ربات معامله گر

دارایی
ربات های فعال

سود / زیان

بازده

برترین ربات ها
مزایای استفاده از ربات‌های معامله گر
با هر نوسان سود کن!
با هر نوسان سود کن!

بازار ها به ندرت تغییرات شدید دارند و معمولا در کانال‌های مختلف با نوسان های کوچک در حال جابجایی هستند. ربات‌ها از هر نوسان برای کسب سود استفاده می‌کنند.

وقتی همه خوابند سود کن!
وقتی همه خوابند سود کن!

در هر لحظه از شبانه روز، حتی وقتی در خواب عمیق به سر می‌برید، ربات‌های شما سود کسب می کنند.

هر حرکت زیر نظر
هر حرکت زیر نظر

ربات‌ها تمام حرکات بازار را زیر نظر دارند تا در هر لحظه، با توجه به نوسان بازار، بهترین تصمیم برای کسب سود را بگیرند.

حد ضرر تعیین کن!
حد ضرر تعیین کن!

به کمک ربات‌ها برای جلوگیری از ضرر می‌توانید حد ضرر تعیین کنید، تا ربات‌ شما در زمان افت شدید قیمت‌، جلوی ضرر را بگیرد.

سوالات متداول

ربات معامله گر یک نوع استراتژی برای کسب سود در بازار‌های پر نوسان می‌باشد. ربات‌های اسپات گرید در بازه مورد نظر شما در شرایط صعودی سفارش فروش و در شرایط نزولی سفارش خرید ثبت می‌کنند. ربات‌ها به شکل ۲۴ ساعته به دنبال فرصت مناسب برای کسب سود هستند.

ربات‌های راستین به عنوان یک ابزار کمکی برای کاربر‌ها می‌باشد. لذا نباید این ابزار به عنوان یک محصول با سود ثابت در نظر گرفته شود. استفاده از این ابزار نیازمند دانش و تجربه می‌باشد.

خیر، استفاده از ربات‌های معامله‌گر راستین هیچ‌ هزینه‌ای ندارد و کاملا رایگان می‌باشد.

در صرافی راستین بطور کلی برای معاملات تیکری ۰.۲٪ و برای معاملات میکری هیچ کارمزدی دریافت نمی‌شود. جز اولین معامله‌ای که ربات در بازار ثبت می‌کند که از جنس معاملات تیکری می‌باشد، بقیه معاملاتی که ربات‌ها انجام می‌دهند بدون کارمزد می‌باشند.

برای ساخت یک ربات معامله گر می‌توانید از تمام دارایی موجود در کیف پول خود استفاده کنید. با توجه به بازه انتخابی شما و تعداد گرید‌هایی که برای آن بازه درنظر گرفته‌اید، بیشتر باشد میزان سرمایه‌ای که برای شروع ربات نیاز می‌شود، بیشتر می‌باشد.

خیر، ربات‌های معامله گر راستین یک ابزار هستند و نه یک راه حل کسب سود. همان ریسکی که در معاملات کلاسیک و حرفه‌ای وجود دارد، در معامله با ربات‌ها هم وجود دارد.

بله، شما می‌توانید تنظیمات و مشخصات ربات‌هایی که در طول زمان بیشترین سود را داشتند بصورت رایگان کپی کنید. البته باید توجه شود که رباتوجه به اینکه نقطه ورود شما به بازار متفاوت می‌باشد، لزوما نتیجه مشابهی رقم نخواهد خورد.

خیر، شما می‌توانید هر تعداد ربات برای معامله‌های خود در بازار‌های متفاوت در نظر بگیرید و از آنها برای کسب سود بصورت ۲۴ساعته بهره ببرید.