بازار‌‌ها

/

داسک نتورک

DUSK

قیمت داسک نتورک

(DUSK)

اطلاعات قیمت داسک نتورک
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3171 $

0.3016 $

قیمت (تومان)

18,911

تغییرات (۱h)

+0.27٪

تغییرات (۲۴h)

+1.18٪

تغییرات (۷d)

-9.6٪


اطلاعات بازار داسک نتورک
محبوبیت

#300

ارزش بازار

158M $

حجم (۲۴h)

16M $

عرضه در گردش

421M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

DUSK

داسک نتورک

قیمت تقریبی یک داسک نتورک

18,911 تومان


شروع معامله

توکن داسک نتورک (DUSK) چیست؟

توکن داسک نتورک یک پلتفرم بلاک چین مبتنی بر حریم خصوصی برای برنامه‌های مالی است. این کریپتو فناوری‌های نوآورانه را با هم ترکیب می‌کند تا از پتانسیل رو به رشد و تنوع آنها در برنامه‌های مالی استفاده و خدمات مالی جدیدی ایجاد کند.

توکن داسک نتورک اساسا به گونه‌ای طراحی شده که امکان توکن‌سازی اوراق بهاداری را که با مقررات مطابقت دارند، فراهم کند.

به این ترتیب این ارز می‌تواند استاندارد توکن‌های خود را ایجاد کند. بنابراین می‌توان از آنها برای ایجاد توکن‌های امنیتی قابل برنامه‌ریزی با کاهش هزینه‌های اتوماسیون استفاده کرد.

این توکن‌ها می‌توانند آرا یا سود سهام و همچنین مقادیر دیگری را نشان دهند که می‌توانند به راحتی در فعالیت‌های عملیات درجه یک سازمانی تاثیر مثبتی بگذارند.

تاریخچه شبکه

این ارز دیجیتال توسط جل پل، مدیر تجاری توکن داسک نتورک و امانوئل فرانسوینی در سال 2018 با ایده ارائه اولین قراردادهای هوشمند بومی محرمانه و حفظ حریم خصوصی برای خدمات مالی تاسیس شد. امانوئل فرانسیونی همچنین سمت رهبری فناوری پروژه توکن داسک نتورک را دارد.

حفظ حریم خصوصی در این کریپتو

طراحی توکن داسک نتورک به نحوی بوده که در آن شرایط کسب ‌و کارهای مختلف پذیرفته شده و به همین دلیل تیم توسعه‌دهنده پروژه، حفظ حریم خصوصی را بخش مهمی از برنامه آینده برای انطباق با مقررات و پذیرش کلی برنامه‌های مالی جایگزین می‌داند. در این شبکه یک فضای کاملا مفید و کاربردی به منظور بهره بردن از مسائل مالی در سطح سازمانی فراهم شده و همچنین شرایط آن به نحوی ایجاد شده که قراردادهای هوشمند خصوصی پیش از انجام پروژه‌های مشابه مبتنی بر بلاک چین معرفی شود.

توکن داسک نتورک یک بلاک چین لایه 1 را نشان می‌دهد که استفاده از قراردادهای هوشمند محرمانه بومی را تسهیل می‌کند و یک اکوسیستم عمومی مقیاس پذیر را ارائه می‌دهد که نیاز شرکت‌ها را به برنامه‌های مالی مخصوص کسب و کارها تامین خواهد کرد. این کریپتو غیرمتمرکز و برای استفاده عمومی باز است، اما حریم خصوصی در آن رعایت می‌شود و طراحی آن برای ارائه نهایی، مقیاس پذیری و عملکرد فوری صورت گرفته است.

نحوه فعالیت شبکه

توکن داسک نتورک یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین بر اساس حریم خصوصی برای برنامه‌های مالی در سطح سازمانی محسوب می‌شود که قصد دارد خدمات مالی خود را برای استفاده تجاری و پذیرش سازمانی گسترش دهد. این پلتفرم با استفاده از قراردادهای هوشمند محرمانه بومی در سیستم، حریم خصوصی و غیرمتمرکز را برای مشتریان خود ایجاد می‌کند که توسط مکانیزم اجماع مبتنی بر استخراج خصوصی سهام و اجرا می‌شود.

شبکه داسک لایه 1 استاندارد قرارداد امنیتی محرمانه را تامین می‌کند. مشاغل و شرکت‌ها می‌توانند از آن برای ایجاد هماهنگی میان مقررات امنیتی و بسیاری از عملکردها به خوبی استفاده کنند. این استاندارد به کاربران شبکه امکان ارائه، صدور، مبادله و مدیریت دارایی‌های امنیتی توکن را می‌دهد. این استاندارد توسط یک مدل تراکنش معروف به Zedger پشتیبانی می‌شود. علاوه بر این، Zedger توسط مدل تراکنش فونیکس پشتیبانی می‌شود که حریم خصوصی و ناشناس بودن را به تراکنش‌ها و قراردادهای هوشمند ارائه می‌دهد.

آینده توکن داسک نتورک

توکن داسک نتورک دارای یک توکن کاربردی به نام داسک است که می‌تواند برای شروع تراکنش‌ها و استفاده از مبادلات استفاده شود. همچنین می‌توانید از آن برای استقرار قراردادهای هوشمند و مشارکت در سهام‌داری استفاده کنید.

توکن در آینده دارای عملکردهای بهتر و متنوع‌تری خواهد بود، که از حاکمیت شبکه شروع می‌شود. این کریپتو به عنوان ابزار اصلی برای پرداخت در شبکه نیز استفاده می‌شود.

امنیت این ارز دیجیتال

این کریپتو به دلیل شرایط استفاده و کاربرد آن بسیار منحصر به‌ فرد است. این شرایط ارائه یک محیط خصوصی و امن برای خدمات مالی در سطح سازمانی و استاندارد XCS برای توکن‌سازی دارایی‌های امنیتی را شامل می‌شود.

با توکن داسک نتورک، شرکت‌ها و همچنین شرکای تجاری شبکه، می‌توانند دارایی‌های توکن‌شده را در یک محیط بسیار امن و خصوصی، مدیریت کنند.

شبکه همچنین به عنوان اولین زیرساخت بلاک چین قراردادهای هوشمند بومی محرمانه‌ای را ارائه می دهد که حفظ حریم خصوصی را تسهیل می‌کند. در عین حال کاربران می‌توانند از بابت حفظ حریم خصوصی در زمینه نهایی شدن معاملات در زمان بسیار کوتاه در این ارز دیجیتال لذت ببرند. طراحی کلی شبکه به نحوی بوده که بتوان از قابلیت‌های پذیرش کسب و کار برای برنامه‌ها و خدمات مالی استفاده کرد.

مزایا

  • نهایی شدن تسویه به صورت مستقیم و سریع: تراکنش‌ها در این شبکه فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا تکمیل و نهایی شوند.
  • تمرکززدایی: برای استفاده از بلاک چین شبکه داسک، اخذ رضایت یک مرجع مورد اعتماد ضرورتی ندارد.
  • حریم خصوصی کاربر: این ارز دیجیتال حریم خصوصی کامل کاربر را تضمین می‌کند و به DApps و ارائه دهندگان شخص ثالث اجازه می‌دهد تا با استانداردهای دقیق مطابقت داشته باشند و در عین حال حریم خصوصی داده‌ها را حفظ کنند.
  • حداقل قدرت پردازش: با توجه به استفاده از تکنیک SBA، حداقل مقدار توان محاسباتی در طول تراکنش مورد نیاز خواهد بود.

معایب

  • مواردی وجود دارد که اکثر پلتفرم‌های حفظ حریم خصوصی از کارهای ایجاد شده توسط داسک تقلید کرده‌اند و در نتیجه این شبکه‌ها مقیاس‌پذیری بیشتری نسبت به کریپتوی اصلی دارند.
  • از آنجایی که پروژه داسک در مراحل اولیه خود قرار دارد، تحقیق و توسعه در شبکه هنوز تکمیل نشده و شبکه هنوز به طور کامل توسعه نیافته است. بدون هیچ نتیجه ملموسی برای نمایش، این پروژه در حال حاضر فقط امیدبخش توصیف می‌شود.

خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم نیم سرویس در صرافی راستین

در شرایط کنونی و با در نظر گرفتن مشکلات پیش روی ایرانیان برای استفاده از صرافی‌های خارجی، صرافی راستین شرایطی را برای مردم ایران فراهم کرده که به راحتی و با کمترین میزان ریسک پذیری، به راحتی بتوانند معاملات مربوط به توکن داسک را انجام دهند و بدون نیاز به به حساب ارزی یا پاسپورت نسبت به خرید و فروش آن اقدام کنند. فقط باید اطلاعات حقیقی خود را در سایت این صرافی وارد کنند.


قیمت لحظه‌ای داسک نتورک

امروز ۱۴۰۳/۴/۲، قیمت لحظه‌ای داسک نتورک 18,911 تومان معادل 0.3180 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Dusk-network طی ۲۴ ساعت اخیر ‎1.18858679 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۱۶ میلیون دلار است. ارزش بازار داسک نتورک هم اکنون ۱۵۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره داسک نتورک

قیمت معامله داسک نتورک در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت داسک نتورک در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای داسک نتورک را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید داسک نتورک در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش داسک نتورک در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان داسک نتورک برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان داسک نتورک قابل برداشت از صرافی برابر با 73.5 داسک نتورک است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت داسک نتورک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه داسک نتورک برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت داسک نتورک برابر 25.5 داسک نتورک است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت داسک نتورک از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید داسک نتورک اقدام کنم ؟

برای خرید داسک نتورک کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید داسک نتورک اقدام کنید.

خرید و فروش داسک نتورک چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش داسک نتورک در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از داسک نتورک خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید داسک نتورک می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید داسک نتورک در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید داسک نتورک معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها