COTI

قیمت کوتی

(COTI)

اطلاعات قیمت کوتی
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.22249 $

0.19909 $

قیمت (تومان)

12,483

تغییرات (۱h)

+1.01٪

تغییرات (۲۴h)

-0.9٪

تغییرات (۷d)

-1.5٪


اطلاعات بازار کوتی
محبوبیت

#227

ارزش بازار

418M $

حجم (۲۴h)

59M $

عرضه در گردش

1.5B $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

COTI

کوتی

قیمت تقریبی یک کوتی

12,483 تومان


شروع معامله

 کوتی (coti) چیست؟

حتما می‌دانید که coti مخفف عبارت Currency of The Internet به معنای رمز اینترنت است که در فارسی به آن کوتی گفته می‌شود. این ارز در سال 2017 راه‌اندازی شد و در سال 2020 نرم افزار جدیدی از آن رونمایی شد. هر ارز دیجیتالی برای خود هدفی دارد و هدف این ارز توسعه شبکه پرداخت غیر متمرکز و مقیاس پذیر است که به افراد در تجارت بین‌الملل کمک شایانی خواهد کرد. ترکیب روش‌های پرداخت سنتی و روش‌های نوین، مهم‌ترین هدف مسئولین ارز دیجیتال کوتی coti است تا شیوه پرداخت غیر متمرکز مطمئن و مقرون به صرفه‌ای ایجاد شود.

جالب است بدانید که این ارز دیجیتال اولین پلتفرم فین‌تک است، یعنی محصولات فین تک بر روی این بلاکچین به اجرا در می‌آیند. به کمک آن هر سازمانی می‌تواند راه‌حل پرداخت خود را داشته باشد. تعریف یک پول دیجیتالی برای هر شرکت ممکن می‌شود که برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها روش بسیار سودمندی می‌باشد. برای توسعه شبکه و پیشرفت ارز دیجیتال، همکاری بسیار خوبی با شبکه بلاکچین کاردانو و ارز آدا اتفاق افتاده است.

مزایای ارز دیجیتال coti

بدون شک مطالعه و بررسی ارز‌های دیجیتال باعث پیشرفت شما در شناخت موقعیت‌های مناسب و رسیدن به آینده‌ای درخشان خواهید بود. ارز دیجیتال کوتی coti همانند دیگر ارزهای دیجیتالی هدف تسهیل پرداخت روزانه کاربران را دنبال می‌کند. از مزایای دیگر این ارز می‌توان به کاهش هزینه‌ها، امنیت، تمرکززدایی، مقیاس پذیری و دیگر نیازهای یک کاربر در بازار اشاره کرد.

با افزایش استفاده از اینترنت، این ارز پله‌های ترقی را طی می‌کند و مسئولین آن امید دارند که در آینده‌ای نه چندان دور به یک سیستم پرداخت تبدیل شود. مهم‌ترین مزیت این ارز ترکیب روش‌های سنتی و جدید پرداخت است که در فضای اینترنت نیز به این روش علاقه فراوانی نشان داده شده است.

معایب ارز دیجیتال coti

مشکلی که برای بسیاری از ارز‌های دیجیتال وجود دارد، مشکل زمان است. با اینکه پایه‌ریزی ارز دیجیتال کوتی coti به خوبی انجام گرفته، اما برای توسعه و پیشرفت باید در سال‌های آینده مورد استقبال افراد زیادی قرار بگیرد. این پروژه فعالیت رسمی خود را پس از فروش توکن‌های شبکه آلفا آغاز خواهد کرد.

خریدو فروش کوتی در صرافی راستین

همانطور که می‌دانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بسیاری از صرافی‌های خارجی صورت می‌گیرد، اما مشکلی که برای ایرانیان وجود دارد احراز هویت و قبول نکردن آن‌ها برای این کار است. خوشبختانه در سال‌های اخیر صرافی‌های داخلی فعالیت گسترده‌ای را آغاز کرده‌اند تا سرمایه‌گذاران ایرانی نیز بتوانند از استعداد خود برای انجام معاملات در این زمینه استفاده کنند.

شما می‌توانید با ایجاد یک حساب کاربری در صرافی راستین کار خود را شروع کنید. در ادامه با یک احراز هویت که حداکثر دو روز طول می‌کشد، شما به عنوان یک کاربر شناخته می‌شوید. شما با شارژ کردن کیف پول دیجیتالی خود در این صرافی ایرانی می‌توانید هر ارز دلخواهی را معامله کنید.


قیمت لحظه‌ای کوتی

امروز ۱۴۰۲/۱۲/۱۳، قیمت لحظه‌ای کوتی 12,483 تومان معادل 0.21006 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Coti طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-0.89982025 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۵۹ میلیون دلار است. ارزش بازار کوتی هم اکنون ۴۱۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره کوتی
قیمت کوتی در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای کوتی را تعیین می‌‌کنند.
کارمزد خرید یا فروش کوتی در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.
حداقل میزان کوتی قابل برداشت از صرافی برابر با 30 کوتی است.

برای مشاهده لیست کامل حداقل میزان قابل برداشت کوتی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

حداقل کارمزد برداشت کوتی برابر 7.5 کوتی است.

برای مشاهده لیست کامل کارمزد برداشت کوتی از شبکه های مختلف به صفحه کارمزد‌‌ها مراجعه نمایید.

برای خرید کوتی کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید کوتی اقدام کنید.
احراز هویت و انجام خرید و فروش کوتی در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.
بعد از خرید کوتی می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.
حداقل خرید کوتی معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها