MAVIA

قیمت ماویا

(MAVIA)

اطلاعات قیمت ماویا
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

6.469 $

5.620 $

قیمت (تومان)

365,683

تغییرات (۱h)

+0.03٪

تغییرات (۲۴h)

+5.8٪

تغییرات (۷d)

-15.29٪


اطلاعات بازار ماویا
محبوبیت

#318

ارزش بازار

1.5B $

حجم (۲۴h)

54M $

عرضه در گردش

30M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

MAVIA

ماویا

قیمت تقریبی یک ماویا

365,683 تومان


شروع معامله

ماویا (MAVIA): بازی استراتژیک بلاک چینی

قهرمانان ماویا (Heros of Mavia)، یک بازی Play to Earn است که از ترکیب فناوری بلاک چین و NFTها استفاده می‌کند. این بازی در جزیره‌ای خیالی به نام ماویا جریان دارد. بازیکنان باید با ساخت و توسعه ارتش‌ها و پایگاه‌های خود، وارد نبرد با دیگر بازیکنان شوند و با حمله به پایگاه‌های آن‌ها، منابع داخل بازی را به دست بیاورند. منابع اصلی در بازی شامل طلا، نفت و RUBY، ارز دیجیتال داخل بازی ماویا است. توکن اصلی بازی ماویا، MAVIA نام دارد که مبتنی بر استاندارد ERC-20 است و روی شبکه اتریوم راه‌اندازی شده است. این بازی اکنون برای سیستم عامل‌های IOS و Android قابل دسترسی است.

تاریخچه

بازی ماویا توسط Skrice Studios در کشور ویتنام و در سال 2021 طراحی شد. نسخه اولیه بازی قهرمانان ماویا به طور رسمی در اکتبر سال 2022 منتشر شد. توکن‌ بومی بازی قهرمانان ماویا، MAVIA است که در 6 فوریه 2024 راه‌اندازی شد.

تکنولوژی

قهرمانان ماویا یک بازی منحصر به فرد است که به بازیکنان، آیتم‌های داخل بازی را به عنوان NFTهای منحصر به فرد و قابل معامله ارائه می‌دهد. مهم‌ترین NFTها شامل زمین‌ها، قهرمانان و مجسمه‌هاست که هر کدام از آن‌ها هدف و ارزش خاص خود را دارد. این NFTها می‌توانند با گذشت زمان ارتقا و ارزش آن‌ها افزایش یابد. مشابه بازی Clash of Clans، بازیکنان در جزیره ماویا پایگاه‌های خود را ساخته و توسعهمی‌دهند، ارتش‌ها را آموزش می‌دهند و با سایر بازیکنان نبرد می‌کنند. با این حال، آنچه ماویا را متمایز می‌کند، توانایی کسب درآمد واقعی در قالب آیتم RUBY، از رقابت با دیگر بازیکنان است.

مزایا

  • ثبت تاریخچه و جزییات نبردها در بلاک چین: ارزش کلیدی بازی قهرمانان ماویا استفاده از بلاک چین برای ثبت جزییات نبردهاست، به این معنی که هر نبردی که در بازی انجام شود، به طور دائمی و غیرقابل تغییر، ثبت می‌شود.
  • هزینه‌های تراکنش پایین از طریق بلاک چین لایه 2 آربیتروم: بازی ماویا بر روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود که به هزینه‌های تراکنش نسبتاً بالا شناخته شده است. راه‌حل بازی ماویا استفاده از بلاک چین لایه 2 آربیتروم است. به طور خلاصه استفاده آربیتروم از زنجیره‌های جانبی لایه 2، اجازه می‌دهد بازیکنان ماویا از هزینه‌های پایین‌ برای تراکنش‌های مربوط به توکن‌ها و NFTهای بازی لذت ببرند.
  • جامعه غیرمتمرکز: اکوسیستم بازی قهرمانان ماویا از طریق توکن حاکمیتی MAVIA کنترل می‌شود. این توکن به دارندگان اجازه می‌دهد تا تصمیمات مربوط به مدیریت جامعه غیرمتمرکز بازی را مطرح نموده و آن‌ها را به رأی‌ بگذارند. همچنین امکان استیک کردن توکن ماویا برای کسب سود نیز وجود دارد.

خرید و استفاده از ماویا در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که توکن ماویا را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از ماویا بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

قهرمانان ماویا یک بازی استراتژی موبایلی در حوزه وب 3 است که توسط  Skrice Studios توسعه یافته است. بازی در جزیره‌ای فانتزی به نام ماویا اتفاق می‌افتد، جایی که بازیکنان بر روی قطعات زمین، پایگاه‌های خود را بنا می‌کنند و با پایگاه‌ها و ارتش‌های همسایگان خود به نبرد می‌پردازند تا منابع داخل بازی مانند RUBY رابه دست آورند. روبی می‌تواند برای ساخت و معامله NFTها مانند مجسمه‌ها و آیتم‌های مصرفی‌ استفاده شود. این بازی با ترکیب فناوری بلاک چین و NFT‌، فرصتی برای کسب درآمد از طریق سرگرمی را برای بازیکنان فراهم می‌آورد.


قیمت لحظه‌ای ماویا

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای ماویا 365,683 تومان معادل 6.143 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Heroes-of-mavia طی ۲۴ ساعت اخیر ‎5.80388504 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵۴ میلیون دلار است. ارزش بازار ماویا هم اکنون ۱٫۵ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ماویا
قیمت ماویا در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ماویا را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش ماویا در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان ماویا قابل برداشت از صرافی برابر با 10.05 ماویا است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت ماویا از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت ماویا برابر 5.025 ماویا است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت ماویا از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید ماویا کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ماویا اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش ماویا در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید ماویا می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید ماویا معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها