بازار‌‌ها

/

استریمر

DATA

قیمت استریمر

(DATA)

اطلاعات قیمت استریمر
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.07147 $

0.06625 $

قیمت (تومان)

4,091

تغییرات (۱h)

-1.68٪

تغییرات (۲۴h)

+0.53٪

تغییرات (۷d)

-5.79٪


اطلاعات بازار استریمر
محبوبیت

#515

ارزش بازار

73M $

حجم (۲۴h)

6.1M $

عرضه در گردش

1B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

DATA

استریمر

قیمت تقریبی یک استریمر

4,091 تومان


شروع معامله

معرفی توکن استریمر (Streamr - DATA): نوآوری در تبادل داده‌های زمان واقعی

استریمر (Streamr) یک پروژه منبع باز و یک پلتفرم غیرمتمرکز است که بر رمزنگاری به جای اعتماد تکیه دارد. این یک زیرساخت داده P2P، زمان واقعی است که شامل یک پلتفرم و ابزارهایی برای یک اقتصاد داده جدید می‌شود. این پلتفرم برای DApps، دستگاه‌های IoT و بیشتر موارد طراحی شده است و به عنوان یک پروتکل حیاتی برای وب 3.0 محسوب می‌شود.

ویژگی‌های برجسته استریمر

  • شبکه پیام‌رسانی زمان واقعی: استریمر دارای یک شبکه پیام‌رسانی قابل مقیاس (pub/sub) است که توسط کامپیوترها در سراسر جهان میزبانی می‌شود.
  • بازار برای تجارت/فروش داده‌ها: ارائه بازاری برای معامله و فروش داده‌ها و مجموعه‌ای از ابزارها برای کار با داده‌های زمان واقعی.
  • امنیت و شفافیت: استفاده از اوراکل امنیتی برای ارائه نگهبانان زمان واقعی برای تراکنش‌های زنجیره‌ای، شناسایی و علامت‌گذاری طیف گسترده‌ای از آسیب‌پذیری‌های مخرب.

توکن استریمر (DATA) و کاربردهای آن

  • ارزش‌گذاری اطلاعات زمان واقعی: توکن استریمر (DATA) ارزش اطلاعات زمان واقعی را توکنیزه کرده و آن را در بازار و اتحادیه‌های داده در دسترس قرار می‌دهد.
  • انعطاف‌پذیری و دسترس‌پذیری: با پشتیبانی از اپلیکیشن‌های مختلف و دستگاه‌های IoT، استریمر زمینه‌ساز تحول در اقتصاد داده می‌شود.

نتیجه‌گیری

توکن استریمر (DATA) با ایجاد یک زیرساخت داده P2P برای تبادل و بهره‌برداری از داده‌های زمان واقعی، به عنوان یک ابزار کلیدی در تحقق اقتصاد داده جدید و اکوسیستم وب 3.0 نقش دارد. این پروژه به کاربران امکان می‌دهد تا از فرصت‌های جدید در بازار داده بهره‌مند شوند و به توسعه کاربردهای متنوع در فضای دیجیتال کمک کند.


قیمت لحظه‌ای استریمر

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای استریمر 4,091 تومان معادل 0.06877 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Streamr طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0.53884321 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶٫۱ میلیون دلار است. ارزش بازار استریمر هم اکنون ۷۳ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره استریمر
قیمت استریمر در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای استریمر را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش استریمر در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید استریمر کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید استریمر اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش استریمر در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید استریمر می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید استریمر معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها