LEVER

قیمت لورفای

(LEVER)

اطلاعات قیمت لورفای
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.002010 $

0.001812 $

قیمت (تومان)

108.49

تغییرات (۱h)

-1.85٪

تغییرات (۲۴h)

-1.04٪

تغییرات (۷d)

+14.7٪


اطلاعات بازار لورفای
محبوبیت

#551

ارزش بازار

65M $

حجم (۲۴h)

36M $

عرضه در گردش

29B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

LEVER

لورفای

قیمت تقریبی یک لورفای

108.49 تومان


شروع معامله

قیمت و خرید لور فای (LEVER)

ارز دیجیتال لورفای رمز ارز بومی پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز و منبع باز لورفای است. این پلتفرم با هدف گرفتن و اعطای وام و انجام معاملات اهرمی ایجاد شد. در این پلتفرم وام‌دهندگان می‌توانند دارایی‌های خود را به استخرهای وام‌دهی بسپارند و با وام‌دادن آن به دیگران سود دریافت کنند.

این پلتفرم باعث ایجاد تجربه معاملاتی سریع‌تر و راحت‌تر برای کاربران و انجام معاملات یکپارچه می‌شود. این پروژه را اولین بار افرادی به اسم لارنس لیم و لو ژنگ رونگ در سال ۲۰۱۹ تاسیس کردند. هدف اصلی آن‌ها از راه‌اندازی این پلتفرم ایجاد یک راه‌حل از طریق ادغام تجارت و کشاورزی در یک پلتفرم بود.

کاربرانی که در معامله‌های جفتی مشارکت می‌کنند، در این پلتفرم پشتیبانی می‌شوند. پلتفرم لورفای به‌دلیل اینکه مبتنی‌بر اتریوم است، امنیت آن توسط مکانیزم اجماع اثبات کار تضمین شده است. شما می‌توانید قیمت ارز لور فای را در این صفحه مشاهده کرده و اقدام به خرید و فروش لور فای کنید. (برای مشاهده نرخ لحظه ای ارز دیجیتال می‌توانید از جدول قیمت راستین که به صورت مستمر آپدیت می‌شود، استفاده کنید)

خرید ارز دیجیتال لورفای در صرافی راستین

برای خرید lever fi در صرافی راستین، در قدم اول کافی است در وبسایت این صرافی ثبت‌نام کنید. بعد از گذراندن مراحل احراز هویت، اعتبار خود را افزایش داده و کیف پول خود را شارژ کنید. بعد از آن می‌توانید از طریق بخش سفارش سریع، اقدام به خرید لور فای کنید. با خرید این رمزارز به مقداری که خرید کردید، کیف پول اختصاصی شما شارژ خواهد شد. 

فروش ارز دیجیتال لورفای در صرافی راستین

برای فروش رمزارز در صرافی راستین، می‌توانید با ورود به حساب کاربری‌تان، از طریق سفارش سریع، لورفای را با تومان یا هر رمز ارز دیگری مبادله کنید. بعد از انجام مراحل فروش، معادل ریالی این رمزارز در کیف پول راستین شما واریز می‌شود. مبلغ فروش‌رفته را می‌توانید از کیف پول خود برداشت کنید یا برای خرید ارز دیجیتال نگه دارید.

قیمت ارز لور فای در صرافی راستین

شما همیشه می‌توانید قیمت لحظه ای لورفای را در وبسایت صرافی راستین مشاهده کنید. قیمت روز تمام ارزهای دیجیتال در این وبسایت به شما ارائه شده است. شما می‌توانید با ذخیره کردن این صفحه، در زمان رسیدن قیمت lever fi به میزان دلخواه شما، در زمان مناسب اقدام به خرید یا فروش آن کنید.


قیمت لحظه‌ای لورفای

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۵، قیمت لحظه‌ای لورفای 108.49 تومان معادل 0.001886 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Lever-fi طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-1.03577979 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۳۶ میلیون دلار است. ارزش بازار لورفای هم اکنون ۶۵ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره لورفای
قیمت لورفای در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای لورفای را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش لورفای در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان لورفای قابل برداشت از صرافی برابر با 18411 لورفای است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت لورفای از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت لورفای برابر 9205.5 لورفای است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت لورفای از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.