بازار‌‌ها

/

فرکس شیرز

FXS

قیمت فرکس شیرز

(FXS)

اطلاعات قیمت فرکس شیرز
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

2.653 $

2.527 $

قیمت (تومان)

151,142

تغییرات (۱h)

-0.97٪

تغییرات (۲۴h)

-3.53٪

تغییرات (۷d)

+4.37٪


اطلاعات بازار فرکس شیرز
محبوبیت

#235

ارزش بازار

254M $

حجم (۲۴h)

22M $

عرضه در گردش

81M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

FXS

فرکس شیرز

قیمت تقریبی یک فرکس شیرز

151,142 تومان


شروع معامله

معرفی و بررسی فرکس شیرز و شیوه خرید و فروش آن در صرافی راستین

یکی از ارزهای دیجیتال موجود در بازار آنلاین مالی فرکس شیرز است که پروتکل‌ آن به‌صورت سیستم استیبل کوین متن باز است و به‌ صورت الگوریتمی فعالیت می‌کند. این ارز در حال حاضر بر روی شبکه اتریوم و سایر زنجیره‌ها قابل‌دسترسی است. در پروتکل ارز دیجیتال FXS می‌توان از دو دارایی مختلف استیبل کوین فرکس و توکن حاکمیتی این ارز استفاده کرد که جهت پشتیبانی از عملکرد‌های پلتفرم کاربردی است.

پلتفرم خودمختار فرکس شیرز

این پلتفرم به ‌صورت خودمختار فعالیت می‌کند و در آینده قابلیت پیاده‌سازی زنجیر‌های متقابل را خواهد داشت. هدف آن نیز ایجاد یک پول الگوریتمی است که به ‌صورت مقیاس‌پذیر و غیرمتمرکز اداره ‌شود. آشنایی با ویژگی‌ها و مزایا و معایب این ارز می‌تواند قبل از شروع سرمایه‌گذاری برای کاربران قابل ‌استفاده باشد. به همین دلیل در ادامه جوانب مختلف این ارز را بررسی می‌کنیم.

فرکس (FXS) چیست؟

این پلتفرم به صورت سیستم استیبل کوین است که بر روی یک بستر متن باز شروع به فعالیت کرده و در نظر دارد یک پول غیرمتمرکز الگوریتمی را به‌عنوان جایگزین ارز‌های ثابت ایجاد کند. این ارز اولین استیبل‌کوینی است که به‌صورت کسری - الگوریتمی فعالیت می‌کند.

این پلتفرم FXS دارای ایدئولوژی خاصی است و در مقیاس بالا و به‌صورت باثبات فعالیت می‌کند. سیستم ارز دیجیتال آن نیز به صورت دو توکنی عرضه شده است. ارز دیجیتال استیبل کوین استاندارد در نظر دارد با استفاده از یک دارایی خاص مثل ارز‌های فیات ثبات قیمت ایجاد کند.

در حالی که استیبل کوین الگوریتمی از طریق تولید ارز جدید یا سوزاندن تعدادی از ارزهای موجود به ثبات قیمت کمک می‌کند. یعنی هر زمان که قیمت ارز بیش از ۱ دلار باشد، سیستم الگوریتم شروع به تولید استیبل کوین جدید می‌کند تا قیمت را به ۱ دلار برگرداند.

عملکرد سیستم فرکس شیرز هنگام کاهش استیل کوین‌ها نیز تأثیر معکوس می‌گذارد. یکی از توکن‌های ارائه شده در این پلتفرم استیبل کوین Frax است و توکن حاکمیتی و ابزاری آن نیز FXS است.

ویژگی‌های فرکس شیرز

پروتکل FXS دارای برخی ویژگی‌های خاص است که آن را نسبت به ارز‌های دیجیتال دیگر متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

  • فرکس یک مکانیزم دو کوینی است که از طریق استیبل کوین مخصوص خود به دنبال ایجاد و حفظ ثبات در قیمت است.
  • این پلتفرم به‌صورت منحصربه‌فرد طراحی شده و هدایت آن بر عهده کاربران فعال در پلتفرم است.
  • این پلتفرم ۶۰ درصد از توکن خود را برای پاداش دادان به ارائه‌دهندگان نقدینگی صادر می‌کند تا از این طریق به آن‌ها سود برساند و نقدینگی خود را افزایش دهد.
  • پلتفرم غیرمتمرکز فرکس شیرز از حاکمیت زنجیره‌ای برخوردار است که به‌صورت کسری و الگوریتمی ترکیب شده است. فرکس ترکیبی از سه مدل ارز وثیقه‌ای، باثبات و الگوریتمی است.
  • این ارز از نظر ثبات قیمت با بیت‌کوین برابری می‌کند.
  • این پروتکل تاکنون توانسته در حوزه سرمایه‌گذاری با پروژه‌های مختلف همکاری کند که شامل پارتیسیسا، اوندو، هارمونی و کریپشن نتورک است.

مزایای فرکس شیرز

از مزیت‌های اصلی پلتفرم FXS می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این پروتکل‌ها به‌صورت غیرمتمرکز طراحی شده است و به همین دلیل تحت‌نظر هیچ دولت یا افراد خاصی نیست. زنجیره حاکمیتی در ارز دیجیتال توسط کاربران فعال در پلتفرم تشکیل شده و توسط آن‌ها اداره می‌شود.
  • این عرضه دیجیتال تنهایی ارزی است که از زمان راه‌اندازی تاکنون توانسته به‌صورت ترکیبی الگوریتمی -کسری فعالیت کند.
  • ارز‌های دیجیتال گوناگونی در این استخر وجود دارند که کاربران می‌توانند آن‌ها را بخرند و بر روی آن سرمایه‌گذاری کنند.
  • از مهم‌ترین مزیت‌های ارز دیجیتال فرکس شیرز می‌توان به ثبات قیمت آن اشاره کرد که آن را در رقابت با ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین قرار می‌دهد.

خرید و فروش FXS در صرافی ایرانی

این ارز دیجیتال یک پلتفرم مخصوص است که برای اجرای هر سه نوع روش متدوال سرمایه‌گذاری کاربردی است و امکان پوشش‌دهی همه آن‌ها را دارد. در نتیجه قابلیت‌های زیادی برای کاربران فراهم شده است. در نتیجه صرافی‌های مختلف ایرانی امکان سرمایه‌گذاری در این ارز را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند که شما باید در یکی از صرافی‌های ایرانی حساب کاربری ایجاد کرده و پس از تکمیل مراحل آن شروع به معامله کنید.

یکی از صرافی‌های بسیار رایج و کاربردی ایرانی راستین است که برای کاربران خود قابلیت‌های مختلفی فراهم کرده است و در آن تمام معاملات ارز‌های دیجیتال گوناگون با سرعت و سهولت انجام می‌شود و در برابر آن کارمزد‌های بسیار کمتری دریافت می‌شود که از ویژگی‌های بارز این صرافی است.

خرید فرکس شیرز در صرافی راستین

برای اینکه کاربران بتوانند در این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند و از قابلیت‌های موجود در پلتفرم آن استفاده کنند، ابتدا باید به صرافی راستین مراجعه کنند. پس از آن می‌توانند مراحل احراز هویت را تکمیل کرده و حساب کاربری ایجاد کنند.

در داخل سایت کیف پول متناسب با هر کاربر نیز وجود دارد که شما می‌توانید آن را شارژ کنید و به اندازه FXS بخرید. البته بهتر است این ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در نظر گرفته شود.

فروش فرکس شیرز در صرافی راستین

پس از فرایند خرید کاربران می‌توانند تا هر زمان که لازم است ارز را در کیف پول داخلی سایت یا کیف پول موردنظر خودشان ذخیره کنند و در زمان دلخواه بفروشند. در هنگام فروش ابتدا باید ارز را از کیف پول شخصی به کیف پول صرافی انتقال دهید و پس از آن در قیمت مورد نظرتان به فروش برسانید.

مبلغ دارایی خودتان را می‌توانید در حساب کاربری صرافی نگهداری کنید و برای سرمایه‌گذاری در ارز‌های دیجیتال دیگر از آن استفاده کنید. همچنین می‌توانید آن را به‌صورت مستقیم به حساب بانکی خودتان انتقال دهید و ارز سنتی ریالی برداشت کنید.


قیمت لحظه‌ای فرکس شیرز

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای فرکس شیرز 151,142 تومان معادل 2.592 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Frax-share طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-3.52195805 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۲ میلیون دلار است. ارزش بازار فرکس شیرز هم اکنون ۲۵۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره فرکس شیرز

قیمت معامله فرکس شیرز در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت فرکس شیرز در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای فرکس شیرز را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید فرکس شیرز در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش فرکس شیرز در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان فرکس شیرز برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان فرکس شیرز قابل برداشت از صرافی برابر با 8.46 فرکس شیرز است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت فرکس شیرز از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه فرکس شیرز برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت فرکس شیرز برابر 4.23 فرکس شیرز است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت فرکس شیرز از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید فرکس شیرز اقدام کنم ؟

برای خرید فرکس شیرز کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید فرکس شیرز اقدام کنید.

خرید و فروش فرکس شیرز چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش فرکس شیرز در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از فرکس شیرز خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید فرکس شیرز می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید فرکس شیرز در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید فرکس شیرز معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها