LSK

قیمت لیسک

(LSK)

اطلاعات قیمت لیسک
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

1.4283 $

1.3267 $

قیمت (تومان)

77,796

تغییرات (۱h)

-2.49٪

تغییرات (۲۴h)

-5.27٪

تغییرات (۷d)

-1.97٪


اطلاعات بازار لیسک
محبوبیت

#290

ارزش بازار

195M $

حجم (۲۴h)

13M $

عرضه در گردش

129M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

LSK

لیسک

قیمت تقریبی یک لیسک

77,796 تومان


شروع معامله

ارز دیجیتال لیسک چیست؟

ارز دیجیتال لیسک (LSK) توکن بومی یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین و منبع‌باز با همین نام است که هدف اصلی آن، کمک به پروژه‌های کاربران در فضای رمزنگاری و Web3 است. این پلتفرم به توسعه‌دهندگان برنامه‌ها این امکان را می‌دهد که از طریق SDK برنامه‌های خود را در فضای بلاک‌چین بسازند و انتشار دهند.

توکن لیسک برای پرداخت هزینه‌های تراکنش یا خرید و فروش ارز لیسک در شبکه بلاک‌چین استفاده می‌شود. دارندگان این توکن با خرید lisk می‌توانند از آن برای ایمن‌سازی شبکه Lisk از طریق DPoS هم استفاده کنند.
لیسک چندین محصول دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به Lisk Core، Lisk Service و دو کیف پول Lisk Desktop و Lisk Mobile اشاره کرد.

 مزایای معامله ارز دیجیتال لیسک

پلتفرم لیسک غیر از ارسال انواع تراکنش‌های شبکه، توانایی نظارت بر تمام رویدادها و داده‌های شبکه مثل آخرین تراکنش‌ها و صاحبان حساب برتر را دارد. کیف پول Lisk Mobile برای iOS و Android موجود است و افزونه‌های متنوعی برای استفاده دارد. 

از جمله مهم‌ترین مزایای خرید lisk می‌توان به امنیت زیاد معامله (به دلیل معامله در بستر بلاک‌چین)، سرعت زیاد و کارمزد کم تراکنش‌ها اشاره کرد.

خرید lisk از صرافی راستین

با انجام معامله حرفه‌ای در پلتفرم راستین این امکان برای شما وجود دارد که سفارش خرید lisk را با هر قیمتی که می‌خواهید ثبت می‌کنید. روش دیگر خرید lisk در صرافی راستین از طریق معامله سریع است؛ با این روش می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال لیسک را خریدوفروش کنید.

فروش ارز دیجیتال لیسک در  صرافی راستین

از طریق معامله حرفه‌ای، می‌توانید لیسک خود را به قیمت دلخواه بفروشید. همچنین از طریق معامله سریع، می‌توانید ارز دیجیتال لیسک را در سریع‌ترین زمان با تومان و تتر مبادله کنید.

قیمت lisk

تعیین قیمت ارز دیجیتال لیسک در راستین بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد انجام می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه ای لیسک را تعیین می‌کنند. برای مشاهده قیمت لیسک به دلار می‌توانید نرخ امروز لیسک را در صفحه این ارز دیجیتال در وبسایت راستین دنبال کنید. همچنین می‌توانید قیمت روز لیسک به تومان را در صفحه این رمز ارز در صرافی ارز دیجیتال راستین ببینید.

 


قیمت لحظه‌ای لیسک

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای لیسک 77,796 تومان معادل 1.3530 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Lisk طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-5.26063602 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۳ میلیون دلار است. ارزش بازار لیسک هم اکنون ۱۹۵ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره لیسک
قیمت لیسک در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای لیسک را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش لیسک در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان لیسک قابل برداشت از صرافی برابر با 6 لیسک است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت لیسک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت لیسک برابر 0.3 لیسک است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت لیسک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.