ANKR

قیمت انکر

(ANKR)

اطلاعات قیمت انکر
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.04065 $

0.03707 $

قیمت (تومان)

2,500.6

تغییرات (۱h)

+6.51٪

تغییرات (۲۴h)

+7.18٪

تغییرات (۷d)

+20.29٪


اطلاعات بازار انکر
محبوبیت

#169

ارزش بازار

398M $

حجم (۲۴h)

68M $

عرضه در گردش

10B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

ANKR

انکر

قیمت تقریبی یک انکر

2,500.6 تومان


شروع معامله

انکر (ANKR) چیست؟

انکر یکی از پروژه‌های نام آشنای بازار ارز‌های دیجیتال است که سال 2017 عرضه شد. این پروژه مبتنی بر رایانش ابری و فعالیت‌های مرتبط به آن است. تیم انکر معتقد است که این تکنولوژی باید در اختیار عموم مردم باشد و انحصار آن‌ توسط چند غول تکنولوژی مانند گوگل (Google) و مایکروسافت (Microsoft) مجاز نیست.

تیم توسعه‌دهنده این پروژه، در حال ایجاد یک فضای ابری بسیار عظیم، با استفاده از منابع کاربران است. استفاده از نودهای بلاکچین برای توسعه فضای ابری، هزینه بسیار کمتری نسبت به سرویس‌های فعلی دارد.

درحال حاضر این خدمات کاملاً متمرکزند؛ مثلاً فضای ابری که گوگل (Google) یا آی‌کلود (ICloud) در اختیار شما قرار می‌دهد، کاملاً متمرکز است. بنابراین صاحبان این سرویس‌ها امکان سوءاستفاده از اطلاعات شما را دارند. همچنین، غیرمتمرکزسازی این سرویس‌ها می‌تواند به افزایش پایداری و تقویت شبکه آن‌ها نیز کمک زیادی کند.

همچنین تیم این پروژه قصد ایجاد زیرساخت برای WEB3 را نیز دارند. از طریق این زیرساخت، کاربران و ارائه‌دهندگان منابع، می‌توانند به بلاکچین‌ها و پروژه‌های DeFi متصل شوند.

مزایای انکر

همان‌طور که عنوان شد، انکر به دنبال آزاد کردن دسترسی تمام کاربران به فضای ابری و خدمات آن است.

از مزایایی که شبکه انکر به کاربران خود ارائه می‌دهد، می‌توان به دسترسی کامل و اختصاصی کاربر به اطلاعات خود در فضای ابری اشاره کرد. درواقع به دلیل غیرمتمرکز بودن این اکوسیستم، افراد اطمینان می‌یابند که هیچ شخص دیگری، به فضای ابری و اطلاعات آن‌ها دسترسی ندارد.

همچنین این اکوسیستم سرعت بالایی دارد و روی پهنای باند خود کار کرده است. طبیعتاً راه‌اندازی یک فضای ابری، نیاز به توان بالایی دارد که این توان از نودهای شبکه تأمین می‌شود.

همانطور که پیش‌تر نیز به آن اشاره شد، توسعه فضای ابری در بلاکچین، هزینه‌های کاربران برای استفاده از این سرویس را به طور محسوسی کاهش می‌دهد.

سخت‌افزارهای مورد استفاده در این پروژه بسیار قابل اعتماد هستند و امنیت این شبکه را تضمین کرده‌اند.

معایب انکر

باید این قضیه را مدنظر داشت که انکر، وارد یک رقابت سنگین شده است. در صنعت رایانش ابری و فضای ابری رقبای قَدَر زیادی حضور دارند و این مورد، کار انکر را سخت می‌کند.

با وجود این مشکل، آینده پروژه انکر روشن به نظر می‌رسد و امیدواری زیادی برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال وجود دارد.

خرید و فروش انکر در صرافی راستین

به علت مشکلات مربوط به تحریم، امکان احراز هویت برای کاربران ایرانی در صرافی‌های خارجی وجود ندارد. بنابراین ریسک استفاده از صرافی‌های خارجی برای کاربران ایرانی بسیار زیاد است و ممکن است منجر به از دست دادن تمامی دارایی شما در این صرافی‌ها شود.

خرید و فروش انکر در صرافی ایرانی، می‌تواند ریسک بلوکه شدن دارایی شما را به صفر برساند. صرافی راستین، یکی از صرافی‌های معتبر ایرانی است که می‌توانید در آن، اغلب ارز‌های دیجیتال محبوب و معتبر از جمله انکر را خرید و فروش کنید.


قیمت لحظه‌ای انکر

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای انکر 2,500.6 تومان معادل 0.04208 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Ankr طی ۲۴ ساعت اخیر ‎7.18232741 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶۸ میلیون دلار است. ارزش بازار انکر هم اکنون ۳۹۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره انکر
قیمت انکر در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای انکر را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش انکر در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان انکر قابل برداشت از صرافی برابر با 1468.2 انکر است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت انکر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت انکر برابر 633 انکر است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت انکر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید انکر کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید انکر اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش انکر در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید انکر می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید انکر معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها