بازار‌‌ها

/

ساتوشی وی ام

SAVM

قیمت ساتوشی وی ام

(SAVM)

اطلاعات قیمت ساتوشی وی ام
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.911 $

1.830 $

قیمت (تومان)

114,011

تغییرات (۱h)

+0.58٪

تغییرات (۲۴h)

-1.37٪

تغییرات (۷d)

-4.21٪


اطلاعات بازار ساتوشی وی ام
محبوبیت

#2,876

ارزش بازار

40M $

حجم (۲۴h)

681K $

عرضه در گردش

7M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

SAVM

ساتوشی وی ام

قیمت تقریبی یک ساتوشی وی ام

114,011 تومان


شروع معامله

ساتوشی وی ام (SAVM): راه‌حل لایه ۲ بلاک‌چین بیت‌کوین

ساتوشی وی ام، یک راه‌حل غیرمتمرکز لایه ۲ با استفاده از فناوری ZK Rollup برای بیت‌کوین است که با ماشین مجازی اتریوم (EVM) نیز سازگار است. ساتوشی وی ام پلی بین اکوسیستم EVM و بیت‌کوین ایجاد کرده و امکان ایجاد دارایی‌ها و توسعه برنامه‌ها در شبکه بیت‌کوین را فراهم می‌کند.

تاریخچه و پیدایش

ساتوشی وی ام در سال ۲۰۲۴ به عنوان یک توکن ERC-20 در بلاک‌چین اتریوم معرفی شد. شبکه آزمایشی آن نیز در ابتدای سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی شده است.

تکنولوژی و ویژگی‌های ساتوشی وی ام

ساتوشی وی ام دارای ویژگی‌ها و فناوری‌های زیر است:

  • ZK EVM: ساتوشی وی ام یک ZK Rollup چندمنظوره است که از EVM برای انجام محاسبات در خارج از زنجیره اصلی استفاده می‌کند. این یعنی کاربران و توسعه‌دهندگان می‌توانند همانند امکان تعامل با اتریوم، بر روی ساتوشی وی ام نیز برنامه‌های خود را توسعه دهند.

  • ZK Rollup: ساتوشی وی ام از فناوری Rollup برای جمع کردن چندین تراکنش در یک بسته و تأیید آن‌ها در شبکه اصلی بیت‌کوین به عنوان یک تراکنش واحد استفاده می‌کند. در نتیجه همان سطح امنیتی که در شبکه اصلی بیت‌کوین وجود دارد را ارائه می‌دهد.

  • ZK Fraud Proofs: ساتوشی وی ام با استفاده از فناوری‌هایی مانند Taproot و Bitcoin Script قراردادها را در بلاک‍چین بیت‌کوین و بدون تغییر در مکانیزم اجماع آن، تایید می‌کند.

  • دسترسی آسان و شفاف به داده‌ها: ساتوشی وی ام داده‌های تراکنش‌ها را در شبکه اصلی بیت‌کوین منتشر می‌کند. این امر به هرکسی اجازه می‌دهد تا صحت محاسبات انجام شده در خارج از شبکه بیت‌کوین را تأیید کند.

  • پرداخت هزینه تراکنش با بیت‌کوین: همانند راه‌حل‌های لایه ۲ اتریوم که از ETH به عنوان هزینه تراکنش استفاده می‌کنند، ساتوشی وی ام بیت‌کوین را به عنوان واحد پرداخت برای تراکنش‌های EVM به کار می‌برد.

خرید و استفاده از توکن ساتوشی وی ام در راستین

پلتفرم راستین گزینه‌ای امن و معتبر برای خرید و استفاده از توکن ساتوشی وی ام است. راستین با ارائه یک محیط با کاربری آسان، فرایند خرید و سرمایه‌گذاری در پروژه ساتوشی وی ام را برای کاربران فراهم می‌کند.

جمع‌بندی

ساتوشی وی ام (SAVM)، به عنوان یک راه‌حل لایه ۲ دانش صفر برای بیت‌کوین که با اکوسیستم EVM نیز سازگار است، امکان اجرای تراکنش‌ها را به صورت سریع‌تر و در حجم بالاتر فراهم می‌کند. در واقع ساتوشی وی ام (SAVM) مانند راه حل‌های لایه 2 اتریوم، تراکنش‌ها را در لایه دیگری غیر از زنجیره اصلی بیت‌کوین تایید می‌کند و سپس اطلاعات این تراکنش‌ها را در قالب یک تراکنش، روی زنجیزه اصلی بیت‌کوین ثبت می‌کند.


قیمت لحظه‌ای ساتوشی وی ام

امروز ۱۴۰۳/۴/۱، قیمت لحظه‌ای ساتوشی وی ام 114,011 تومان معادل 1.918 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Satoshivm طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.36784095 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۶۸۱ هزار دلار است. ارزش بازار ساتوشی وی ام هم اکنون ۴۰ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ساتوشی وی ام

قیمت معامله ساتوشی وی ام در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ساتوشی وی ام در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ساتوشی وی ام را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ساتوشی وی ام در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ساتوشی وی ام در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان ساتوشی وی ام برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان ساتوشی وی ام قابل برداشت از صرافی برابر با 5.886 ساتوشی وی ام است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت ساتوشی وی ام از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه ساتوشی وی ام برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت ساتوشی وی ام برابر 2.73 ساتوشی وی ام است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت ساتوشی وی ام از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید ساتوشی وی ام اقدام کنم ؟

برای خرید ساتوشی وی ام کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ساتوشی وی ام اقدام کنید.

خرید و فروش ساتوشی وی ام چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ساتوشی وی ام در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ساتوشی وی ام خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ساتوشی وی ام می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ساتوشی وی ام در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید ساتوشی وی ام معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها