NEXO

قیمت نکسو

(NEXO)

اطلاعات قیمت نکسو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.7889 $

0.7757 $

قیمت (تومان)

40,239

تغییرات (۱h)

+0.32٪

تغییرات (۲۴h)

-0.44٪

تغییرات (۷d)

+3.68٪


اطلاعات بازار نکسو
محبوبیت

#106

ارزش بازار

785M $

حجم (۲۴h)

2.6M $

عرضه در گردش

560M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

NEXO

نکسو

قیمت تقریبی یک نکسو

40,239 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال نکسو؛ ارز دیجیتالی که در کانون توجهات است

ارز دیجیتال نکسو (NEXO) یک پروژه مبتنی بر بلاکچین است که توسط یکی از شرکت‌های مطرح حوزه فین‌‌تک (یا همان‌‌فناوری مالی‌‌به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه‌‌خدمات مالی) توسعه یافته و به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شده است. بلافاصله بعد از اینکه پروژه نکسو به مرحله بهره‌برداری رسید توجه درصد زیادی از کاربران فعال در بازار ارزهای دیجیتال به این ارز دیجیتال جلب شد.

پروژه عظیم نکسو در واقع یک سیستم وام‌دهی بر بستر بلاکچین ایجاد کرده است که کاربران می‌توانند با استفاده از آن از ارزهای دیجیتال خود به عنوان وثیقه استفاده کنند. دارندگان ارز دیجیتال نکسو قادرند تا با استفاده از حفظ مالکیت بر دارایی‌های ارز دیجیتال خود در این پلتفرم، دارایی خود را به شکل وثیقه به این شرکت واگذار کرده و در ازای آن درآمد کسب کنند.

بلاکچین ارز دیجیتال نکسو چه ویژگی‌هایی دارد

یکی از خصوصیات قابل توجه پلتفرم نکسو که کاربران بسیاری را مجذوب خود کرده است، نقدشوندگی بالای آن می‌باشد که در مقایسه با دیگر بلاکچین‌ها، مزیتی مهم به شمار می‌آید. این شرکت کارت‌های اعتباری را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها بتوانند به شکل روزانه پرداخت‌های خود را انجام دهند.

امکان استیک کردن دارایی‌ها، سیستم نوین وام‌دهی و بازپرداختی به انتخاب کاربر

علاوه بر این موارد، با استفاده از این بلاکچین، مشتریان می‌توانند تا به‌وسیله استیک کردن دارایی‌های خود، سودی سرشار دریافت کنند و از مزایای این ارز دیجیتال بهره‌مند شوند. در دنیای امروز شاهد ارائه انواع مختلفی از وام‌ها هستیم. در همین راستا استفاده از دارایی‌های دیجیتال و ارز‌های دیجیتال به منظور وثیقه‌گذاری روشی امن و سودآور در نظر گرفته می‌شود. کارشناسان بازارهای دیجیتال بر این باور هستند که پروژه نکسو از نخستین پروژه‌ها در حوزه ارز دیجیتال است که انجام چنین کاری را ممکن می‌سازد.

وامی که ارز دیجیتال نکسو به شما ارائه می‌دهد تقریبا شبیه به وام‌های بانکی است با این تفاوت که روش‌های مختلفی برای پرداخت وجود دارد. در نکسو کاربران می‌توانند نحوه بازپرداخت را به اختیار خودشان انتخاب کنند. وام نکسو شامل نرخ درصد سالیانه ثابتی است که در صورت استفاده از توکن نکسو (NEXO) برای بازپرداخت، از 8 درصد شروع می‌شود. مزیت دیگر این است که کاربران می‌توانند هر چند مرتبه‌ای که بخواهند از میزان اعتبار خود، وام دریافت کنند.

مزایای شگفت‌انگیز خرید ارز دیجیتال نکسو

تاکنون روش‌های بسیاری را به منظور سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال با هدف کسب ثروت شاهد بوده‌ایم که هر کدام از آن‌ها مزایا و محدودیت‌های خاص خودشان را دارند. یکی از همین روش‌های مرسوم، فروش ارز دیجیتال بعد از افزایش نرخ است. اما این‌ها همه تا زمانی بود که ارز دیجیتال نکسو راه حل خود را ارائه نداده بود. نکسو به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا در مقابل ارز دیجیتال خود به جای فروش آن، بتوانند وام دریافت کنند.

از مزایای مهم این ارز دیجیتال می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • میزان نرخ بهره رقابتی بالا
 • بیمه کردن تمام دارایی‌های نگهداری شده در نکسو تا سقف 100 میلیون دلار
 • پشتیبانی از حساب‌های تجاری
 • امکان انصراف بدون داشتن هزینه در زمان دلخواه
 • انعطاف‌پذیری سیستم
 • رابط کاربری ساده اپلیکیشن و وب سایت نکسو
 • قابلیت کسب درآمد اضافی با استفاده از توکن‌های نکسو تا میزان 30%

خطوط اعتباری ارز دیجیتال نکسو به دارندگان خود این اجازه را می‌دهند که با قرار دادن انواع ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده در والت نکسو خود بتوانند وام فیات دریافت کنند.

لیست وثیقه‌های مورد قبول در حال حاضر شامل موارد زیر هستند:

 • بیت کوین(BTC)
 • اتریوم(ETH)
 • ریپل(XRP)
 • لایت کوین(LTC)
 • استلار(XLM)
 • بیت کوین کش(BCH)
 • EOS

چه عاملی ارز دیجیتال نکسو را در فضای ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند

عاملی که نکسو را در بازار ارزهای دیجیتال از سایر ارز‌های دیجیتال متمایز می‌کند این است که خطوط اعتباری فوری این ارز دیجیتال پویا هستند. این موضوع به این معنا است که اگر ارزش دارایی‌های شما افزایش پیدا کند، حد اعتبار نیز به طور متناسب افزایش خواهد یافت. از طرفی مشتریان می‌توانند به میزان دلخواه از این خطوط اعتباری برداشت داشته باشند.

توکن شرکتی نکسو

نکسو یک توکن شرکتی هم دارد. توکن نکسو نخستین توکن سازگار با سود سهام و دارای پشتوانه دارایی در جهان به شمار می‌آید. بررسی آخرین گزارشات مالی نشان می‌داد نکسو با استفاده از توکن خود 30 درصد از میزان سود را به صورت سهام با کاربران خود تقسیم می‌کند. تاکنون نزدیک به 3.5 میلیون دلار برای دارندگان این توکن در دو نوبت تقسیم سود در ماه دسامبر سال 2018 و ماه آگوست سال 2019، توزیع سود توسط تحلیلگران ثبت شده است.

کارشناسان آینده سرمایه‌گذاری بر روی نکسو را چگونه ارزیابی می‌کنند

ظهور پلتفرم‌های وام‌دهی در دنیای بلاک‌چین‌ها از مزایای اصلی این فناوری است. در واقع خدمات وام‌دهی توسط پلتفرم‌های بلاک چینی مانند نکسو باعث می‌شود تا افرادی که بر روی این ارز دیجیتالها سرمایه‌گذاری کرده‌اند و قصد فروش آن را ندارند، بتوانند همچنان از سرمایه‌گذاری‌های خود سود دریافت کنند.

در حال حاضر سیستم‌های وام‌دهی بسیاری در فضای بلاک چین وجود دارند اما ارز دیجیتال نکسو از همه آن‌ها قدیمی‌تر و باسابقه‌تر است. یکی از مواردی که آینده پروژه عظیم نکسو را تضمین می‌کند، امکان دریافت سود سالانه با مجوز قانونی و نرخ ثابت است.

تیم نکسو (NEXO) سال گذشته، کسب و کار خود را از طریق موسسه بانکی FDIC بیمه کرد. تیم سازنده و پشتیبانی با این کار در صورت بروز مشکلات مالی، می‌توانند پاسخگوی کاربران خود باشند. در نهایت می‌توانیم اینطور بگوییم؛ با روند خوبی که تیم توسعه‌دهنده این ارز دیجیتال در پیش گرفته است، بسیاری از کارشناسان به آینده این ارز دیجیتال ایمان دارند.

خرید ارز دیجیتال نکسو از صرافی راستین

طی چند سال اخیر مشکلاتی به دلیل تحریم‌های بین‌المللی برای کاربران ایرانی در صرافی‌های جهانی ایجاد شده است. در همین راستا انتخاب یک صرافی قابل اطمینان برای خرید و فروش ارزهای دیجیتالی مانند نکسو که نرخ کارمزد مناسبی هم داشته باشند، یک ضرورت به شمار می‌آید. صرافی معتبر راستین امکان خرید و فروش تمامی این ارز‌های دیجیتال را با قیمتی مناسب برای شما فراهم می‌کند.

قیمت نکسو در صرافی راستین درست مانند بسیاری از صرافی‌های معتبر فعال، بر پایه میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد، تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال را تعیین می‌کنند. صرافی راستین امنیت کاربران را مهم‌ترین دغدغه خود می‌داند. در این صرافی کوین‌های شما با استفاده از آخرین پروتکل‌های امنیتی ذخیره‌سازی و نگهداری می‌شوند. صرافی راستین با داشتن بیشترین تعداد کوین به شما امکان انجام معاملات در مهم‌ترین ارز‌های دیجیتال را خواهد داد.


قیمت لحظه ای نکسو

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای نکسو 40,239 تومان معادل $ 0.7925 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Nexo طی ۲۴ ساعت اخیر

-0.44٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر نکسو ۷۸۵ میلیون دلار است. ارزش بازار نکسو هم اکنون ۲٫۶ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره نکسو
قیمت نکسو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای نکسو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش نکسو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان نکسو قابل برداشت از صرافی برابر با 39 نکسو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت نکسو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت نکسو برابر 19.5 نکسو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت نکسو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.