بازار‌‌ها

/

سندباکس

SAND

قیمت سندباکس

(SAND)

اطلاعات قیمت سندباکس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.4327 $

0.4215 $

قیمت (تومان)

21,823

تغییرات (۱h)

-0.05٪

تغییرات (۲۴h)

-0.97٪

تغییرات (۷d)

+1.59٪


اطلاعات بازار سندباکس
محبوبیت

#61

ارزش بازار

1.3B $

حجم (۲۴h)

86M $

عرضه در گردش

2.1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

SAND

سندباکس

قیمت تقریبی یک سندباکس

21,823 تومان


شروع معامله
سندباکس (SAND) چیست؟

سندباکس یک بازی بلاکچینی و Play to Earn است که در بستر اتریوم اجرا می‌شود. اساس این بازی بر خرید و فروش زمین و گسترش آن در یک دنیای مجازی است. این بازی جزء بازی‌های Play to Earn محسوب می‌شود و کاربران می‌توانند از طریق خرید و فروش زمین و کالاهای درون بازی، به درآمد برسند.

اکوسیستم سندباکس از سه برنامه مختلف تشکیل شده:

  • VoxEdit: با استفاده از این برنامه مبتنی بر واکسل، دارایی‌های درون بازی ساخته می‌شوند.
  • Game Maker: در این بخش، با استفاده از دارایی‌های ساخته‌شده در VoxEdit، منطق بازی و چگونگی پیشرفت آن، برنامه‌ریزی می‌شود.
  • Marketplace: بازار بازی سندباکس که تمامی بازیکنان می‌توانند دارایی‌های خود را در آن به فروش بگذارند.

تمام اقلام و املاک درون بازی، به شکل توکن NFT هستند و مالکیت آن‌ها به صورت کامل، به شخصی که آن‌ را می‌سازد یا خریداری می‌کند، تعلق دارد.

بازی سندباکس سه توکن با نام‌های SAND، LAND و ASSET دارد که توکن اصلی آن، SAND است. این توکن در سال 2020 عرضه شد و یک توکن ERC-20 است. کاربران برای دسترسی به سندباکس، شرکت در رأی‌گیری‌های پلتفرم، دریافت کارمزد و کسب سهام در سندباکس، باید این توکن را داشته باشند.

توکن‌های LAND و ASSET توکن‌های NFT هستند. از توکن LAND برای خرید و فروش زمین استفاده می‌شود.

مزایای سندباکس

بازی سندباکس به عنوان یکی از بازی‌های بلاکچینی پیشرو، از مزایای مختلفی برخوردار است که به صورت مختصر چند مورد را بررسی می‌کنیم:

  • ترکیب بازی و ارز‌های دیجیتال: صنعت بازی و صنعت ارز دیجیتال، دو مورد از حوزه‌های محبوب و درآمدزای دنیای دیجیتال هستند. ترکیب این دو صنعت با یکدیگر، یک نوآوری درخشان در تاریخ هر کدام است.
  • حاکمیت غیرمتمرکز: توکن SAND، امکان حاکمیت کاملاً غیرمتمرکز را در این پلتفرم فراهم کرده تا تصمیم‌گیری‌های شبکه تحت کنترل دولت یا سازمان‌ها قرار نگیرد. کاربرانی که تولید محتوای بازی را برعهده دارند، می‌توانند نظرات خود را برای بهبود این بازی، اعلام کنند.
  • کسب درآمد: حجم سرمایه در گردش در این بازی بسیار قابل توجه است و با گسترش زمین‌ها و دارایی افراد، این سرمایه روزبه‌روز افزایش می‌یابد و تولیدکنندگان محتوا و کاربران بازی، مالکان این سرمایه هستند.

معایب سندباکس

با توجه به جوان بودن صنعت بازی‌های بلاکچینی، بسیاری از این بازی‌ها نقاط ضعف و معایبی نیز دارند. بازی سندباکس نیز از این قاعده مستثنی نیست. از جمله معایب این بازی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محدودیت‌های توکن SAND: امکان کسب درآمد از استیکینگ توکن SAND، تنها برای کاربرانی که در بازی فعالیت دارند، ممکن است.
  • وابستگی به اتریوم: توکن SAND در بلاکچین اتریوم ساخته شده و بلاکچین اختصاصی ندارد. برخی منتقدین، این مورد را یک ضعف بزرگ برای سندباکس می‌دانند.

خرید و فروش سندباکس در صرافی ایرانی

خرید و فروش توکن سندباکس در صرافی ایرانی، بهترین گزینه برای کاربران ایرانی است. زیرا استفاده از صرافی‌های خارجی، به دلیل تحریم‌های اقتصادی اعمالی علیه کشورمان ایران، کاری بسیار خطرناک است و می‌تواند منجر به از دست رفتن دارایی شود. حتی اگر از نرم‌افزارهای تغییر IP استفاده کنید، ممکن است صرافی به هویت شما مشکوک شود و از شما درخواست احراز هویت کند.

صرافی راستین یکی از بهترین انتخاب‌ها برای کاربران ایرانی است. این صرافی، طیف عظیمی از ارز دیجیتال‌های معتبر بازار را پوشش می‌دهد و همچنین خرید و فروش ارز دیجیتال در آن، هیچ‌گونه کارمزدی ندارد.

خرید سندباکس در صرافی راستین

برای خرید سندباکس در صرافی ایرانی راستین، کافی است تا در این صرافی ثبت نام و سپس احراز هویت کنید. پس از تکمیل این مراحل، اعتبار حساب ریالی خود در این صرافی را افزایش دهید. سپس از بخش «خرید»، توکن SAND و تعداد آن را وارد کنید و فرآیند خرید را تکمیل کنید. ارز‌های دیجیتال خریداری‌شده، در سریعترین زمان به کیف پول ارز دیجیتالی شما در صرافی راستین، منتقل می‌شوند.

فروش سندباکس در صرافی راستین

برای فروش سندباکس در صرافی ایرانی راستین، باید تعداد توکن موردنظر برای فروش را در کیف پول ارز دیجیتالی خود در صرافی راستین داشته باشید.

در این صورت، می‌توانید به سرعت اقدام به فروش توکن سند خود کنید و وجه را به ریال دریافت کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که صرافی راستین، بابت خرید و فروش‌هایی که در این صرافی انجام می‌دهید، هیچ‌گونه کارمزدی دریافت نمی‌کند.

تنها کارمزدی که کاربران در این صرافی پرداخت می‌کنند، برای برداشت وجه به صورت تومان یا ارز دیجیتالی است که آن هم به دلیل کارمزدی است که شبکه بانکی یا شبکه بلاک‌چینی دریافت می‌کند.


قیمت لحظه ای سندباکس

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای سندباکس 21,823 تومان معادل $ 0.4298 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت The-sandbox طی ۲۴ ساعت اخیر

-0.97٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر سندباکس ۱٫۳ میلیارد دلار است. ارزش بازار سندباکس هم اکنون ۸۶ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره سندباکس
قیمت سندباکس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای سندباکس را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش سندباکس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان سندباکس قابل برداشت از صرافی برابر با 57 سندباکس است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت سندباکس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت سندباکس برابر 28.5 سندباکس است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت سندباکس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.