JOE

قیمت جو

(JOE)

اطلاعات قیمت جو
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.4412 $

0.4267 $

قیمت (تومان)

21,976

تغییرات (۱h)

+0.07٪

تغییرات (۲۴h)

-1.5٪

تغییرات (۷d)

+11.57٪


اطلاعات بازار جو
محبوبیت

#187

ارزش بازار

200M $

حجم (۲۴h)

6.3M $

عرضه در گردش

387M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

JOE

جو

قیمت تقریبی یک جو

21,976 تومان


شروع معامله
ارز دیجیتال جو؛ یک ارز دیجیتال امن و مبتنی بر بلاک‌چین آوالانچ

تعداد ارز‌های دیجیتال بازار ارزهای دیجیتال هر روز بیشتر می‌شود و در حال حاضر بیش از 18 هزار ارز دیجیتال در این بازار وجود دارند. با‌این‌حال تنها برخی از این ارزها می‌توانند توجه سرمایه‌گذاران و معامله‌گران را به خود جلب کنند. یکی از این ارز‌های دیجیتال، ارز دیجیتال جو (Joe) با نماد اختصاری JOE است. این ارز دیجیتال توکن بومی پلتفرم تریدر جو می‌باشد که یک صرافی آنلاین غیرمتمرکز است. باتوجه به تقاضای بالا برای این ارز دیجیتال، بسیاری از معامله‌گران ایرانی به دنبال خرید جو هستند. اگر شما هم جزو همین دسته از معامله‌گران هستید، برای آشنایی بیشتر با این ارز دیجیتال و خرید آن از بهترین و امن‌ترین صرافی ایرانی همراه ما باشید.

ارز دیجیتال جو چیست؟

بسیاری از پلتفرم‌های معتبر کریپتوکارنسی دارای توکن بومی خود هستند تا کاربران آن‌ها برای انجام معاملات یا تراکنش‌ها در بستر این پلتفرم‌ها کار آسان‌تری داشته باشند. صرافی غیرمتمرکز تریدر جو نیز یکی از همین پلتفرم‌ها است که ارز دیجیتال جو (Joe) را به‌عنوان توکن اختصاصی خود به بازار عرضه کرده است.

این صرافی غیرمتمرکز کاربران بسیار زیادی دارد و بسیاری از معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال از این صرافی برای انجام معاملات خود استفاده می‌کنند. به همین خاطر ارز دیجیتال جو از نظر تقاضا و حجم معاملات در رتبه نسبتا خوبی قرار دارد. در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب، ارز دیجیتال جو در محدوده 0.25 دلار معامله می‌شود. همچنین جو ارزش بازاری در حدود 71 میلیون دلار دارد که آن را در رتبه 288 بازار کریپتوکارنسی قرار می‌دهد. این رتبه برای یک توکن بومی رتبه‌ای بسیار مناسب و خوب است.

کاربرد ارز دیجیتال جو به انجام معاملات در صرافی تریدر جو محدود نمی‌شود و فعالان بازار می‌توانند روی این سهم سرمایه‌گذاری کنند. هرچند که در ریزش اخیر بازار ارزهای دیجیتال، ارزش ارز دیجیتال جو نیز افت زیادی داشته و افت 85 درصدی را تجربه کرده است اما با‌این‌حال می‌توان خرید آن را گزینه‌ای بسیار مناسب برای سرمایه‌گذاری دانست.

چرا خرید ارز دیجیتال جو گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری است؟

باوجود افت ارزشی 85 درصدی ارز دیجیتال جو (Joe)، این ارز دیجیتال هنوز گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری در بازار کریپتوکارنسی است. این امر دلایل زیادی دارد که یکی از آن‌ها، انحصاری بودن توکن جو است. درواقع تمام کاربران صرافی تریدر جو از این توکن برای انجام معاملات خود استفاده می‌کند. از دیگر دلایلی که خرید ارز دیجیتال جو را به گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند، می‌توان به آینده خوب و تقاضای بالا برای خرید آن اشاره کرد.

ارز دیجیتال جو توکن انحصاری پلتفرم تریدر جو است

ارز دیجیتال جو توکن انحصاری صرافی آنلاین تریدر جو است. این امر باعث می‌شود که این ارز دیجیتال پشتوانه بسیار خوبی داشته باشد. از طرف دیگر تمام پروتکل‌ها و تراکنش‌های جو شفاف است و معامله‌گران با اطمینان بسیار بیشتری روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. همچنین صرافی غیرمتمرکز تریدر جو مسئلیت تمام مشکلات و نواقص این ارز دیجیتال را برعهده دارد و درصورت بروز مشکل، با استفاده از تیم توسعه‌دهنده قدرتمند خود مشکلات آن را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع می‌کند.

تقاضا برای Joe همواره بالا است

باتوجه به تعداد کاربران زیاد صرافی تریدر جو، افراد زیادی از ارز دیجیتال جو برای انجام معاملات خود استفاده می‌کنند. به همین خاطر تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال همواره بالا است و شما می‌توانید در هر زمان، توکن‌های خود را با بهترین قیمت به خریداران آن بفروشید. باید اشاره کرد که این امر در زمان ریزش بازار نیز وجود دارد. چرا که کاربران این صرافی‌ها برای خرید و فروش دارایی‌های خود در زمان ریزش بازار نیز به این توکن بومی تریدر جو نیاز دارند.

آینده بسیار درخشان ارز دیجیتال جو

صرافی‌های غیرمتمرکز آینده دنیای کریپتوکارنسی هستند و بسیاری از کارشناسان این حوزه معتقدند که در آینده بسیاری از معامله‌گران تنها در این صرافی‌های معاملات خود را انجام می‌دهند. به همین خاطر شما با خرید ارز دیجیتال جو می‌توانید روی یک ارز دیجیتال برنده و آینده‌دار سرمایه‌گذاری کنید. با افزایش کاربران این صرافی‌ها، تقاضا برای توکن‌های بومی آن‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند و دارایی شما ارزشی چندبرابر پیدا می‌کند.

معایب ارز دیجیتال جو را بشناسید

عموما تنها عیب تمام توکن‌های بومی پلتفرم‌های کریپتوکارنسی، ریسک ازبین‌رفتن پلتفرم‌ها آن‌ها است. برای مثال اگر به هر دلیل، صرافی تریدر جو تعطیل شود؛ ارز دیجیتال جو ارزش به‌سرعت ارزش خود را از دست می‌دهد. به همین خاطر می‌توان گفت که تنها عیب این ارز دیجیتال بومی تریدر جو، امکان تعطیل شدن یا هک شدن پلتفرم آن است. باتوجه به امنیت بسیار بالای صرافی‌های غیرمتمرکز، این عیب قابل چشم‌پوشی می‌باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال جو در صرافی معتبر ایرانی؛ گزینه‌ای امن و آسان

تحریم‌های بانکی و مالی باعث شده است که معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ایرانی نتوانند به‌راحتی و بدون ریسک، معاملات خود را در صرافی‌های خارجی انجام دهند. به همین خاطر صرافی‌های معتبر ایرانی مانند صرافی راستین، بهترین گزینه برای معامله‌گران ایرانی هستند. این افراد می‌توانند در صرافی‌های ایرانی بدون نیاز به پاسپورت یا حساب ارزی، ارز‌های دیجیتال مورد نظر خود را خریداری کنند.

خرید جو (JOE) از صرافی راستین

معامله‌گران ایرانی برای خرید ارز دیجیتال جو از صرافی راستین کار بسیار ساده‌ای دارند. این افراد در ابتدا باید در صرافی راستین یک حساب کاربری ایجاد کنند. در ادامه با انجام مراحل احراز هویت خود، می‌توانند انجام معاملات خود را آغاز نمایند. باید اشاره کرد که شما برای احراز هویت در صرافی راستین به پاسپورت یا کارت اقامت کشورهای خارجی نیازی ندارید و با اطلاعات هویتی خود می‌توانید این کار را انجام دهید.

برای خرید ارز دیجیتال جو در صرافی راستین کافی است بعد از پایان مراحل احراز هویت، کیف پول خود را با استفاده از درگاه‌های بانکی داخلی شارژ و با استفاده از آن ارز دیجیتال جو را خریداری کنید. بعد از خرید نیز می‌توانید آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهید.

فروش ارز دیجیتال جو در صرافی راستین

فروش ارز دیجیتال جود در صرافی راستین بسیار ساده است. شما می‌توانید توکن‌های موجود در کیف پول شخصی خود را به کیف پول صرافی انتقال داده و سپس آن‌ها را به‌صورت مستقیم بفروشید. بعد از فروش نیز این امکان وجود دارد تا دارایی ریالی خود را به حساب بانکی خود واریز کنید.

صرافی راستین؛ بهترین صرافی برای خرید و فروش ارز دیجیتال joe

امنیت و سرعت دو مولفه بسیار مهم برای انتخاب یک صرافی ایرانی است. صرافی معتبر راستین هر دو این مولفه‌ها را دارد و همچنین به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا انواع ارزهای دیجیتال از جمله ارز دیجیتال جو را با کم‌ترین کارمزد خریداری کنند. تمام فعالان کریپتوکارنسی با کم‌ترین دانش می‌توانند از طریق منوی ساده و فارسی صرافی راستین، معاملات خود را انجام دهند.


قیمت لحظه ای جو

امروز ۱۴۰۲/۹/۱۲، قیمت لحظه ای جو 21,976 تومان معادل $ 0.4329 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Joe طی ۲۴ ساعت اخیر

-1.5٪

تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر جو ۲۰۰ میلیون دلار است. ارزش بازار جو هم اکنون ۶٫۳ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره جو
قیمت جو در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای جو را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید یا فروش جو در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان جو قابل برداشت از صرافی برابر با 15 جو است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت جو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت جو برابر 0.6 جو است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت جو از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.