WEN

قیمت ون

(WEN)

اطلاعات قیمت ون
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0001322 $

0.0001218 $

قیمت (تومان)

7.602

تغییرات (۱h)

-0.07٪

تغییرات (۲۴h)

-1.24٪

تغییرات (۷d)

+16.76٪


اطلاعات بازار ون
محبوبیت

#388

ارزش بازار

94M $

حجم (۲۴h)

12M $

عرضه در گردش

728B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

WEN

ون

قیمت تقریبی یک ون

7.602 تومان


شروع معامله

وِن (WEN): اولین میم کوین مبتنی بر یک NFT تقسیم‌شده

ون (WEN) یکی از آخرین میم کوین‌های ترندشده در اکوسیستم سولانا (SOL) است که در پلتفرم خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) سولانا یعنی جوپیتر (Jupiter) عرضه شد. طبق گفته تیم توسعه‌دهنده در مجموع، تعداد 1 تریلیون توکن WEN وجود خواهد داشت که 70 درصد آن میان استفاده کنندگان از پلتفرم DEX جوپیتر، دارندگان گوشی سولانا به نام Saga و دارندگان NFTهای تیم Ovols توزیع (Airdrop) شده است. این میم کوین توانسته در اولین روز عرضه در صرافی‎‌ها، حجم معاملات قابل توجه 100 میلیون دلاری را تجربه کند.

تاریخچه

این پروژه توسط انجمن Ovols NFT رهبری می شود. بنیاد Wen سازمانی است که می خواهد جامعه سولانا را با حمایت از محصولات اکوسیستم آن و برجسته کردن ویژگی های منحصر به فرد شبکه سولانا رشد دهد.این توکن ابتدا در26  ژانویه سال 2024 در پلتفرم جوپیتر (Jupiter) که یک پلتفرم معاملاتی DeFi است، عرضه شد.

تکنولوژی

ون اولین توکن مبتنی بر یک NFT تقسیم‌شده (Fractional NFT) است. این NFT برگرفته از یک قطعه شعر است که توسط یک توسعه‌دهنده ناشناس با اسم مستعار Weremeow منتشر شده است. این فرد از ایده‌پردازان صرافی غیرمتمرکز Jupiter و برخی دیگر از برنامه‌های بومی اکوسیستم سولانا مانند Meteora است.

مزایا

تمامی 1 تریلیون توکن WEN در همان ابتدا در فرآیند ایردراپ (Airdrop) توزیع شد و اکنون در گردش است. بنا بر گفته تیم توسعه، واجدین شرایط دریافت این ایردراپ تا تاریخ مشخصی می‌توانند این توکن‌ها را در کیف پول‌های خود، دریافت کنند. در غیر این صورت آن توکن‌هایی که توسط صاحبانشان دریافت نشوند، بعد از این تاریخ به صورت خودکار سوزانده خواهد شد. همین مسئله در کنار محدود بودن تعداد توکن‌های WEN باعث خوش‌بینی افراد به رشد قیمت این توکن در آینده شده است.

همچنین تیم Ovals که در حوزه NFT فعالیت می‌کند، مدیریت این ارز دیجیتال را بر عهده دارد. این تیم به دارندگان توکن WEN وعده دریافت NFTهایی را داده است که همین امر نیز می‌تواند باعث کاهش فروش توکن WEN و افزایش تقاضا برای آن باشد.

چالش‌ها

اگرچه این پروژه توسط جامعه علاقه‌مندان خود پشتیبانی می‌شود، همانند بسیاری از میم کوین‌ها برای توکن WEN نیز هیچ کاربرد واقعی و خاصی تعریف نشده است. ادامه این موضوع و عدم توسعه این پروژه می‌تواند روی ارزش آن تاثیر منفی بگذارد.

خرید و استفاده از توکن ون در راستین

برای خرید و استفاده از توکن ون، پلتفرم راستین گزینه‌ای امن و معتبر است. راستین با ارائه کاربری آسان، فرایند معامله توکن ون و سرمایه‌گذاری در آن را برای کاربران تسهیل می‌کند.

جمع‌بندی

ون (WEN) یک میم کوین‌ مبتنی بر یک NFT تقسیم‌شده یا Fractional NFT در اکوسیستم سولانا (SOL) است. این توکن در پلتفرم خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) فعال در شبکه سولانا یعنی جوپیتر (Jupiter) و در کیف پول افرادی که از این پلتفرم استفاده می‌کردند، توزیع و عرضه شد. طبق گفته تیم توسعه‌دهنده مجموع تعداد توکن‌های WEN، یک تریلیون خواهد بود که هم اکنون عرضه شده است.


قیمت لحظه‌ای ون

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای ون 7.602 تومان معادل 0.0001311 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Wen طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.23016856 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۲ میلیون دلار است. ارزش بازار ون هم اکنون ۹۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ون

قیمت معامله ون در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ون در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ون را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ون در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ون در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان ون برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان ون قابل برداشت از صرافی برابر با 55500 ون است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت ون از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه ون برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت ون برابر 25500 ون است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت ون از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید ون اقدام کنم ؟

برای خرید ون کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ون اقدام کنید.

خرید و فروش ون چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ون در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ون خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ون می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ون در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید ون معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها