بازار‌‌ها

/

بانس بیت

BB

قیمت بانس بیت

(BB)

اطلاعات قیمت بانس بیت
بالا‌‌ترین و پایین‌‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته

0.3548 $

0.3157 $

قیمت (تومان)

18,401

تغییرات (۱h)

-0.56٪

تغییرات (۲۴h)

-5.63٪

تغییرات (۷d)

-9.53٪


اطلاعات بازار بانس بیت
محبوبیت

#387

ارزش بازار

668M $

حجم (۲۴h)

71M $

عرضه در گردش

410M $

پرداخت می‌‌کنم

IRT

تومان

دریافت می‌‌کنم

BB

بانس بیت

قیمت تقریبی یک بانس بیت

18,401 تومان


شروع معامله

بانس بیت (BB): زنجیره ری استیکینگ بیت کوین

Bouncbit با اعتقاد به دارایی محور شدن بیت کوین، اولین زنجیره ری استیک (Restaking) بومی بیت‌کوین است. امنیت شبکه بانس بیت با وثیقه قرار دادن بیت‌کوین و توکن‌های بانس بیت است. بانس بیت با پروتکل PoS و بهره‌گیری از امنیت بومی بیت‌کوین، یک سیستم دوتوکنی منحصر به فرد را ایجاد کرده است. این شبکه با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگاری کامل دارد. BB توکن بومی پلتفرم BounceBit نام دارد. کل عرضه بانس بیت 2.1 میلیارد کوین است. (برای ادای احترام به عرضه محدود 21 میلیون کوین بیت کوین)

تاریخچه و پیدایش

13مه 2024 توکن BB در بایننس لیست شد. بعد از رویداد Water Margin TVL در اواخر ژانویه 2024، بانس بیت تقریباً 1 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) و نزدیک به 400000 مشارکت‌کننده اولیه جذب کرد.

ویژگی و مزایا

موراد زیر از ویژگی‌های منحصر به فرد شبکه‌ی بانس بیت هستند:

ساختار دوتوکنی اثبات سهام (PoS): ساختار شبکه بانس بیت شامل تعدادی اپراتوره نود است که می‌توانند به عنوان اعتبارسنج‌ها انتخاب شوند. این افراد باید توکن‌های بومی BB یا BBTC (بیت‌کوین استیک شده در زنجیره بانس بیت) را استیک کنند. وظیفه آن‌ها ثبت و تایید تراکنش‌ها در شبکه است. برای پاداش، هزینه‌های تراکنش به این افراد داده می‌شود. از آنجا که این یک مدل هیبریدی است، اعتبارسنج‌ها می‌توانند توکن پاداش را بین BBTC و BB انتخاب کنند.

اقتصاد پایدار اعتبارسنج‌ها: از آنجایی که اعتبار سنج ها نقش مهمی در حفظ استحکام و کارایی شبکه دارند، بانس بیت به اعتبارسنج‌هایش امکان دریافت کمیسیون روی پاداش‌های استیک هم می‌دهد. 

سازگاری با EVM: زنجیره بانس بیت با ماشین مجازی اتریوم (EVM) و زبان برنامه‌نویسی سالیدیتی کاملا سازگار است. این زبان برای ایجاد قراردادهای هوشمند در اتریوم استفاده می‌شود. بنابراین اطمینان می‌دهد که مهاجرت توسعه‌دهندگان بدون مشکل خواهد بود.

بانس‌کلاب، برای مالکان و اعضا:  بانس‌کلاب از تلاش‌های اپل برای نوآوری الهام گرفته است. یک دنیای وب ۳  که به کاربران امکان سفارشی سازی، راه اندازی و تعامل برنامه‌های dApp را می‌دهد.

پل بیت‌کوین (BTC): هدف اصلی پل بیت‌کوین در اکوسیستم بانس بیت، ارائه یک راه امن برای انتقال بیت‌کوین بین شبکه بیت‌کوین و دیگر زنجیره‌های EVM، از جمله بانس بیت است. این یک جزء حیاتی از کارکرد و تکمیل دیدگاه و هدف بانس بیت است.

خرید بانس بیت

برای خرید و استفاده از توکن BB شبکه بانس بیت در پلتفرم راستین ثبت نام کنید. راستین با محیط کاربری ساده، بیش از 400 ارز دیجیتال برای معامله با کارمزد میکری 0 درصد دارد.

جمع‌بندی

بانس بیت اولین زنجیره ری استیکینگ بومی بیت‌کوین (BTC) است. وقتی بیت کوین در کیف پول‌های چند امضایی نگهداری می‌شود، امکان کسب سود وجود ندارد. اما BounceBit با ادغام رویکردهای امور مالی متمرکز (CeFi)، بهره‌گیری از خدمات نگهداری Mainnet Digital و فناوری Ceffu's MirrorX، این مانع را برطرف می‌کند. بانس بیت با کمک امینت بومی بیت کوین و سازگاری کامل با EVM، یک سیستم دوتوکنی منحصر به فرد ایجاد کرده است.

 


قیمت لحظه‌ای بانس بیت

امروز ۱۴۰۳/۳/۲، قیمت لحظه‌ای بانس بیت 18,401 تومان معادل 0.3206 دلار آمریکا معامله می‌شود. قیمت Bouncebit طی ۲۴ ساعت اخیر ‎-5.62165663 تغییر داشته است. حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر ۷۱ میلیون دلار است. ارزش بازار بانس بیت هم اکنون ۶۶۸ میلیون دلار آمریکاست.

پرسش‌‌های شما: سوالات دیگر درباره بانس بیت

قیمت معامله بانس بیت در راستین چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت بانس بیت در صرافی راستین مانند سایر صرافی‌های معتبر، بر اساس میزان عرضه و تقاضایی که میان فروشندگان و خریداران وجود دارد تعیین می‌شود. در واقع این کاربران هستند که قیمت لحظه‌‌ای بانس بیت را تعیین می‌‌کنند.

کارمزد خرید بانس بیت در راستین چقدر است؟

کارمزد خرید یا فروش بانس بیت در راستین برای معاملات میکری (Maker) برابر با صفر و برای معاملات تیکری (Taker) برابر با ۰.۲ درصد است.

چطور برای خرید بانس بیت اقدام کنم ؟

برای خرید بانس بیت کافی است پس از احراز هویت و وارد بخش معامله سریع شده و برای خرید بانس بیت اقدام کنید.

خرید و فروش بانس بیت چقدر طول می کشد ؟

احراز هویت و انجام خرید و فروش بانس بیت در راستین در کمتر از یک دقیقه انجام می شود.

بعد از خرید چگونه از بانس بیت خود نگهداری کنم ؟

بعد از خرید بانس بیت می توانید آن را در کیف پول راستین خود نگهداری کنید. کیف پول راستین به دلیل امنیت بالا و تکنولوژی به روز، برای نگهداری رمزارزها کاملا قابل اطمینان است.

حداقل میزان خرید بانس بیت در راستین چقدر است ؟

حداقل خرید بانس بیت معادل ۱۰ هزار تومان است.
بیشترین سود
بیشترین حجم معامله
جدیدترین‌ها