MTL

قیمت متال

(MTL)

اطلاعات قیمت متال
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.686 $

1.629 $

قیمت (تومان)

83,518

تغییرات (۱h)

-0.16٪

تغییرات (۲۴h)

-2.2٪

تغییرات (۷d)

+1.98٪


اطلاعات بازار متال
محبوبیت

#301

ارزش بازار

109M $

حجم (۲۴h)

4.4M $

عرضه در گردش

67M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

MTL

متال

قیمت تقریبی یک متال

83,518 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال متال؛ ارز دیجیتالی که بسیاری از مفاهیم بازارهای دیجیتال را تغییر داد

ارز دیجیتال متال (Metal) با نماد اختصاری MTL واحد پول بومی محصولات متال و همچنین بخش اساسی اکوسیستم متال است. به گفته تیم سازنده این ارز دیجیتال، ارسال و دریافت هرگونه ارز دیجیتال به دوستان در متال پی، به شکل فوری و بدون دریافت هزینه است. متال با هدف پرداخت سریع و آسان ارزهای دیجیتال و همچنین تراکنش‌های پرسرعت طراحی و ساخته شده است. کاربران می‌توانند در زمان خرید سایر ارز‌های دیجیتال در صورت داشتن ارز دیجیتال متال کارمزدهایی بسیار ناچیز بپردازند. هر شخصی که هم 10 هزار واحد از این ارز دیجیتال را داشته باشد در بسیاری از تراکنش‌ها نرخ کارمزد صفر برای او در نظر گرفته خواهد شد.

ارز دیجیتال متال با چه روشی عمل می‌کند

هدف اصلی ارز دیجیتال متال (Metal) این است که افراد بتوانند در یک زمان به سادگی، خرید و پرداخت‌های خودشان را انجام بدهند. به این منظور ارز دیجیتال متال از توکنی به نام ERC20 استفاده می‌کند. به این منظور ارز دیجیتالمتال به شکل اوپن سورس در اختیار کاربران قرار گرفته و همه افراد می‌توانند برای توسعه و بهبود آن، اقدامات لازم را انجام دهند.

یک نکته جالب

یک نکته جالب در رابطه با ارز دیجیتال متال وجود دارد. و آن هم این است که سیستم تبلیغاتی این ارز دیجیتال به شیوه‌ای طراحی شده است که افراد را ترغیب می‌کند تا پرداخت‌های خودشان را با استفاده از اپلیکیشن آن انجام دهند و به ازاری هر تراکنش، ارز دریافت نمایند. البته باید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که چنین تبلیغی تنها به منظور پاداش دادن به کاربران نیست. بلکه از این روش توکن‌های جدید متال (MTL) نیز روانه بازار ارزهای دیجیتال خواهند شد.

ارز دیجیتال متال چه مزایایی دارد

زمانی که متال پی به شکل کامل توسعه پیدا کند، با استفاده از گزینه‌های مختلف پرداخت، فروشگاه‌های آنلاین و فیزیکی با یکدیگر ادغام خواهند شد. در نهایت هم شاهد موج یکپارچه‌سازی در سیستم‌های بانکی خواهیم بود. این موضوع می‌تواند به عنوان ابزاری جایگزین با هدف ساده‌سازی انتقال وجه به صورت کارمزد، مورد استفاده قرار بگیرد.

گفته می‌شود متال یک توکن ERC20 می‌باشد؛ این موضوع به چه معنا است

متال یک ارز دیجیتال توکن ERC20 می‌باشد. این موضوع به این معنا است که متال توسط طیف وسیعی از والت‌ها و مبادلات تجاری پشتیبانی می‌شود. این ارز دیجیتال برای توزیع سکه‌های ارز دیجیتال متل از مکانسیمی تحت عنوان اجماع پرداخت‌های پردازش شده نوع اول استفاده می‌کند.

متال یکی از جلوه‌های انقلابی کاربرد بلاک چین‌ها است

کارشناسان بر این باورند که ارز دیجیتال متال قطعا یکی از بزرگ‌ترین کاربردهای بلاک چین به شمار می‌آید. این پلتفرم از روش‌هایی مانند استخراج و یا استیکینگ عمل می‌کند. پلتفرم متال، یک پلتفرم کامل بانکی است که هم از ارزهای دیجیتال و هم از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند.

انتخاب ارز دیجیتال متال به عنوان گزینه‌ای برای سرمایه‌گذاری بلندمدت

ارز دیجیتال متال (Metal) به لطف داشتن سیستمی جامع، منسجم و هوشمند می‌تواند یک ارز دیجیتالی مناسب برای سرمایه‌گذاری در بلندت به شمار بیاید. این ارز دیجیتال متناسب با بلاک چین اتریوم و توکن ERC20 طراحی شده است. در واقع متال را می‌توانیم نوعی فرایند خاص برای انجام پرداخت از طریق توکن در نظر بگیریم. این ارز دیجیتالی با هدف ارتقای توانایی‌های افراد برای انجام سریع عملیات‌های تراکنشی و خرید و فروش اقلام مصرفی روزانه و حتی سرمایه‌گذاری‌های کلان ساخته شده است.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال متال از سال 2022 تا سال 2026

با استفاده از تحلیل‌های فنی عمیق، پردازش‌های هوش مصنوعی و همچنین اطلاعات قیمت‌های پیشین این ارز دیجیتال می‌توانیم پیش‌بینی در بلندمدت از قیمت این ارز دیجیتال داشته باشیم. پارامترهای متعددی در پیش‌بینی آینده قیمت این ارز دیجیتال مانند قیمت گذشته، موقعیت کنونی این ارز دیجیتال در بازار و حجم معاملات تاثیرگذار هستید. اگر شما هم به دنبال سرمایه‌گذاری بر روی ارز دیجیتال متال (Metal) هستید، این پیش‌بینی‌ها می‌توانند به شما در تصمیم‌گیری صحیح کمک فراوانی بکنند.

پیش‌بینی قیمت برای سال 2022

با توجه به تحلیل‌های تخصصی در زمینه قیمت‌های سابق ارز دیجیتال MTL، اینطور به نظر می‌رسد که در پایان سال 2022 قیمت این ارز دیجیتال به کف قیمت 1.11 دلار برسد. قیمت متال همچنین می‌تواند با میانگین قیمت معاملاتی 1.14 دلار به حداکثر سطح 1.29 دلار برسد.

پیش‌بینی روند قیمت ارز دیجیتال متال در سال 2023

شواهد و اطلاعات بیانگر این مطلب هستند که قیمت این ارز دیجیتال در سال 2023 به حداقل سطح 1.62 دلار برسد. قیمت حداکثر آن 1.90 دلار و میانگین قیمت نیز 1.68 دلار خواهد بود.

در سال 2024 و 2025 چه انتظاری می‌توانیم داشته باشیم

پیش‌بینی‌ها و اطلاعاتی که کارشناسان بر پایه تحلیل تکنیکال منتشر کرده‌اند نشان می‌دهد که قیمت ارز دیجیتال متا در سال 2024 به حداقل سطح 2.42 دلار برسد. طی این سال گفته می‌شود میانگین قیمت معاملاتی 2.49 دلار و سقف قیمت آن نیز 2.81 دلار باشد. اما در سال 2025 این انتظار می‌رود قیمت ارز دیجیتال متال به کف قیمتی 3.32 دلار برسد. حداکثر سطح قیمت 4.14 دلار و میانگین قیمت آن نیز 3.44 دلار طی این سال خواهد بود.

به سال 2026 رسیدیم

بسیاری از کارشناسان بازارهای مالی دیجیتال بر این باور هستند که قیمت این ارز دیجیتال در سال 2026 به کمترین حد ممکن خودش یعنی 4.55 دلار خواهد رسید. یافته‌ها نشان می‌دهند که قیمت این ارز دیجیتال در جریان سال 2026 می‌تواند به سقف قیمت 5.67 دلار و میانگین قیمت پیش‌بینی شده 4.72 دلار برسد.

خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال متال در یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی

با توجه به مسئله تحریم‌های بین‌المللی و محدودیت‌هایی که کاربران ایرانی برای حفظ امنیت دارایی خود در صرافی کشورهای خارجی با آن روبه‌رو هستند، انتخاب یک صرافی ایرانی مناسب برای خرید فروش ارزهای دیجیتالی مانند متال به یک دغدغه جدی تبدیل شده است. صرافی راستین به عنوان یکی از پرآوازه‌ترین صرافی‌های ایرانی، امکان خرید و فروش تمام ارزهای دیجتال دنیا را با بهترین قیمت برای کاربران خود فراهم می‌کنند. بنابراین با صرافی راستین دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی برای شما باقی نخواهد ماند.

ارز دیجیتال متال؛ پروژه‌ای با رسالتی بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال

هدف اصلی بلاک چین‌ها، جایگزینی ارز‌های دیجیتال با استفاده از پول‌های فیات و استفاده از آن‌ها در طول معاملات روزانه است. چنین هدفی تاکنون به دلایل مختلف مانند دشوار بودن استفاده از اپلیکیشن‌های بلاک چینی و ارتباط سنتی بانکداری با ارزهای دیجیتال کماکان فراهم نشده است. اما پلتفرم جذاب متال با هدف ایجاد ارتباط میان این بلاک چین‌ها و ارز‌های دیجیتال در تلاش است که تا حد امکان فرایند استفاده از ارزهای دیجیتال را ساده‌سازی کند.

با در نظر گرفتن تمامی این تحلیل‌ها، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال متال گزینه‌ای ایده‌آل با هدف سرمایه‌گذاری بلندمدت برای تریدرها است. صرافی راستین از بهترین صرافی‌هایی ایرانی با سال‌ها سابقه است که دارای ابزارهای معاملاتی متنوع، تعداد بالای توکن‌های پشتیبانی شده، نرخ پایین کارمزد معاملات و همچنین پشتیبانی سریع و 24 ساعته است. تمام این‌ موارد در کنار هم باعث شده تا نام صرافی راستین در بین صرافی‌های ایرانی نامی آشنا باشد.


قیمت لحظه ای متال

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای متال 83,518 تومان معادل $ 1.647 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Metal طی ۲۴ ساعت اخیر

-2.2٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر متال ۱۰۹ میلیون دلار است. ارزش بازار متال هم اکنون ۴٫۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره متال
قیمت متال در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای متال را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش متال در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان متال قابل برداشت از صرافی برابر با 8.85 متال است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت متال از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت متال برابر 4.425 متال است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت متال از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.