TLOS

قیمت تلوس

(TLOS)

اطلاعات قیمت تلوس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.5454 $

0.5138 $

قیمت (تومان)

30,952

تغییرات (۱h)

-0.38٪

تغییرات (۲۴h)

-2.28٪

تغییرات (۷d)

+25.59٪


اطلاعات بازار تلوس
محبوبیت

#306

ارزش بازار

216M $

حجم (۲۴h)

2.2M $

عرضه در گردش

376M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

TLOS

تلوس

قیمت تقریبی یک تلوس

30,952 تومان


شروع معامله

 تلوس (TLOS): بلاکچین لایه صفر با سرعت و امنیت بالا

تلوس خود را به عنوان یک پلتفرم لایه صفر و شبکهای متشکل از شبکههای مختلف معرفی میکند. تلوس با بهرهگیری از تکنولوژی دانش صفر (Zero-Knowledge) سعی در افزایش مقیاسپذیری و امنیت برای پشتیبانی از تمام برنامهها و صنایع را دارد.

تاریخچه و پیدایش

شبکه اصلی تلوس در سال ۲۰۱۸ به رهبری Justin Giudici راه‌اندازی شد. تیم توسعه‌دهنده در اواخر سال ۲۰۲۱ TELOS EVM را برای افزایش سازگاری با اپلیکیشن‌ها، ابزارها و شبکه‌های موجود راه‌اندازی کرد که مانند یک قرارداد هوشمند روی شبکه بومی تلوس عمل می‌کند. طراحی و اجرای این EVM مسیر تلوس را به سوی یک شبکه واقعی لایه صفر هموار کرد.

تکنولوژی و ویژگی‌های برجسته

شبکه بلاک‌چین تلوس که توسط AntelopeIO قدرت گرفته است، رسماً در میان سریع‌ترین فناوری‌های بلاک‌چین موجود قرار دارد. با زمان تشکیل بلاک‌ ۰.۵ ثانیه‌ای (در مقایسه با میانگین ۱۲ ثانیه‌ای در اتریوم) و ظرفیت بی‌نظیر برای هزاران تراکنش واقعی در ثانیه، تلوس پذیرش گسترده بلاک‌چین توسط صنایع در آینده را تضمین می‌کند. در حال حاضر بالغ بر 100 برنامه غیرمتمرکز (DApp) شناخته شده در اکوسیستم تلوس رشد و توسعه پیدا کرده‌اند. از معرف‌ترین آن‌ها می‌توان به کیف پول متامسک اشاره کرد.

کاربردها و مزایا

تراکنش‌های فوق سریع: تلوس می‌تواند ۱۵,۲۰۰ تراکنش در ثانیه (TPS)  را پردازش کند که هر جایگزین دیگری را در این حوزه می‌تواند پشت سر بگذارد.

هزینه‌ی (Fee) کم تراکنش‌ها: هزینه‌ی تراکنش در تلوس معمولاً کمتر از ۰.۰۰۱ دلار است، بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند بدون اینکه نگران هزینه‌های نگران‌کننده باشند، در اکوسیستم مشارکت کنند.

فعالیت پیوسته و بدون قطعی: با وجود تراکنش‌های فوق سریع و فعالیت گسترده، شبکه تلوس در طول فعالیت خود هرگز قطعی غیربرنامه‌ریزی‌شده‌ای را تجربه نکرده است.

مقیاس‌پذیری نهایی: پس از تأیید طرح TEDP4 تلوس، شبکه به یک راه‌حل واقعی لایه صفر تبدیل شده که قابلیت همکاری کامل با سراسر حوزه وب ۳ را دارد.

چالش‌ها

تلوس از قابلیتی به نام Fixed-rate gas fees استفاده می‌کند. تلوس می‌خواهد با این کار از ارائه پیشنهاد هزینه بالاتر برای زودتر انجام شدن تراکنش‌ها جلوگیری کند. اما در عین حال این قابلیت ممکن است مانع آزادی کاربران و توسعه دهندگان در انجام تراکنش‌ها شود.

خرید و استفاده از تلوس در راستین

راستین، به عنوان یک پلتفرم معتبر برای خرید و معامله ارزهای دیجیتال، به کاربران امکان می‌دهد تا در محیطی امن و سریع، توکن‌های TLOS را خریداری کرده و از امکانات جذاب این پلتفرم  استفاده کنند.

جمع‌بندی

تلوس (TLOS) یک پلتفرم بلاک‌چینی لایه صفر و بستری سریع و امن برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز است. تلوس با بهرهگیری از تکنولوژی دانش صفر (Zero-Knowledge)، مقیاسپذیری و امنیت تراکنش‌ها را تا حد قابل توجهی افزایش داده است.


قیمت لحظه‌ای تلوس

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای تلوس 30,952 تومان معادل 0.5210 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Telos طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.27898132 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲٫۲ میلیون دلار است. ارزش بازار تلوس هم اکنون ۲۱۶ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره تلوس
قیمت تلوس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای تلوس را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش تلوس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید تلوس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید تلوس اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش تلوس در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید تلوس می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید تلوس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها