودن این ارز دیجیتال به شمار می‌رود.

کاربران می‌توانند از کارمزدهای پایین تراکنش برخوردار شوند زیرا زنجیره هوشمند بایننس کارمزد تراکنش ثابت و مقرون‌به‌صرفه‌ای دارد. مدت‌زمان تایید بلاک حدود ۳ ثانیه در هر بلاک است که آن را به یکی از سریع‌ترین‌ها در کل دنیای بلاک چین تبدیل می‌کند. در طول فرایند بهینه‌سازی، توسعه‌دهندگان ۱۴ قرارداد هوشمند اصلی و منحصربه‌فرد را برای تولید کامل این پلت فرم ترکیب کردند. این قرارداد در مقایسه با تمامی AMMهای دیگر در هر اکوسیستمی هوشمندتر است. از این رو ارز دیجیتال BurgerSwap اصالت واقعی خود را به نمایش می‌گذارد که برای کاربران جدید و قدیمی بسیار جذاب است.

چگونه امنیت شبکه برگر مانی تامین می‌شود؟

ارز دیجیتال برگر مانی از امنیت مشابه با زنجیره هوشمند بایننس استفاده می‌کند. این زنجیره هوشمند یکی از سخت‌ترین فرایندهای امنیتی را در کل فضای بلاک چین دارد که BurgerSwap را به همان اندازه ایمن می‌کند. مدل مدیریت تیم برگر مانی نیز با امنیتی بسیار بالا به‌عنوان چشم‌انداز اصلی آن ساخته شده است. در مدل حاکمیت (Governance)، جفت‌های توکن اضافه می‌شوند، معیارها بهینه‌سازی شده و نیز تغییر در کد قرارداد هوشمند برای ایجاد تغییر واقعی لازم است. همین به دارندگان توکن برگر مانی اجازه می‌دهد تا به تغییر پارامترها در کارمزد معاملات پلتفرم، سرعت استخراج، و پاداش‌ها رای بدهند.

خرید برگر مانی

کاربران می‌توانند بعد از ساخت حساب کاربری و شارژ آن، ارز دیجیتال برگر مانی را به‌صورت ریالی خریداری کنند. در این مرحله متناسب با حجم مبادله در خرید ارز دیجیتال مورد نظر میزان درصدی از معامله به‌عنوان کارمزد از خریدار دریافت می‌شود. اما نکته جالب توجه این است که صرافی راستین هیچ‌گونه هزینه‌ای از خریداران ارز دیجیتال برگر مانی دریافت نمی‌کند و به عبارتی کارمزد آن صفر است.

در راستین امکان خرید ارز دیجیتال برگر مانی به طور کامل فراهم شده و به‌خوبی پاسخگوی نیاز خریداران می‌باشد. بدین ترتیب برای خرید برگر مانی شرایط انجام مبادلات با کارمزد صفر و استفاده از خدمات به راحت‌ترین شکل ممکن در اختیار خریداران قرار گرفته است.

فروش برگر مانی

کاربران برای فروش برگر مانی (BURGER)در پلتفرم راستین در ابتدا باید درخواست خود را برای فروش ارز دیجیتال برگر مانی با مقدار معین ثبت کنند. فرایند فروش برگر مانی در راستین به دو شیوه معامله حرفه‌‌ای و معامله سریع برای تمامی کاربران فراهم شده است.

سرویسی معامله سریع به این صورت است که به راحتی به کاربر امکان فروش ارز دیجیتال را در سریع‌ترین زمان ممکن می‌دهد. فقط کافی است پس از ثبت درخواست فروش و تایید آن، بلافاصله مبلغ معادل ریالی ارز دیجیتال برگر مانی فروخته‌شده به موجودی کیف پول اضافه می‌شود. از این رو نحوه کار با سرویس معامله سریع به شرح زیر است:

  • بر روی گزینه معامله سریع از منوی معامله در بالای سایت کلیک کنید
  • جفت ارز دیجیتال برگر مانی را از لیست موجود انتخاب نمایید
  • مقدار مورد نظر فروش خود را در قسمت "پرداخت می‌کنم" وارد نمایید. با توجه مقداری که وارد کرده‌اید، مقدار فیلد دیگر محاسبه می‌شود تا قیمت تقریبی را به شما نمایش دهد
  • پس از تایید، معامله شما ثبت و مبلغ معادل ریالی فروش برگر مانی در کیف پول شما شارژ می‌شود

انجام معاملات ارز دیجیتال برگر مانی با خدمات صرافی راستین

به‌عنوان یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی ارز دیجیتال، بهترین گزینه برای انجام معاملات ارز دیجیتال برگر مانی برای تمامی فعالان بازار ارزهای دیجیتال است. این مجموعه با سال‌ها تجربه فعالیت در حوزه‌های مختلف ارز دیجیتال، بلاک‌چین و بازارهای مالی، در جهت رفع نیاز کاربران ایرانی تشکیل شده است. از طرفی هدف پلتفرم راستین این است که با سرعت هرچه بالاتر تمامی امکانات مورد نیاز برای سفارش‌گذاری، معاملات و کسب درآمد را به سایت خود اضافه کند. برای خرید ارز دیجیتال برگر مانی و ارز‌های دیجیتال محبوب دیگر می‌توانید بعد از افتتاح حساب در این صرافی، اقدام کنید.


قیمت لحظه ای برگر مانی

امروز ۱۴۰۲/۹/۹، قیمت لحظه ای برگر مانی 22,363 تومان معادل $ 0.4385 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Burger-swap طی ۲۴ ساعت اخیر

-0.75٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر برگر مانی ۲۰ میلیون دلار است. ارزش بازار برگر مانی هم اکنون ۷٫۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره برگر مانی
قیمت برگر مانی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای برگر مانی را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش برگر مانی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان برگر مانی قابل برداشت از صرافی برابر با 15 برگر مانی است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت برگر مانی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت برگر مانی برابر 1.5 برگر مانی است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت برگر مانی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.