FLOKI

قیمت فلوکی

(FLOKI)

اطلاعات قیمت فلوکی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.00024449 $

0.00021182 $

قیمت (تومان)

13.0200

تغییرات (۱h)

-1.16٪

تغییرات (۲۴h)

+6.7٪

تغییرات (۷d)

+4.15٪


اطلاعات بازار فلوکی
محبوبیت

#53

ارزش بازار

2.2B $

حجم (۲۴h)

840M $

عرضه در گردش

9.6T $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

FLOKI

فلوکی

قیمت تقریبی یک فلوکی

13.0200 تومان


شروع معامله

 خرید و فروش فلوکی

اگر در بازار ارز دیجیتال جزء کاربران فعال باشید، به احتمال زیاد نام میم‌ کوین‌ها را شنیده‌اید. لازم است پیش از خرید و فروش این نوع توکن‌ها و سرمایه‌گذاری روی آن‌ها هم کمی تحقیق کرده و با دید باز، وارد ماجرا شوید. اصطلاح میم‌ کوین به ارز‌هایی اختصاص داده می‌شود که دارای لوگویی به شکل‌های دایناسور، سگ، نهنگ و... هستند. فلوکی هم یکی از همین میم ‌کوین‌ها است که نوپا بوده و در چند سال اخیر، وارد این عرصه شده است. این ارز رایج، در مقایسه با انواع دیگر، ثبات و پایداری زیادی داشته است.

به‌طور معمول میم‌ کوین‌ها، آن ثبات کافی و لازم را نداشته و اغلب پس از مدتی نوسان، از‌بین می‌روند. علت این موضوع را می‌توان در عدم داشتن پشتوانه آن‌ها جست‌و‌جو کرد. احتمال این موضوع تا حدی زیاد است که حتی گفته می‌شود نزدیک به 99 درصد از آن‌ها پس از مدتی جولان ‌دادن، از ‌بین می‌روند. پشتوانه برخی از میم‌ کوین‌ها که جای پای خود را ثابت می‌کنند، شت‌کوین (Shitcoin) است. ایده طراحی لوگوی Floki از سگ ایلان ماسک بود. این ارز دیجیتال، به کاربران قول داد به رتبه 1 الی 10 بازار خواهد رسید، اما حالا در رتبه 2800 قرار دارد.

ماهیت Floki چه مباحثی را شامل می‌شود؟

سال 2021 و 2022 سالی بود که میم‌ کوین‌های دارای لوگوی سگ بسیار معروف شده و در بازار ارز دیجیتال توانستند خود را اثبات کنند. می‌توان از شیبا، فلوکی و دوج‌کوین، به‌عنوان برخی از آن‌ها نام برد. در این میان ایلان ماسک سهم عظیمی در رشد چشمگیر این پلتفرم و توکن اختصاصی آن داشته است. البته این کار ایلان ماسک صرفا به این دلیل بود که سود خود را از این کار دریافت کند. این فرد که سرمایه‌گذار بزرگی در سطح جهان است، با توئیت‌های خود مردم را تشویق به خرید میم‌ کوین خاصی می‌کند.

با وجود این تشویق‌ها است که یک ارز مانند فلوکی که پشتوانه ندارد، تا این حد رشد کرده و قیمت آن به‌سرعت بالا می‌رود. این پلتفرم خود را به‌عنوان یک الگوی رفتاری ندانسته و گفته که یک جنبش و حرکتی در راه دارد.

سگی که لوگوی Floki در‌نظر گرفته شده، سگی است که از نژاد شیبا اینو بوده و در اصل شخصیتی بزرگ در وایکینگز دارد. روند شکل‌گیری این پروژه به‌صورتی بود که ایلان ماسک یک توئیت از سگ اختصاصی خود گذاشته و سپس تیم توسعه‌دهنده سعی کردند این پروژه را استارت زده و در جهت رشد آن قدم بردارند.

رشد شدید و ناگهانی قیمت آن را می‌توان در تبلیغات سنگین جست‌و‌جو کرد. با اینکه این ارز چیز خاصی به بلاک‌ چین اضافه نمی‌کند، اما افراد زیادی خواهان آن بوده و برای خرید و فروش آن اقدام می‌کنند. با این وجود، توسعه‌دهندگان اعلام کرده‌اند که قرار است در آینده‌ای نه‌چندان دور، امکانات و برنامه‌های زیادی روی Floki پیاده کنند تا از این طریق بتوانند میزان تقاضا را بیش از پیش افزایش دهند. خواسته توسعه‌دهندگان این است که بتوانند این ارز را به‌عنوان یک اکوسیستم غیر‌متمرکز و با کمک شرکت‌ها به محبوبیت بالایی برسانند.

آینده ارز دیجیتال فلوکی چگونه پیش بینی می‌شود؟

بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند پیش از سرمایه‌گذاری روی ارز خاصی، دیدگاه دیگر افراد را در مورد آن بررسی کرده و سپس نتیجه‌گیری کنند و تصمیم نهایی را بگیرند. این کاری است که هر تریدر حرفه‌ای باید انجام دهد؛ چراکه سرمایه آن کاربر ارزش داشته و نمی‌توان بی‌گدار به آب زد! این موضوع باید برای تمامی میم‌کوین‌ها با وسواس بیشتری انجام شود؛ چراکه آن‌ها پشتوانه خاصی ندارند. قیمت روزانه و حتی آینده بازار فلوکی یا دیگر میم‌کوین‌ها بستگی به عوامل گوناگونی دارد.

می‌توان از وضعیت کلی بازار کریپتوکارنسی، سیاست‌گذاری‌های کلان، وضعیت تیم توسعه‌دهنده، شرایط رقیبان، شرایط اقتصاد جهانی و... به‌عنوان برخی از این عوامل تاثیر‌گذار نام برد. با تمامی این اوصاف و در ‌نظر ‌گرفتن این شرایط، آینده خوبی برای Floki دیده نمی‌شود. این ارز به‌جز توکن‌سوزی عمل دیگری انجام نداده و با توجه به اینکه پشتوانه خاصی ندارد، اغلب کارشناسان این حرفه، دید خوشایندی به آینده آن ندارند. توکن‌سوزی در حالتی رخ می‌دهد که عرضه Floki در بازار، حجم زیادی داشته و نتوان از طرق دیگر بازار این میم‌کوین را کنترل کرد.

کیف پول هایی که از فلوکی پشتیبانی می‌کنند!

چنانچه قصد دارید در مورد یک ارز دیجیتال تحقیقات گسترده‌ای را انجام دهید باید به این مورد هم دقت کنید که چه تعداد کیف پول دیجیتالی از آن پشتیبانی می‌کنند. اهمیت این موضوع از این جهت است که هرچه تعداد کیف پول‌ها بیشتر باشد، می‌توان به‌سادگی متوجه شد که آن ارز دیجیتال در میان مردم بسیار محبوب بوده و نفوذ زیادی دارد. این موضوع برای فلوکی هم صادق است. با اینکه آینده خوبی برای Floki پیش‌بینی نمی‌شود، اما دیده شده که کیف پول‎های زیادی آن را پشتیبانی می‌کنند.

با توجه به اینکه فلوکی در شبکه‌های بلاک‌چین بایننس و اتریوم اسمارت چین بنا شده است، هر کیف پولی که این شبکه‌ها را در بر گیرد، می‌تواند فلوکی را هم در خود جای دهد.

تمامی این کیف پول‌ها از استاندارد خاصی پیروی می‌کنند؛ هر جایی از دنیا بروید و نام آن‌ها را بیان کنید، این استاندارد و اعتبار در کنار نام‌شان بیان می‌شود. با وجود تمامی این اوصاف، کیف پول‌های معتبری که در سراسر جهان وجود دارند از Floki پشتیبانی می‌کنند. می‌توان از موارد زیر به‌عنوان برخی از آن‌ها نام برد.

  • اتمیک والت
  • تراست ولت
  • لجر نانو ایکس
  • مث والت
  • متا ماسک
  • اتر والت
  • کیف پول بایننس

خرید و فروش فلوکی در صرافی راستین

با اینکه صرافی‌های زیادی از فلوکی حمایت نکرده و از آن پشتیبانی نمی‌کنند، اما صرافی راستین اینجا است که علاوه ‌بر کوین‌های رایج، این نوع را هم در خود جای دهد. هرچه صرافی‌های بیشتری از یک ارز پشتیبانی کنند، آن توکن شرایط زمینه‌ای خوبی را طی خواهد کرد؛ اما Floki در این دسته قرار نمی‌گیرد. با این حساب اگر قصد خرید و فروش چنین میم‌ کوینی را دارید، می‌توانید به صرافی راستین رفته و پس از ثبت‌نام، برای سرمایه‌گذاری اقدام کنید.

برای عملکرد راحت‌تر می‌توانید به‌صورت مستقیم به صرافی راستین مراجعه کرده و از امکانات این صرافی برای خرید و فروش این کوین بهره ببرید.


قیمت لحظه‌ای فلوکی

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای فلوکی 13.0200 تومان معادل 0.00022909 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Floki-inu طی ۲۴ ساعت اخیر ‎6.70398574 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۸۴۰ میلیون دلار است. ارزش بازار فلوکی هم اکنون ۲٫۲ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره فلوکی

قیمت معامله فلوکی در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت فلوکی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای فلوکی را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید فلوکی در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش فلوکی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان فلوکی برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان فلوکی قابل برداشت از صرافی برابر با 22296 فلوکی است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت فلوکی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه فلوکی برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت فلوکی برابر 2787 فلوکی است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت فلوکی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید فلوکی اقدام کنم ؟

برای خرید فلوکی کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید فلوکی اقدام کنید.

خرید و فروش فلوکی چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش فلوکی در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از فلوکی خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید فلوکی می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید فلوکی در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید فلوکی معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها