بازار‌‌ها

/

ایمیوتبل ایکس

IMX

قیمت ایمیوتبل ایکس

(IMX)

اطلاعات قیمت ایمیوتبل ایکس
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

2.0619 $

1.7901 $

قیمت (تومان)

126,631

تغییرات (۱h)

+0.53٪

تغییرات (۲۴h)

-10.03٪

تغییرات (۷d)

-30.13٪


اطلاعات بازار ایمیوتبل ایکس
محبوبیت

#41

ارزش بازار

3.7B $

حجم (۲۴h)

101M $

عرضه در گردش

1.4B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

IMX

ایمیوتبل ایکس

قیمت تقریبی یک ایمیوتبل ایکس

126,631 تومان


شروع معامله

معرفی و بررسی ایمیوتبل ایکس و شیوه خرید و فروش آن در صرافی راستین

امروزه بسیاری از بلاک‌چین‌ها سیستم‌های خود را توسعه داده‌اند که در این میان اتریوم به‌عنوان بزرگ‌ترین بلاک‌چین و دارای بیشترین مقدار کاربر و پروژه، فعالیت‌های گسترده‌ای در این زمینه انجام داده است. از ابتدای کار این بلاک‌چین در حوزه‌ی NFT با مشکل مقیاس‌پذیری روبه‌رو بود. در نتیجه برای اینکه این مشکل اتریوم برطرف شود از Immutabl- x  به‌ عنوان لایه دوم استفاده می‌شود. پروتکل ایمیوتبل ایکس IM دارای قابلیت‌های زیادی است که موردتوجه سرمایه‌گذاران بسیاری قرار گرفته و کاربران بسیاری به دنبال آشنایی کافی با آن هستند

قابلیت‌های زیادی در این پلتفرم ارائه شده است که هدف آن آسان‌ترکردن ترید NFT ‌ها است؛ به این معنا که این برنامه،  به‌عنوان یک راه‌حل مقیاس‌پذیر لایه ۲ از قدرت و امنیت موجود در بلاک‌چین اتریوم استفاده می‌کنند و امکان ترید NFT را تا حد ممکن سهولت می‌بخشند. سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال نیازمند آشنایی کافی با ویژگی‌های مختلف آن است. در ادامه به بررسی دقیق قابلیت‌های این ارز می‌پردازیم.

ایمیوتبل ایکس (Immutabl- x ) چیست؟

ارز IMX یک توکن است که برای پلتفرم ایمیوتبل ایکس عرضه شده و از استاندارد ۲۰ ERC-برخوردار است. کاربرانی که درImmutabl- x   فعالیت می‌کنند، توکن IMX  را به ‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند و از این طریق زمینه گسترش اکوسیستم این رمزارز فراهم می‌شود.

توکن بومی ایمیوتبل ایکس IMX است که هدف آن ایجاد رشد بیشتر برای پروتکل اصلی است. از توکن این پروتکل برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها، حق رأی و استیکینگ می‌توان استفاده کرد. این پلتفرم در پی آن است که تجربه کاربری را بهبود بخشد و از نظر معاملاتی بهترین تجربه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. از قابلیت‌های آن می‌توان به میزان کارمزد صفر، سرعت زیاد تراکنش و نقدینگی بالا اشاره کرد.

از اهداف دیگر این پروتکل نیز می‌توان به قابلیت مقیاس‌پذیری آن در کنار افزایش امنیت اشاره کرد. پلتفرم ایمیوتبل از نظر توان عملیاتی در سطح بالایی است؛ اما این مورد نمی‌تواند در امنیت Immutabl- x تغییری ایجاد کند. برنامه دیگر این پروتکل آن است که تجربه توسعه‌دهندگان بهبود پیدا کند.

ویژگی‌های ایمیوتبل ایکس

مهم‌ترین ویژگی‌های ارز دیجیتال IMX و پلتفرم ایمیوتبل ایکس شامل موارد زیر است:

  • امنیت بسیار بالا: کاربری این پروتکل بسیار آسان است و می‌توان کیف پول دارایی را به سادگی مدیریت کرد. امنیت این ارز دیجیتال نیز توسط زنجیره اتریوم تأمین می‌شود.
  • نقدینگی: ویژگی دیگر این پلتفرم نقدینگی است که فرایند خریدوفروش دارایی با قیمت مناسبی در آن انجام می‌شود. این پلتفرم از طریق ایجاد بازار‌های مجازی قابل تعویض برای کاربران میزان نقدینگی را به بیشترین مقدار ممکن می‌رساند. کاربران از این طریق می‌توانند به تمام ارز‌های مورد نظرشان با بیشترین مقدار نقدینگی و هزینه خرید بسیار پایین دسترسی پیدا کنند.
  • قابلیت مقیاس‌پذیری: ایمیوتبل ایکس IMX از طریق همکاری با stark ware می‌تواند به دسته‌بندی تراکنش‌های خارج از زنجیره دسترسی پیدا کند. از این طریق تراکنش‌ها می‌توانند در اثبات واحدی فشرده شوند و در نتیجه کارمزد آن‌ها به صفر برسد. از این طریق میزان مقیاس‌پذیری افزایش پیدا می‌کند و در پلتفرم Immutable-x برای خریدوفروش توکن‌های غیرقابل‌تعویض کارمزد صفر استفاده می‌شود.

مزایای ایمیوتبل ایکس IMX 

استفاده از پلتفرم ایمیوتبل ایکس برای انجام فعالیت‌هایی مثل خریدوفروش یا ایجاد توکن‌های غیرقابل‌تعویض مزیت‌های فراوانی دارد. از جمله اینکه:

  • هزینه گس فی برای تجارت‌های همتا به همتا در سطح صفر در نظر گرفته می‌شود.
  • از این طریق امکان مشخص‌کردن میزان کارمزد معاملات توسط کاربر فراهم شده است.
  • کاربران می‌توانند کلید‌های خصوصی مورد نظرشان را حفظ کنند.
  • میزان مقیاس‌پذیری این پلتفرم بسیار زیاد است و امکان انجام بیش از ۹۰۰۰ تراکنش در ثانیه وجود دارد.
  • امنیت این پلتفرم نیز توسط بلاک‌چین اتریوم تأمین می‌شود.

خرید و فروش ایموتبل ایکس IMX در صرافی ایرانی

خرید ارز دیجیتال Immutable-x و انجام معامله بر روی آن در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز برای کاربران فراهم شده است.

به­دلیل امنیت و نقدینگی زیاد موجود در این رمزارز کاربران می‌توانند با خیال راحت بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند و در بلندمدت به سود قابل قبولی برسند. البته باید بدانید در پلتفرم‌های خارجی کاربران ایرانی تحریم شده­اند و فعالیت در آن‌ها با هویت ایرانی امکان‌پذیر نیست.

اما صرافی ارز دیجیتال راستین این امکان را برای کاربران خود در سطح کشور فراهم کرده تا بتوانند بر روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند. از ویژگی‌های بارز این صرافی می‌توان به کارمزد‌های بسیار کم آن برای خریدوفروش ارز دیجیتال اشاره کرد.

خرید ارز دیجیتال ایمیوتبل ایکس IMX در صرافی راستین

کاربران فعال در بازارهای آنلاین مالی می‌توانند از طریق صرافی راستین ارز دیجیتال ایمیوتبل ایکس IMX مورد نظرشان را به مقدار دلخواه خریداری کنند و در حساب کاربری صرافی نگهداری کنند یا اینکه آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهند. استفاده از قسمت‌های مختلف سایت این صرافی بسیار آسان است و برای شروع کار باید در صرافی ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت را به ‌صورت کامل انجام دهید. سپس می‌توانید شروع به معامله کنید.

فروش ایمیوتبل ایکس در صرافی راستین

افرادی که از طریق این صرافی، ارز IMX خریداری کرده‌اند می‌توانند هنگام فروش مقدار دارایی مورد نظر‌شان را به کیف پول داخلی سایت انتقال دهند و در قیمت موردنظر خودشان بفروشند. پس از فروش نیز امکان واریز پول به‌صورت ارز فیات سنتی به حساب بانکی شما از طریق حساب کاربری صرافی راستین وجود دارد و حتی می‌توانید مبلغ فروش دارایی خود را برای سرمایه‌گذاری‌های بعدی استفاده کنید.


قیمت لحظه‌ای ایمیوتبل ایکس

امروز ۱۴۰۳/۱/۲۸، قیمت لحظه‌ای ایمیوتبل ایکس 126,631 تومان معادل 1.8806 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Immutable-x طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-10.02113022 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۰۱ میلیون دلار است. ارزش بازار ایمیوتبل ایکس هم اکنون ۳٫۷ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ایمیوتبل ایکس

قیمت معامله ایمیوتبل ایکس در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ایمیوتبل ایکس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ایمیوتبل ایکس را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ایمیوتبل ایکس در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ایمیوتبل ایکس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان ایمیوتبل ایکس برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان ایمیوتبل ایکس قابل برداشت از صرافی برابر با 11.871 ایمیوتبل ایکس است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت ایمیوتبل ایکس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه ایمیوتبل ایکس برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت ایمیوتبل ایکس برابر 4.215 ایمیوتبل ایکس است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت ایمیوتبل ایکس از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید ایمیوتبل ایکس اقدام کنم ؟

برای خرید ایمیوتبل ایکس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ایمیوتبل ایکس اقدام کنید.

خرید و فروش ایمیوتبل ایکس چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ایمیوتبل ایکس در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ایمیوتبل ایکس خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ایمیوتبل ایکس می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ایمیوتبل ایکس در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید ایمیوتبل ایکس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها