بازار‌‌ها

/

اوسموسیس

OSMO

قیمت اوسموسیس

(OSMO)

اطلاعات قیمت اوسموسیس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.617 $

1.571 $

قیمت (تومان)

95,239

تغییرات (۱h)

-0.09٪

تغییرات (۲۴h)

-1.17٪

تغییرات (۷d)

-0.39٪


اطلاعات بازار اوسموسیس
محبوبیت

#107

ارزش بازار

1.6B $

حجم (۲۴h)

53M $

عرضه در گردش

534M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

OSMO

اوسموسیس

قیمت تقریبی یک اوسموسیس

95,239 تومان


شروع معامله

معرفی توکن اوسموسیس (Osmosis - OSMO): تجربه‌ی متفاوت معاملات غیرمتمرکز

اوسموسیس (OSMO) یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای اکوسیستم کاسموس است که به دنبال حل چالش‌های مرتبط با تمرکززدایی، امنیت و مقیاس‌پذیری در فناوری بلاکچین است. این پلتفرم با هدف ارائه راهکارهای جدید برای معاملات دیجیتال و تعاملات بلاکچین طراحی شده است.

توسعه و کاربرد اوسموسیس

  • راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری: اوسموسیس به دنبال ارائه یک مدل متمرکز سازگار با محیط‌زیست است که تجربه بهتری برای تجارت و ارائه نقدینگی فراهم می‌کند.
  • کنترل بیشتر بر بلاکچین: به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز اپ‌چین، اوسموسیس کنترل بیشتری بر کل بلاکچین دارد و این امر به توسعه‌دهندگان امکان ارائه راهکارهای نوآورانه‌تر را می‌دهد.

بنیان‌گذاران اوسموسیس

اوسموسیس توسط اعضای دو تیم اصلی کاسموس، شامل سانی اگاروال و دو اوجا از تیم سیکا و جاش لی و تونی یون از کیپلر راه‌اندازی شده است.

ویژگی‌های منحصربه‌فرد اوسموسیس

  • استخرهای نقدینگی قابل تنظیم: اوسموسیس استخرهای نقدینگی با قابلیت تنظیم را ارائه می‌دهد که انعطاف‌پذیری بیشتری برای معامله‌گران و ارائه‌دهندگان نقدینگی فراهم می‌کند.
  • هماهنگی بین ذی‌نفعان: سهام استخرهای نقدینگی در اوسموسیس نه تنها برای محاسبه مالکیت جزئی استخر استفاده می‌شود، بلکه حق مشارکت در تصمیم‌گیری‌های استراتژیک استخر را نیز فراهم می‌کند.

نتیجه‌گیری

اوسموسیس (Osmosis - OSMO) با ارائه یک راه‌حل مقیاس‌پذیری پیشرفته و چارچوب‌های نوآورانه برای معاملات دیجیتال، یک نقطه عطف در توسعه اکوسیستم کاسموس است. این پلتفرم با تمرکز بر بهبود سرعت، کاهش هزینه‌ها و تقویت مقیاس‌پذیری، امکانات جدیدی را برای توسعه‌دهندگان و کاربران فراهم می‌کند.


قیمت لحظه‌ای اوسموسیس

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای اوسموسیس 95,239 تومان معادل 1.602 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Osmosis طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.16350236 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵۳ میلیون دلار است. ارزش بازار اوسموسیس هم اکنون ۱٫۶ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره اوسموسیس
قیمت اوسموسیس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای اوسموسیس را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش اوسموسیس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
برای خرید اوسموسیس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید اوسموسیس اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش اوسموسیس در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید اوسموسیس می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید اوسموسیس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها