بازار‌‌ها

/

اسپل توکن

SPELL

قیمت اسپل توکن

(SPELL)

اطلاعات قیمت اسپل توکن
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0008943 $

0.0008554 $

قیمت (تومان)

49.86

تغییرات (۱h)

-0.72٪

تغییرات (۲۴h)

-1.12٪

تغییرات (۷d)

+12.97٪


اطلاعات بازار اسپل توکن
محبوبیت

#471

ارزش بازار

170M $

حجم (۲۴h)

7.6M $

عرضه در گردش

107B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

SPELL

اسپل توکن

قیمت تقریبی یک اسپل توکن

49.86 تومان


شروع معامله

اسپل (SPELL): ارز دیجیتال پروتکل آبراکادابرا

بازار ارزهای دیجیتال، فضایی برای سودآوری از سرمایه‌گذاری شما بر روی تک‌تک ارزهای دیجیتالی محبوب است. حال اگر راهی برای قرض گرفتن توکن و به دست آوردن سود قابل توجهی از آن در همان زمان وجود داشته باشد، چه؟ تصور کنید که برای خانه خود وام بانکی می‌گیرید و هر ماه اجاره‌‌ای از آن دریافت می‌کنید. این دقیقا همان کاری است که آبراکادابرا با ارائه ارز دیجیتال اسپل توکن (Spell Token) انجام می‌دهد.

آبراکادابرا چیست؟

راه‌اندازی نسخه دوم دیفای، متاسفانه شاهد تکرار ناکارآمدی‌هایی بود که در نسخه قبلی آن نیز وجود داشت و کلید ناکارآمدی‌های بیشتر بود. آبراکادابرا (Abracadabra Money) یک پروتکل وام‌دهی است که هدف آن حل این مشکل با استفاده از توکن‌های بهره‌دار مانند yvWETH، yvUSDC و xSUSHI است تا به‌عنوان وثیقه برای قرض گرفتن Magic Internet Money عمل کند و به‌عنوان یک MIM نیز شناخته می‌شود.

جالب است بدانید که MIM یک استیبل کوین است که منعکس‌کننده ثبات دلار آمریکا است و عملا همان کاری را انجام می‌دهد که هر سکه استیبل کوین دیگری مانند DAI و تتر انجام می‌دهد. با کمک پروتکل Abracadabra Money، نیازی نیست که پول نقد شما در بانک بیکار بخوابد. روش جدیدی برای کسب درآمد غیرفعال، با استفاده از اهرم، با ریسک نزدیک به صفر وجود دارد.

ارز دیجیتال اسپل چیست؟

پروتکل آبراکادابرا دارای دو توکن اصلی در اکوسیستم خود است که به فعالیت خود ادامه می‌دهند. اولین آن ارز دیجیتال اسپل توکن(SPELL) است که توکن حاکمیتی این پلتفرم و ارز دیجیتال دیگر MIM (پول اینترنتی جادویی) است. در میان مزایای بسیار زیاد آن، عملکرد اصلی اسپل توکن(SPELL)، استکینگ است.

نکته مهم در این زمینه این است که مانند بسیاری از توکن‌های دیگر که از پلتفرم اتریوم استفاده می‌کنند، SPELL Token نیز می‌تواند برای به دست آوردن مزایای مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. دو نمونه از موارد استفاده آن‌ها عبارت‌اند از:

  • حاکمیت: از آنجایی که پروتکل Abracadabra کاملا غیرمتمرکز است، تعداد اسپل توکن شما تعیین می‌کند که نظرتان به چه میزان در تغییر ویژگی‌هایی مانند نرخ نقدینگی، وثیقه و ارزش کل قفل‌شده (TVL) اهمیت دارد
  • درآمد غیرفعال: هنگامی که اسپل توکن‌ها استک می‌شوند، کاربران درصدی از کارمزد معاملات را از پلتفرم دریافت می‌کنند. این کارمزدها سودی است که عمدتا از کاربرانی که از MIM وام گرفته‌‌اند به دست می‌آید. ۷۵ درصد هزینه به دارندگان توکن تعلق می‌گیرد. ۲۰ درصد به خزانه دولت تخصیص می‌یابد که به استخرهای نقدینگی کمک می‌کند. همچنین ۵ درصد آخر در یک خزانه چند علامتی نگهداری می‌شود که به کاهش خطرات در هنگام بدتر شدن شرایط بازار کمک می‌کند

سرمایه‌گذاری در اسپل توکن

امروزه قیمت ارز دیجیتال اسپل توکن(SPELL) حدود 001060/0 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 142,806,740 دلار است. ارزش اسپل توکن 28.41 درصد افزایش یافته است و با ارزش بازار فعلی این توکن 99,661,433 دلار آمریکا، اسپل توکن بر اساس رتبه‌بندی CoinMarketCap در حال حاضر در جایگاه 188ام قرار دارد. همچنین لازم به ذکر است که عرضه در حال گردش اسپل توکن نزدیک به 94,023,424,834 توکن با حداکثر طول عمر عرضه حدود 196,0008,739,620 سکه اسپل می‌باشد.

با دیدن تاریخچه عملکرد اسپل توکن(SPELL) از گذشته تا به امروز و همچنین برنامه‌هایی که برای آینده نزدیک ارائه می‌کند، بسیاری از متخصصان در زمینه بازار ارزهای دیجیتال معتقد هستند که اسپل توکن می‌تواند در آینده نزدیک سرمایه‌گذاری نسبتا مناسبی باشد.

خرید و فروش اسپل توکن در صرافی راستین

برای انجام خرید و فروش ارز دیجیتال اسپل توکن در صرافی راستین اولین گام این است که ثبت نام کنید و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. نکته قابل توجه این است که برای امنیت بیشتر کاربران، به منظور استفاده از تمامی امکانات پلتفرم راستین، باید احراز هویت کنید. البته نگران نباشید زیرا این کار تنها کمتر از پنج دقیقه وقت شما را می‌گیرد. پس از تایید هویت شما، کافی است تا کیف پول خود را شارژ کنید و شروع به خرید و فروش اسپل توکن کنید.

قیمت ارز دیجیتال اسپل توکن در صرافی راستین درست مانند صرافی‌های معتبر دیگر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. به عبارتی ساده‌تر تعیین‌کنندگان اصلی قیمت لحظه‌ای اسپل توکن، خود کاربران هستند.

کارمزد خرید یا فروش اسپل توکن در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با 2/0 درصد است اما کاربران باید توجه داشته باشند که میزان حد اقلی برای برداشت اسپل توکن از کیف پول آن‌ها تعیین شده است که این میزان قابل برداشت از صرافی برابر با 20400 اسپل توکن است.


قیمت لحظه‌ای اسپل توکن

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای اسپل توکن 49.86 تومان معادل 0.0008689 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Spell-token طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.11919434 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۷٫۶ میلیون دلار است. ارزش بازار اسپل توکن هم اکنون ۱۷۰ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اسپل توکن

قیمت معامله اسپل توکن در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت اسپل توکن در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اسپل توکن را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید اسپل توکن در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش اسپل توکن در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان اسپل توکن برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان اسپل توکن قابل برداشت از صرافی برابر با 24937.8 اسپل توکن است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت اسپل توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه اسپل توکن برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت اسپل توکن برابر 11943 اسپل توکن است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت اسپل توکن از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید اسپل توکن اقدام کنم ؟

برای خرید اسپل توکن کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید اسپل توکن اقدام کنید.

خرید و فروش اسپل توکن چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش اسپل توکن در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از اسپل توکن خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید اسپل توکن می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید اسپل توکن در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید اسپل توکن معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها