بازار‌‌ها

/

ایلان مارس

1000ELON

قیمت ایلان مارس

(ELON)

اطلاعات قیمت هزار ایلان
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.0000001 $

0.0000001 $

قیمت (تومان)

10.790

تغییرات (۱h)

+0.08٪

تغییرات (۲۴h)

+2.06٪

تغییرات (۷d)

+21.58٪


اطلاعات بازار ایلان مارس
محبوبیت

#369

ارزش بازار

184M $

حجم (۲۴h)

2.9M $

عرضه در گردش

550T $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

1000ELON

هزار ایلان

قیمت تقریبی یک هزار ایلان

10.790 تومان


شروع معامله

معرفی و بررسی ایلان مارس و شیوه خرید و فروش آن در صرافی راستین

بسیاری از افراد به‌تازگی قصد فعالیت در حوزه ارز‌های دیجیتال را داشته و می‌خواهند با خرید و فروش برخی توکن‌ها، کار سرمایه‌گذاری را آغاز کنند. با این اوصاف، چنین افرادی در ابتدا با ارز‌‌هایی مواجه می‌شوند که بسیار برجسته بوده و روی کار هستند؛ بنابر‌این کمتر کسی پیدا می‌شود که انواع فرعی را شناسایی کرده و بخواهد در چنین زمینه‌هایی فعالیت کند. اما کسانی که در این کار حرفه‌ای هستند، در این چند وقت اخیر با رشد 100 برابری ایلان مارس، مواجه شده‌اند و دیده‌اند که در این 6 ماه اخیر، تا چه حد رشد کرده است.

شاید این موضوع باور‌نکردنی باشد که توکن این پلتفرم از سال 2021 شروع به فعالیت کرده و تا همین لحظه شرایط را برای رشد خود رقم زده است. شعاری که در صفحه اول سایت پروژه Dogelon Mars دیده می‌شود، می‌خواهد شعار To The Moon را برای همتایان خود به نمایش بگذارد. این شعار با عنوان(من دوج ایلان هستم؛ دوج ایلان مارس. به من ملحق شو و ما با یکدیگر به دست نیافتنی‌ها می‌رسیم.) در سایت رسمی آن قابل مشاهده است. کاربران حرفه‌ای، در مواجهه با این رشد بی‌سابقه، پر از سوال شده ممکن است دچار سردرگمی شوند.

نگاهی به چیستی دوج ایلان مارس

در 1 الی 2 سال گذشته، ارز‌های دیجیتال زیادی وارد شبکه بلاک چین شده که خواستند خود را اثبات کنند. اما در این میان تنها چندین پلتفرم توانستند بر خواسته خود مهر اثبات بزنند. در این میان، دوج ایلان مارس یا الون مارس، یکی از آن‌هایی است که هم در این شبکه ثابت شده و هم توانسته رشد خود را بیش از پیش به کاربران نشان دهد. این سوال برای بسیاری از افراد به‌وجود آمد که این رشد چگونه محقق شده است؟ برای پاسخ به این سوال می‌توان گفت وجود حامیان مالی و به‌کار‌گیری سیاست‌گذاری‌های جدید و حرفه‌ای، نقش پر‌رنگی در این میان داشتند.

Dogelon Mars همانند شیبا و دوج کوین بوده که می‌توان میم‌ کوین ‌بودن را وجه شباهت آن‌ها دانست. برای درک بهتر چنین میم‌ کوینی بهتر است به معنی کلماتی که کنار هم قرار گرفته‌اند، پرداخته و آن‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. ELON که یک میم‌ کوین است، از کلمات دوج، ایلان و مارس تشکیل شده است. قرار‌گیری این کلمات کنار هم نشان‌دهنده جاه‌طلبی این پروژه است. در کنار این معنای کلی، هر یک از این کلمات دارای معانی مختص به خود هستند.

دوج به معنی پادشاه میم‌کوین‌ها بوده که منظور آن دوج کوین است. کلمه ایلان برای ادای احترام به حامی بزرگ شت کوین‌ها در این پروژه قرار گرفته است. مارس هم نمادی برای صعودی درخشان در فضا در‌نظر گرفته شده است.

برخی گمان می‌کنند ایلان ماسک با این پروژه هماهنگ بوده و در آن نقش دارد؛ این طرز فکر به علت یکی از نام‌هایی است که در آن قرار دارد. آنچه که فکر می‌کنید اشتباه بوده و ایلان ماسک ارتباط خاصی با Dogelon Mars ندارد.

چیزهایی که لازم است در مورد ELON بدانید!

برای اینکه بتوانید ELON را شناسایی کرده و بیشتر با آن آشنا شوید، لازم است که در مورد داستان آن نکاتی بدانید! نباید در این فرآیند حماقت کرده و پیش از مطالعه داستان این ارز و اهداف آن، قدم در آن نهاده و تمامی سرمایه خود را وارد کنید. در این داستان، دوج الون مارس در سال 2040 در سیاره مریخ متولد شده و در آنجا زندگی می‌کند. او تمام سعی خود را می‌کند ک به همراه دوستان و خانواده خود مریخ را به سیاره‌ای تبدیل کنند که نیروگاهی برای سکونت تمامی گونه‌های کیهانی باشد.

با اینکه تمامی تلاش‌های آن‌ها محقق شده بود، چیزی از آن نگذشت که نابود‌‎گر‌ها به این سیاره حمله کرده و همه چیز را خراب کردند. دوج ایلان مارس هم برای اینکه دوباره امنیت خود را به‌دست آورد، به زمین سفر کرد.

در پی این سفر بود که ELON متوجه شد باید به تکنولوژی فضایی نزدیک‌تر شده و میان تمدن‌ها، شرایطی برای ارتباط را فراهم سازد. پس از این اقدامات بود که دوج الون توانست با کمک متحدان خود، دوباره به مریخ رفته و آنجا را برای تحقق خواسته‌های خود، آباد کند.

پس از آغاز این سفر هیجان‌انگیز بود که این موجود، آخرین سیگنال‌ها را برای موجودات زمینی فرستاد. همان شعاری که در ابتدا از آن گفتیم، سیگنالی بود که دوج ایلان مارس در واپسین لحظات، برای افراد ارسال کرد.

توکن ELON

این توکن در شبکه‌های اتریوم، پالیگان و سولانا عرضه می‌شود. این، تنها خرید و فروش و نگهداری Dogelon Mars است که ارزش آن را تعیین کرده که از این جهت می‌توان آن را همانند دیگر میم‌کوین‌ها دانست. برای اینکه بیشتر با ELON آشنا شوید لازم است که ارزش کل بازار و حجم در گردش آن را مورد بررسی قرار دهید. میانگین حجم معاملات 24 ساعته این ارز دیجیتال، 24.428.749 دلار است. میزان عرضه در گردش الون را می‌توان 552.574.134.153.496.06 واحد دانست.

ارزش کل این بازار را می‌توان به میزان 381.146.346 دلار دانست. با اینکه الون، رشد بسیار چشمگیری داشته اما، همانند دیگر ارز‌ها نوساناتی را طی می‌کند. افرادی که به‌عنوان توسعه‌دهندگان این پروژه هستند، نا‌شناخته بوده و البته بعید نیست که این اتفاق رخ دهد؛ چراکه اکثر توسعه‌دهندگان میم‌ کوین‌ها هویت خود را برای کاربران افشا نمی‌کنند. حتی می‌توان عدم دانستن در مورد توسعه‌دهندگان ایلان مارس را سنتی دیرینه در مورد شت کوین‌ها و میم‌ کوین‌ها دانست.

کیف‌پول‌هایی که می‌توان ایلان مارس را در آنها نگهداری کرد

 • متامسک
 • اگزدوس
 • لجر
 • Rabby Wallet
 • مای اتر والت
 • Sollet
 • Zelcore
 • Portis
 • ترزور
 • Math
 • تراست ولت
 • Fortmatic
 • سیف پل
 • Phantom

خرید و فروش توکن ایلان مارس از صرافی راستین

صرافی راستین یکی از صرافی‌هایی است که می‌توانید کار خرید و فروش ELON را در آن با خیال راحت و در کم‌ترین حالت پرداخت کارمزد، انجام دهید. در این صرافی شرایط برای خرید و همچنین فروش این ارز دیجیتال، همانند سایر کوین‌ها برای کاربران مهیا است. همان گونه که این شرایط برای بیت‌کوین و ترون فراهم بود، برای این توکن‌های جدید هم فراهم شده است.


قیمت لحظه‌ای ایلان مارس

امروز ۱۴۰۳/۴/۲۸، قیمت لحظه‌ای ایلان مارس 10.790 تومان معادل 0.0001853 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Dogelon طی ۲۴ ساعت اخیر ‎2.0639056 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲٫۹ میلیون دلار است. ارزش بازار ایلان مارس هم اکنون ۱۸۴ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره ایلان مارس

قیمت معامله ایلان مارس در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت ایلان مارس در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای ایلان مارس را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید ایلان مارس در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش ایلان مارس در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید ایلان مارس اقدام کنم ؟

برای خرید ایلان مارس کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید ایلان مارس اقدام کنید.

خرید و فروش ایلان مارس چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش ایلان مارس در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از ایلان مارس خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید ایلان مارس می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید ایلان مارس در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید ایلان مارس معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها