1M-TROLL

قیمت ترول

(TROLL)

اطلاعات قیمت میلیون ترول
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.00000 $

0.00000 $

قیمت (تومان)

999

تغییرات (۱h)

0٪

تغییرات (۲۴h)

+0.09٪

تغییرات (۷d)

+11.91٪


اطلاعات بازار ترول
محبوبیت

#8,045

ارزش بازار

1.8M $

حجم (۲۴h)

4.3 $

عرضه در گردش

2,008 $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

1M-TROLL

میلیون ترول

قیمت تقریبی یک میلیون ترول

999 تومان


شروع معامله

ترول (TROLL): میم‌کوین الهام گرفته شده از شوخی‌های اینترنتی

توکن ترول (TROLL) نماینده موج جدیدی از میم کوین‌های اینترنتی است. ظهور آن به فرهنگ میم‌‌ها (شوخی) و تأثیر آن‌ها در فضای اینترنت و ارزهای دیجیتال مرتبط است. این توکن با استفاده از هیجان ایجاد شده پیرامون اشخاص معروفی مانند ایلان ماسک محبوبیت پیدا کرد. با این حال، باید توجه داشت که پس از گذشت هیجان اولیه، این پروژه با کاهش مشارکت جامعه روبه‌رو شد و به‌روزرسانی‌های توییتر خود را متوقف کرد. 

تاریخچه

توکن ترول (TROLL) در آوریل سال 2023 روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شد. حداکثر تعداد عرضه توکن ترول 960.42 تریلیون است که به گفته تیم خود پروژه، هم‌اکنون تمامی این توکن‌ها در گردش قرار دارند.

تکنولوژی

ترول به عنوان یک توکن با استاندارد ERC-20 بر روی بلاک چین اتریوم فعالیت می‌کند. این قابلیت، تعامل با یک اکوسیستم گسترده از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (dApps) و زیرساخت‌ها در شبکه اتریوم را تضمین می‌کند. رویکرد تیم پروژه ترول، ایجاد یک دارایی غیرمتمرکز و مبتنی بر حاکمیت جامعه بود که مانند بسیاری از میم‌ کوین‌های دیگر، ساختارهای مالی سنتی را نادیده گرفته و توسط جامعه خود اداره شود.

مزایا

TROLL توکن بومی پروژه ترول است که به عنوان یک میم کوین با هدف استفاده از محبوبیت شوخی‌های اینترنتی در بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. پروژه ترول به صورت غیرمتمرکز و توسط جامعه خود اداره می‌شود. با توجه به اینکه توکن این پروژه روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است، در آینده می‌تواند توسط نیم توسعه و جامعه حمایت‌کننده آن رشد کرده و از امکانات بی‌شمار بلاک چین اتریوم بهره‌مند شود.

خرید و استفاده از ترول در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که توکن ترول را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از ترول بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

TROLL یک میم‌ کوین بر روی بلاک چین اتریوم است که فرهنگ شوخی‌های اینترنتی را در خود جای داده است. این پروژه با تمرکز بر ایجاد یک دارایی که نمایانگر فرهنگ شوخی‌های اجتماعی در فضای اینترنت است، تلاش می‌کند تا خود را در اکوسیستم ارزهای دیجیتال متمایز کند. پروژه ترول علی‌رغم چالش‌هایی که در مسیر خود با آن مواجه شده، نشان‌دهنده قدرت فرهنگ میم و تأثیر آن بر جامعه ارزهای دیجیتال است.


قیمت لحظه‌ای ترول

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای ترول 999 تومان معادل 0.01724 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Troll طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.09112345 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۴٫۳ دلار است. ارزش بازار ترول هم اکنون ۱٫۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ترول

قیمت معامله ترول در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ترول در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ترول را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ترول در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ترول در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید ترول اقدام کنم ؟

برای خرید ترول کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ترول اقدام کنید.

خرید و فروش ترول چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ترول در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ترول خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ترول می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ترول در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید ترول معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها