FLR

قیمت فلر

(FLR)

اطلاعات قیمت فلر
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.02158 $

0.02079 $

قیمت (تومان)

1,235

تغییرات (۱h)

-0.37٪

تغییرات (۲۴h)

-2.45٪

تغییرات (۷d)

+5.48٪


اطلاعات بازار فلر
محبوبیت

#77

ارزش بازار

2.1B $

حجم (۲۴h)

5.1M $

عرضه در گردش

43B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

FLR

فلر

قیمت تقریبی یک فلر

1,235 تومان


شروع معامله

فلر (FLR): دسترسی امن به داده‌های زنجیره‌های مختلف

شبکه فلر یک بلاکچین لایه 1 سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است. هدف فلر افزایش تعامل‌پذیری در سراسر اکوسیستم وب 3 با امکان انتقال داده‌ها و دارایی‌های دیجیتال بین شبکه‌های مختلف است. کاربران در ازای استفاده از این خدمات، توکن بومی فلر (FLR) را پرداخت می‌کنند. علاوه بر این، شبکه Songbird به عنوان یک شبکه تست برای فلر عمل می‌کند که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد قبل از پیاده‌سازی برنامه‌های خود در شبکه فلر، ابتدا آن‌ها را در Songbird آزمایش کنند و پس از به‌روزرسانی‌ها در فلر اجرا نمایند.

تاریخچه

شبکه پروژه فلر در ژوئیه سال 2022 ابتدا در حالت خصوصی راه‌اندازی شد. تاریخ راه‌اندازی شبکه فلر در فاز عمومی، سپتامبر همان سال بود. البته پیدایش این پروژه به سال 2019 برمی‌گردد که دو سال پس از آن، در ژانویه سال 2022، توکن فلر (FLR) به صورت ایردراپ عرضه شد.

تکنولوژی

شبکه فلر دارای دو پروتکل اصلی است شامل State Connector و Flare Time Series Oracle (FTSO). همچنین فلر از EVM برای اجرای قراردادهای هوشمند تورینگ کامل و ارائه قابلیت‌های آن‌ها برای توکن XRP و سایر توکن‌های غیرقابل برنامه‌ریزی که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کنند، استفاده می‌کند.

Flare Time Series Oracle (FTSO): یک اوراکل غیرمتمرکز لایه اول است که بر روی بلاک چین فلر اجرا می‌شود و داده‌های واقعی مانند قیمت توکن‌ها، رویدادها و داده‌های تراکنش‌ها را به برنامه‌های مختلف در اکوسیستم فلر متصل می‌کند. همچنین، می‌تواند داده‌ها را از شبکه‌های بلاک چینی و سراسر اینترنت جمع‌آوری کند.

State Connector: یک قرارداد هوشمند است که بر روی بلاک چین فلر اجرا می‌شود. کاربران و توسعه‌دهندگان از دیگر بلاک چین‌ها می‌توانند بدون واسطه و به صورت امن، درخواست‌های خود را به آن ارسال و با شبکه فلر تعامل کنند.این قرارداد هوشمند امکانات جدیدی را برای تعامل‌پذیری بین شبکه‌های مختلف فراهم می‌کند.

مزایا

اولین مزیت شبکه فلر توانایی آن در ایجاد تعامل‌پذیری بین بلاکچین‌های مختلف است. این برای توسعه‌دهندگان و کاربران حوزه بلاک چین یک مزیت است زیرا فناوری فلر اجازه می‌دهد اطلاعات تراکنش‌ها بین چندین بلاک چین منتقل شود. دوم، شبکه‌های فلر به رشد مقیاس‌پذیری و تعامل بلاک چین‌هایی که از مکانیزم اجماع PoS استفاده می‌کنند، کمک می‌کند بدون اینکه امنیت آن‌ها به خطر بیفتد. همچنین شبکه فلر به دلیل تورینگ کامل بودن، محیطی را برای ساخت برنامه‌های کاربردی (DApp) بدون نگرانی از ناسازگاری کدها فراهم می‌کند. مورد بعد اینکه فلر از طریق سازگاری با ماشین مجازی اتریوم (EVM)، به توسعه شبکه‌ قراردادهای هوشمند کمک می‌کند.

خرید و استفاده از فلر در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که فلر (FLR) را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از فلر بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

شبکه فلر یک بلاکچین لایه 1 است که تعامل‌پذیری بین بلاکچین‌های مختلف را تسهیل می‌کند. این کار از طریق عناصر کلیدی فلر که شامل پروتکل State Connector فلر، اوراکل FTSO و ماشین مجازی اتریوم است، انجام می‌شود. شبکه فلر همچنین ویژگی‌های قراردادهای هوشمند را در اختیار بلاک چین‌هایی که با آن‌ها سازگار نیستند، قرار می‌دهد. FLR نام توکن بومی شبکه فلر است که کاربران در ازای استفاده از خدمات، آن را پرداخت می‌کنند.


قیمت لحظه‌ای فلر

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای فلر 1,235 تومان معادل 0.02130 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Flare طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-2.44809981 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵٫۱ میلیون دلار است. ارزش بازار فلر هم اکنون ۲٫۱ میلیارد دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره فلر

قیمت معامله فلر در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت فلر در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای فلر را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید فلر در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش فلر در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید فلر اقدام کنم ؟

برای خرید فلر کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید فلر اقدام کنید.

خرید و فروش فلر چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش فلر در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از فلر خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید فلر می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید فلر در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید فلر معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها