CYBER

قیمت سایبر

(CYBER)

اطلاعات قیمت سایبر
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

8.532 $

8.016 $

قیمت (تومان)

570,117

تغییرات (۱h)

+4.97٪

تغییرات (۲۴h)

+1.7٪

تغییرات (۷d)

-38.68٪


اطلاعات بازار سایبر
محبوبیت

#304

ارزش بازار

849M $

حجم (۲۴h)

24M $

عرضه در گردش

20M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

CYBER

سایبر

قیمت تقریبی یک سایبر

570,117 تومان


شروع معامله

سایبر (CYBER): زیرساخت ایجاد شبکه‌ اجتماعی غیرمتمرکز

سایبرکانکت (CyberConnect) یک پروتکل بلاک چینی برای ساخت شبکه‌های اجتماعی در وب ۳ است که به توسعه‌دهندگان امکان ایجاد برنامه‌های کاربردی اجتماعی غیرمتمرکز (DApp) را می‌دهد. سایبر از این طریق کنترل هویت دیجیتال، ارتباطات، محتوا و تعاملات کاربران را به دست خود آن‌ها می‌سپارد. اکوسیستم سایبرکانکت توسط توکن CYBER پشتیبانی می‌شود که یک توکن با استاندارد  ERC-۲۰ است و مجموع تعداد عرضه آن ۱۰۰ میلیون توکن است.

تاریخچه

پروتکل سایبرکانکت توسط Wilson Wei در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ تأسیس و راه‌اندازی شد. از آن زمان، این پلتفرم زیرساخت کاملی برای توسعه شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز با تمرکز بر تقویت پلتفرم‌های متعلق به جامعه و بدون سانسور، ایجاد کرده است. توسعه‌دهندگان این پروژه در حالی که در پروژه BitTorrent کار می‌کردند با هم آشنا شدند و متوجه شدند که فناوری بلاک چین می‌تواند روشی نوین برای ساخت هویت‌های دیجیتال و شبکه‌سازی با دیگران باشد.

تکنولوژی

اجزای اصلی پروتکل سایبرکانکت شامل CyberAccount، به عنوان مرکزی برای تمام تعاملات، CyberGraph، نماینده ارتباطات هر فرد؛ و CyberNetwork، یک راه‌حل داده و ساختار شبکه ارتباطی است.

CyberAccount، مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند است که هویت دیجیتال کاربر را تعریف می‌کند و آن را به محتوا و ارتباطات اجتماعی کاربر مرتبط و متصل می‌سازد.

CyberGraph، مجموعه‌ای از قراردادهای هوشمند است که هویت کاربران (CyberAccounts) را به محتوا و روابط اجتماعی آن‌ها مرتبط می‌کند و می‌تواند داده‌های شبکه‌های اجتماعی را روی چندین بلاک چین سازگار با EVM ثبت کند.

CyberNetwork، یک سیستم غیرمتمرکز و شفاف است که برای ثبت و تایید اطلاعات طراحی شده است.

مزایا

1. تعامل‌پذیری: سایبرکانکت پروفایل‌های اجتماعی قابل جابجایی را معرفی می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد هویت‌های اجتماعی خود را به راحتی در بین پروتکل‌ها و بلاکچین‌های مختلف اجتماعی منتقل کنند.

2. قابل برنامه‌ریزی بودن: توسعه‌دهندگان می‌توانند قراردادهای هوشمند سفارشی خود را برای استفاده‌های خاص مانند ایجاد پروفایل‌ها و بارگذاری محتوا ایجاد کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند برنامه‌ها و خدمات خود را در ازای خرید اشتراک، به مخاطبان خود عرضه کنند.

3. مقیاس‌پذیری: با شناخت چالش‌های مقیاس‌پذیری در پروتکل‌های بلاک چینی قدیمی‌تر، سایبرکانکت از یک مدل مقیاس‌پذیری ترکیبی استفاده می‌کند. این مدل از مکانیزم‌های ذخیره‌سازی خارج از زنجیره (Off-Chain) برای کاهش ازدحام شبکه و افزایش پهنای باند تراکنش‌ها استفاده می‌کند.

خرید و استفاده از سایبر در راستین

پلتفرم راستین به کاربران این امکان را می‌دهد که ارز دیجیتال سایبر را خریداری کرده و از ویژگی‌های آن استفاده کنند. با استفاده از محیط کاربری آسان راستین، فرایند معامله و استفاده از سایبر بسیار ساده و سریع خواهد بود.

جمع‌بندی

سایبرکانکت ایده شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز را با قرار دادن کنترل شبکه در دستان خالقان و جوامع‌ تشکیل‌دهنده آن‌ها، تحقق می‌بخشد. این پروتکل ابزارهای مناسبی را برای توسعه‌دهندگان در جهت ساخت و ارائه پلتفرمی که در آن تولیدکنندگان محتوا می‌توانند بدون واسطه‌ با مخاطبان خود تعامل داشته باشند، فراهم می‌کند. توکن بومی CYBER، امکان حاکمیت بر شبکه و عملکردهای معاملاتی مختلف را فراهم می‌کند.


قیمت لحظه‌ای سایبر

امروز ۱۴۰۳/۱/۲۸، قیمت لحظه‌ای سایبر 570,117 تومان معادل 8.461 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Cyberconnect طی ۲۴ ساعت اخیر ‎1.70886567 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۲۴ میلیون دلار است. ارزش بازار سایبر هم اکنون ۸۴۹ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره سایبر

قیمت معامله سایبر در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سایبر در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای سایبر را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید سایبر در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش سایبر در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

حداقل میزان سایبر برای برداشت از کیف پول صرافی چقدر است؟

حداقل میزان سایبر قابل برداشت از صرافی برابر با 1.3 سایبر است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت سایبر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

کارمزد شبکه سایبر برای برداشت از صرافی راستین چقدر است؟

حداقل کارمزد برداشت سایبر برابر 0.3 سایبر است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت سایبر از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

چطور برای خرید سایبر اقدام کنم ؟

برای خرید سایبر کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید سایبر اقدام کنید.

خرید و فروش سایبر چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش سایبر در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از سایبر خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید سایبر می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید سایبر در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید سایبر معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها