واریز و برداشت ریالی


واریز ریال با شناسه واریز چگونه است؟

یکی از روش‌های واریز ریال به صرافی راستین واریز شناسه‌دار است. در این مقاله قصد داریم در مورد طریقه واریز شناسه‌دار، محدودیت‌ها و نکات مهمی که در واریز باید رعایت شود، صحبت کنیم.

واریز شناسه دار صرفا یک روش واریز ریالی است و تفاوتی با سایر روش‌های واریز ندارد. افراد در این روش می‌توانند با مراجعه حضوری به بانک خود یا از طریق اینترنت‌بانک تا 100 میلیون تومان را به صرافی راستین انتقال دهند و موجودی حساب خود را شارژ کنند.

ابتدا و از طریق کیف پول وارد قسمت واریز شوید.

image one

در صفحه مربوطه بر روی واریز شناسه‌دار کلیک کنید.

image two

برای ساخت شناسه واریز منحصر به فرد بر روی ساخت شناسه واریز کلیک کنید.

image three

شناسه واریز برای شما ساخته شد. در این قسمت شما شناسه واریز مخصوص به خود را به همراه شماره حساب بانک مقصد و اسم بانک مقصد را مشاهده می کنید.

image four

برای شارژ حساب خود از طریق شناسه واریز، کافی است از طریق موبایل بانک یا اینترنت بانک یا مراجعه حضوری به بانک، مبلغ مورد نظر را از طریق پایا یا ساتنا به حساب مقصد انتقال دهید و در فرایند مربوطه شناسه واریز خود را وارد کنید.

image five

پس از نهایی کردن انتقال حساب شما در سیکل بعدی پایا و یا ساتنا به صورت خودکار شارژ می شود و دیگر نیاز به انجام کار خاصی از سمت شما نیست.

در انتقال با شناسه واریز به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • حساب مبدا به نام خودتان باشد و از انتقال از حساب مشترک یا حساب دیگران خودداری کنید. در این صورت حساب شما شارژ نخواهد شد و برگشت پول به حساب شما تا 72 ساعت طول خواهد کشید.
  • در صورت واریز با شناسه واریز اشتباه حساب شما شارژ نخواهد شد و پول به حساب شما برگشت خواهد خورد.

پاسخ سوال خود را پیدا نکردید؟

چت پشتیبانی
چت پشتیبانی

در هر ساعت از شبانه‌‌روز می‌توانید با تیم پشتیبانی راستین گفتگو کنید.

شروع گفتگو
بلاگ
بلاگ

از آخرین اخبار حوزه‌ ارز‌ دیجیتال، قبل از دیگران مطلع شوید.

بیشتر