TRU

قیمت تروفی

(TRU)

اطلاعات قیمت تروفی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.05990 $

0.05707 $

قیمت (تومان)

3,004

تغییرات (۱h)

-0.22٪

تغییرات (۲۴h)

-0.12٪

تغییرات (۷d)

-1.31٪


اطلاعات بازار تروفی
محبوبیت

#418

ارزش بازار

71M $

حجم (۲۴h)

5.6M $

عرضه در گردش

1.1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

TRU

تروفی

قیمت تقریبی یک تروفی

3,004 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال تروفی و خدمات پلتفرم تروفای WEB 3.0

ارز دیجیتال تروفی توکن بومی پلتفرم مالی غیرمتمرکز تروفای (TrueFi) است. این پلتفرم خدمات وام ارز دیجیتال و استیک و مزرعه بازدهی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ارز دیجیتال Trufi با نماد TRU یک توکن ERC-20 یا اتریومی است که به عنوان مشوق به سرمایه‌گذاران پروژه‌های DeFi به آنها پاداش داده می‌شود. مجموع ارزش قفل شده (TVL) در این پلتفرم مالی طبق ادعای سایت آن بیشتر از 495 میلیون دلار است.

ویژگی های ارز دیجیتال تروفی

ارز دیجیتال تروفی به غیر از کارکرد تشویقی، یک توکن حاکمیتی هم محسوب می‌شود. معمولا کاربرد اصلی توکن‌های حاکمیتی داشتن حق رای یا نظر دادن در مورد نحوه هزینه‌کرد درآمدهای پروژه معرفی می‌شود. اگرچه این وعده‌ها جالب هستند،‌ تا حد زیادی دور از دسترس به نظر می‌رسند.

اما کاربرد توکن حاکمیتی تروفی جنبه ملموس‌تری دارد. مالکان این توکن می‌توانند واجد صلاحیت بودن کاربرانی که درخواست وام یا اعتبار می‌کنند را رد یا تائید کنند. یکی دیگر از کارکردهای ملموس ارز دیجیتال تروفی امکان تعیین مستقیم نرخ بهره به یک سپرده است.

این ساختار غیرمتمرکز و استفاده از مفهوم دائو (DAO) در این پروژه باعث شده نرخ بازدهی در آن بسیار بالا باشد. برای مثال نرخ سود سالانه استیبل‌کوین یواس‌دی‌سی در پلتفرم کامپاند 34/0 درصد و در پلتفرم آوه 69/0 درصد است، اما این نرخ در پلتفرم تروفای به 68/9 درصد می‌رسد.

از جمله ویژگی‌های جذاب دیگر پروژه ارز دیجیتال Truefi غیروثیقه‌ای بودن و امکان آزاد کردن ارزهای دیجیتال قفل شده در هر زمانی است که سرمایه‌گذار به این کار نیاز داشته باشد. این موضوع باعث می‌شود معامله‌گران همزمان که اختیار کامل دارایی‌های دیجیتال را دارند، بتوانند از مالکیت آنها سود منفعل با نرخی قابل توجه و رقابتی هم کسب بکنند.

بازار ارز دیجیتال تروفی

ظرفیت در گردش ارز دیجیتال Truefi کمتر از 550 میلیون تروفی، و حداکثر ظرفیت آن 45/1 میلیارد تروفی است. در حال حاضر قیمت هر تروفی کمی بیشتر از 06/0 دلار یا 6 سنت است. با این حساب سرمایه بازار ارز دیجیتال تروپی به حدود 625/34 میلیون دلار می‌رسد که باعث می‌شود رتبه 435 در جدول ارزهای دیجیتال را به دست بیاورد. بالاترین قیمت همیشه ارز دیجیتال TRU در تاریخ 12 اوت 2021، یعنی حدود 10 ماه پیش با قیمت 04/1 دلار ثبت شده است.

مزایای ارز دیجیتال تروفی

ارز دیجیتال تروفی یکی از پروژه‌های غیرمتمرکز است که از اواخر سال 2020 آنلاین شده و در دسترس معامله‌گران بازار ارز دیجیتال قرار گرفته است. از نظر امنیتی این توکن کاملا مشابه اتریوم است که یکی از ایمن‌ترین شبکه‌های بلاک‌چین است. بعضی از مهم‌ترین مزایای ارز دیجیتال Truefi را در ادامه مشاهده می‌کنید:

  • شناخته شده بودن و قرارگیری در فهرست صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر مثل بایننس، اف‌تی‌ایکس، کوکوین و بینگ‌اکس
  • ارائه سود منفعل با نرخ بسیار بالا و رقابتی
  • ارائه وام‌ ارز دیجیتال با نرخ بهره پایین
  • امنیت قابل اطمینان
  • غیرمتمرکز بودن و نقش مستقیم کاربران شبکه در تصمیم‌گیری‌ها

معایب ارز دیجیتال تروفی

احتمالا بزرگ‌ترین مشکل ارز دیجیتال و پلتفرم غیرمتمرکز تروفی این باشد که در بدترین زمان ممکن وارد بازار شد. پلتفرم‌های دیفای در اتریوم مثل یونی‌سواپ دو سه سال قبل‌ از آن مطرح شده بودند و در سال 2020 وارد بازار گاوی خود شده بودند.

همزمان، شبکه‌های بلاک‌چین رقیب اتریوم در حال توسعه بودند و توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاران مشغول سبک سنگین کردن مزایا و معایب آنها بودند که پلتفرم DeFi تروفای افتتاح شد و خیلی مورد توجه قرار نگرفت. هنوز هم این وضعیت خیلی تغییر نکرده و ارز دیجیتال تروفی با سرمایه بازاری کمتر از 35 میلیون دلار، همچنان بین رده 400 تا 500 ارزهای دیجیتال قرار دارد.

  • سرمایه بازار ناچیز در مقایسه با پروژه‌های مالی غیرمتمرکز دیگر
  • پیچیدگی طراحی که باعث می‌شود استفاده از آن برای کاربرانی که اطلاعات فنی و تخصصی ندارند دشوار باشد

خرید ارز دیجیتال تروفی در صرافی راستین

اگرچه ارز دیجیتال تروفی یکی از ارز‌های دیجیتال ناشناخته و مهجور در بازار محسوب می‌شود، بسیاری از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال آن را فهرست کرده‌اند. خرید و فروش ارز دیجیتال Truefi رونق نسبتا بالایی دارد که در 24 ساعت گذشته 78/5 میلیون دلار رسیده است. با در نظر گرفتن قیمت بالاتر از 1 دلار آن در یک سال گذشته در صورت صعودی شدن بازار ارز‌های دیجیتال،‌ تروفی می‌تواند یک گزینه سودآور با بازدهی چندین برابری باشد.

صرافی راستین یک صرافی ایرانی است که با هدف تسهیل معاملات ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی توسعه یافته است. در این صرافی کارمزد معاملات از کاربران دریافت نمی‌شود که آن را به گزینه‌ای کاملا به صرفه برای معامله‌گران ارز دیجیتال در ایران تبدیل می‌کند. فرایند ثبت نام در صرافی راستین در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر است. تمام مراحل احراز هویت صرافی راستین کمتر از 5 دقیقه زمان می‌برند و معامله کردن در آن حسابی سرراست و راحت است.

فروش ارز دیجیتال تروفی در صرافی راستین

یکی از سوالاتی که معمولا در هنگام خرید و معامله ارز‌های دیجیتال مهجور به ذهن معامله‌گران و سرمایه‌گذاران می‌رسد این است که در صورت نیاز به فروش آیا کسی برای خرید آن پیدا می‌شود؟ واقعیت این است که حجم نقدینگی تاثیر قابل توجهی بر موفقیت معاملات به خصوص معاملات فروش ارز دیجیتالها دارد. وقتی نقدینگی کافی در بازار یک ارز دیجیتال وجود نداشته باشد، سرمایه‌گذاران برای فروش مجبور می‌شوند با کاهش ملموس قیمت، معامله را برای معامله‌گران بی‌میل شیرین کرده و به ضرر راضی شوند. برای همین بهتر است قبل از معامله و سرمایه‌گذاری روی ارز‌های دیجیتالی که بازار گسترده‌ای ندارند، به راهکارهای فروش توجه شود.

صرافی راستین یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که با ارائه بیشتر از 200 ارز دیجیتال عمده و مهجور به کاربران، بازار گسترده و امنی برای فروش ارز دیجیتال تروفی ایجاد کرده است. بیشتر از 15000 کاربر فعال و معامله‌گر ایرانی در صرافی راستین معامله می‌کنند که حجم معاملات روزانه آنها به بیشتر از 300 میلیون تومان می‌رسد. فروش ارز دیجیتال تروفی در صرافی راستین کاملا ساده است و از لحظه تصمیم‌گیری تا فروش آن و دریافت وجه در حساب بانکی چند دقیقه تا چند ساعت بیشتر زمان نمی‌برد.


قیمت لحظه ای تروفی

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای تروفی 3,004 تومان معادل $ 0.05932 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Truefi طی ۲۴ ساعت اخیر

-0.12٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر تروفی ۷۱ میلیون دلار است. ارزش بازار تروفی هم اکنون ۵٫۶ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره تروفی
قیمت تروفی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای تروفی را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش تروفی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان تروفی قابل برداشت از صرافی برابر با 618 تروفی است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت تروفی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت تروفی برابر 309 تروفی است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت تروفی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.