HMSTR

قیمت

(HMSTR)

اطلاعات قیمت
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0 $

0 $

قیمت (تومان)

0

تغییرات (۱h)

0٪

تغییرات (۲۴h)

0٪

تغییرات (۷d)

0٪


اطلاعات بازار
محبوبیت

#0

ارزش بازار

0 $

حجم (۲۴h)

0 $

عرضه در گردش

0 $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

HMSTR

قیمت تقریبی یک

0 تومان


شروع معامله

ارز همستر (HMSTR): توکن بازی همستر کامبت

همستر کامبت بازی play to earn تلگرامی شبیه نات کوین است که تنها طی 11 روز 1 میلیون کاربر جذب کرد. در این بازی هر فرد مدیر عامل یا CEO یک صرافی خیالی است. بعد از موفقیت و رشد نات کوین بعد از لیست شدن در صرافی‌ها، بازی‌های مشابه زیادی مثل تپ سواپ ایجاد و ترند شدند. همستر با گیم پلی ساده، جایزه‌های متنوع در قسمت‌های مختلف بازی، کشف کد مورس با پاداش روزانه، کارت‌های دیلی کومبو و غیره با ایجاد جذابیت بیشتری برای کاربران؛ تا 9 ژوئن 100 میلیون کاربر جذب کرد.

تاریخچه بازی همستر HAMSTER

بازی همستر کامبت Hamster Kombat از 26 مارس 2024 در دسترس عموم قرار گرفت. فعلا وایت پیپر، رود مپ و اعضای تیم مشخص نشده‌اند. طبق اطلاع رسانی‌های تیم همستر، توکن‌های این بازی روی بلاک چین تون TON راه‌اندازی خواهد شد. زمان ایردراپ هم هنوز تعیین نشده است. برنامه ایردراپ توکن‌ها برای توزیع کوین ها بین کاربران همستر تنها بر اساس تعداد سکه‌های جمع شده در بازی نخواهد بود. بلکه پرافیت ساعتی یا Profit per hour بازیکن، تعداد افراد دعوت شده به بازی و میزان فعالیت کلی نیز درجه اهمیت بالایی دارند.

نحوه بازی همستر کامبت

برای بازی همستر باید در موبایل برنامه تلگرام را باز کنید و با سرچ hamster_kombat@ وارد صفحه چت ربات شده و با زدن روی play بازی را شروع کنید. صفحه اصلی محیط بازی با اسم Exchange به شما نمایش داده می‌شود. بازیکنان در این صفحه با ضربه زدن روی شکل همستر توکن درون بازی را جمع‌آوری می‌کنند. بخش‌های دیگر بازی برای به‌دست آوردن سکه‌های بیشتر با نام‌های Mine، Friends و Earn در منوی پایین صفحه در دسترس هستند.

استخراج بیشتر سکه بازی همستر

همستر برای استخراج بیشتر سکه‌ها در کنار راه ابتدایی ضربه زدن، ویژگی‌های متعدد زیر را معرفی کرد:

بخش Mine

 در این بخش کارت‌های مختلفی وجود دارد که بازیکن با پرداخت سکه‌های درون بازی، آنها را خریده و برای بهبود عملکرد صرافی خود استفاده می‌کند. تمامی این کارت‌ها پرافیت ساعتی مشخصی دارند. براساس اطلاع رسانی‌ها میزان پروفیت ساعتی بازیکن در ایردارپ توکن‌های همستر نقش پر‌رنگی دارند.  سه کارت شانس با جایزه 5 میلیون سکه هم با اسم Daily combo میان همین کارت‌ها قرار دارد.

بخش Friends

در بخش دوستان شما با ارسال لینک دعوت به بازی همستر برای دیگران، جایزه می‌گیرید. همانطور که گفته شد میزان مشارکت و فعالیت بازیکنان در ایردراپ احتمالی همستر هم بسیار مهم هستند. 

بخش Earn

در این بخش لیستی از وظایف تعریف شده و بازیکن با انجام هریک تعداد مشخصی توکن جایزه دریافت می‌کند. به طور مثال عضویت در کانال تلگرام رسمی بازی، پیوستن به کانال یوتیوب و حساب رسمی X همستر و برخی دیگر همگی جایزه دارند. علاوه بر این با زدن روی گزینه Daily Reward یا پاداش روزانه، هر روز تعدادی توکن پاداش از طرف بازی خواهید گرفت. 

انتخاب صرافی

در بخش اصلی بازی با انتخاب صرافی مورد نظر برای انتقال توکن‌های بازی در آینده هم تعدادی سکه جایزه می‌گیرید. همچنین با هربار باز کردن بازی از طرف صرافی انتخاب شده هم پاداش دریافت می‌کنید.

کارت‌های دیلی کمبو

بین کارت‌های بخش ماین به صورت رندوم سه کارت وجود دارد که در صورت انتخاب و خرید هر سه آنها در یک روز 5 میلیون سکه جایزه می‌گیرید. این کارت‌ها هر روز عوض می‌شوند. کارت‌ها باید مرتبا انتخاب و به مراحلی که زیر اسم هریک درج شده ارتقا داده شوند.

کد مورس 

از 5 ژوئن ویژگی جدیدی با جایزه 1 میلیون سکه به همستر اضافه شد. هر روز واژه‌ای انتخاب و معادل کد مورس آن باید در بازی وارد شود. در بخش اصلی بازی با دوبار ضربه روی Earn per tap و قزمز شدن دایره پشت همستر، کادر جایزه نمایان شده و آماده ورود کد می‌شود.

ایردراپ همستر کامبت

در بخش جداگانه‌ای به اسم Airdrop همستر مراحل طی شده و باقی‌مانده ایردراپش را ارائه کرده است. مذاکره با صرافی و مارکت میکرها و پروژه‌های همکاری مهم انجام شده و لیست تسک‌های ایردارپ باقی مانده است. این تیم اعلام کرده‌اند معیار ایردراپ توکن‌های بازی فقط تعداد سکه‌های جمع شده نیست. تعداد افراد دعوت شده توسط بازیکن به بازی، پرافیت ساعتی و مشارکت آنها هم ضریب بالایی دارند.

خرید و فروش توکن همستر

برای خرید، هولد یا فروش توکن‌های بازی همستر کامبت می‌توانید از پلتفرم امن و سریع راستین استفاده کنید. بعد از ثبت نام در صرافی راستین دسترسی معامله بیش از 400 ارز دیجیتال از جمله رمزارزهای بازی‌هایی مثل نات کوین، همستر و تپ سواپ را دارید. اپلیکیشن موبایلی راستین جهت مدیریت کیف پول اختصاصی شما با امنیت بالا طراحی و ارائه شده است.

جمع‌بندی

همستر HMSTR توکن بازی ربات تلگرامی همستر کامبت روی بلاک چین TON است. این بازی شباهت زیادی به نات کوین دارد و روی موج ترند همین بازی سوار شد و کاربران زیادی جذب کرد. تا ژوئن 2024 این بازی موفق به جذب 100 میلیون کاربر شد! باز هم مشابه نات کوین خود بازی بسیار ساده است و فقط با ضربه زدن روی صفحه سکه استخراج می‌شود. بخش های دیگر بازی برای کسب سکه بیشتر برای کاربران جذابیت بیشتری ایجاد کرد. با انتخاب صرافی داخل بازی و لیست شدن توکن همستر، با اتصال کیف پول تون به بازی امکان انتقال و معامله این کوین‌ها وجود دارد.


قیمت لحظه‌ای

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای 0 تومان معادل 0 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Hamster-kombat طی ۲۴ ساعت اخیر ‎0 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۰ دلار است. ارزش بازار هم اکنون ۰ دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره

قیمت معامله در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید اقدام کنم ؟

برای خرید کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید اقدام کنید.

خرید و فروش چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها